Šta je novo?

Lap top do 300e

Mario88bg

Poštovan
Učlanjen(a)
09.05.2017
Poruke
8
Poena
51
Pozdrav svima,

Zeleo bih da pocnem da se bavim C#-om pa samim tim mi je potreban Lap Top do 300 evra.

Pozeljno bi bilo da konfiguracija sadrzi sledece : i3 ili noviji procesor, 4GB(jos bolje 6) ram-a, SSD hard disk (koliko sam informisan, mehanicki hard disk bas i ne voli da se pomera, pogotovo dok radi), barem 15 incha ekran i aluminijumsku skoljku radi boljeg hladjenja.

Naravno, svestan sam da ce desktop uvek biti jeftiniji i bolji, ali mobilnost je potrebna. Takodje, znam da ako dam 20-30 evra vise, moci cu da uzmem znatno jacu konfiguraciju, vec sam prvobitno hteo do 250e posto ce ovaj lap top biti koriscen samo za gore pomenuto.

Naravno, svaka sugestija je dobrodosla. Takodje, i vise nego "dolazi u obzir" da je to polovan lap top od pouzdanog prodavca.

Hvala unapred,

Mario.
 
Aluminijumsko kuciste, SSD i i3 za 37.000?

To mozes samo da sanjas.
i3 i ssd krecu od oko 42.000, Acer neki plastican, za aluminijumsko kuciste ces morati bar nekoliko hiljada preko, verovatno i vise.

Edit:

Sad sam tek video da polovan dolazi u obzir.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav. 15.6 incha laptop mozes uzeti lenovo t520 sa 8gb i ssd 120gb, imam ja takav, pa znam o cemu govorim. To su extra pouzdane masine u magnezijum kucistu...300eur se taman moze uklopiti knap

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk
 
Intel Core i5 480 2.67GHz ili i5 520 
DDR3 4GB
 Intel grafika HD  
Ekran 14.1 
Hard SSD 120GB 
 Orginal Punjac 
Baterija preko 1h 
Wi-fi
Kamera

145€

Poslao sam ti link u PP...

P.S. Neznam da li smem ovde da ga objavim....
 
@Marioi8bg

Neki HP Probook/Elitebook sa i5 4-5gen, 4-8gb ram, sa ssd bi trebalo da moze da se nadje za 300e. Jedino su uglavnom ekrani 14' i manji, ali da se pronaci neki od 15'.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno