Šta je novo?

Obratite paznju ako kupujete sa ASOS-a

Trazi im odmah da otkazu porudzbinu i posalju drugacije.
 
Dispatchovano već....nema veze nek stigne, hitno mi zbog odmora, nego čisto koliko dranje bih mogao da ocekujem, sledeći put ću pamet u glavu pa da narucim mesec dana ranije a ne da čekam zadnji dan


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ~4000 za spediciju plus carina/PDV 33%.
 
Jel imao neko iskustva sa vraćanjem paketa ASOS-u? Kako popuniti carinsku deklaraciju u tom slučaju, da li upisivati vrednost paketa?
 
Kakav je situacija sa Asos-om? Jel se isplati uzimati?
Ds li ima neki slican sajt?

Zadnji put sam uzeo neku zimsku jaknu za 33€ na sjizenju i fantasticna je.
 
Poslednja izmena:
ja juce porucio neke stvari, vrednost 70eur i reko daj onaj shipping od 14eur da stigne prekosutra, i malopre stize tracking i vidim DHL.....nisam znao.... sta da ocekujem sad?
Znam da je proslo dosta vremena od poslednje poruke, ali da li se secas kako je bilo na kraju? porucih juce sa asosa nesto, preko 60e zbog free shippinga i vidim da ide preko DHL-a, pa da znam sta me ceka.
 
Pozdrav svima. Molim vas, možete li mi reći kakvo je stanje za dostavu za CG? Je li takođe ide pdv i carina?
 
Znam da je proslo dosta vremena od poslednje poruke, ali da li se secas kako je bilo na kraju? porucih juce sa asosa nesto, preko 60e zbog free shippinga i vidim da ide preko DHL-a, pa da znam sta me ceka.
Ko sto rece filipos, bilo carina+pdv plus troskovi spedicije negde oko 6480 me izaslo, pojedoh govna, trebalo mi tad hitno i krastavac, zato vise nikad. Inace su vrlo bezobrazni, kao "vi ne morate da carinite preko nas, nas je angazovao prodavac, ali vi mozete da odaberete bilo koju drugu spediciju"
 
Nazad
Vrh Dno