Šta je novo?

Sony Xperia E3 PROBLEM

nord

Poštovan
Učlanjen(a)
08.05.2017
Poruke
9
Poena
51
Pozdrav svima.Imam problem sa Sony Xperia E3 ne mogu da ga upalim.Kada ga stavim na punjac svetli crvena lampica na ekranu i posle 5-10 minuta pojavi se logo Sony na par sekundi i nestane i vise nesija ni ona crvena lampica.Onda posle 10-ak minuta na pinjacu ponovo se upali crvena lampica i ponovo logo Sony i opet se sve ugasi.Sta mislite da li je mozda do baterije ili je nesto drugo u pitanju da ne kupujem bez veze bateriju,nosio sam u par servisa u Sapcu i niko nije uspeo da mi pomogne.Jedan serviser mi je rekao da probam da sokiram bateriju,da je raskacim sa ploce pa da onda telefon stavim na punjaci da onda vratim bateriju,ja sam i to probao,kada stavim telefon na pinjac pojavi se baterija na ekranu i cim ja prikacim bateriju na plocu ono se sve pogasi,pozdrav svima i hvala u napred. ;)
 
Baterija se obično šokira tako što je na kratko priključiš na neki izvor napajanja, da joj podigneš napon iznad praga za početak punjenja. Mada ne verujem da u tim servisima nisu probali tako nešto, u nedostatku ispravne baterije.
 
Nisu oni probali nista,kada im kazem sta se desava oni me vec sa vrata ohlade,u fazonu nemozemo ti pomoci ili nemamo delove za taj mob
 
Neznam kako da je sokiram,nije obicna baterija vec ona sa flet kablom koji se kaci na plocu,kako da znam sta je plus a sta minus na fletu?
 
ok,cim nabavim voltmetar javljam ti se pa da pokusamo da je sokiramo,hvala na pomoci
 
pise na fletu sta je + a sta - probao sam sa adapterom od 9 v,pecnuo sam je par puta ali opet nista,sve isto
 
Nazad
Vrh Dno