Šta je novo?

iPhone 7 preporuka

Aryanprince

Poštovan
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruke
25
Poena
54
Pozdrav, da li neko zna ima li kod "madjara" da se uzme nov iphone 7. Ranije sam se raspitivao za PC komponente i dobio preporuke na BF-u i sve je bilo super, pa me interesuje zna li neko pouzdanog tipa kod koga mogu da uzmem ovo. Isto me interesuje da mi neko samo u kratkim crtama objasni sta znaci to zakljucan, nezakljucan na iCloudu i sta da pitam kada kupujem iPhone telefon. (nisam ljubitelj ovih telefona i slabo se razumijem u Apple proizvode nego bih kupio jedan kao poklon bratu koji se zanosi time, pa da znam sta da uzimam). Hvala.
 
Imas Igneta i Mekjusera, oni su pouzdani. iCloud zakljucan je telefon koji je zakljucan i ne vredi ti nista.
 
Ko su ti, Igne i mekjuser.U cemu je razlika izmedju njih i ostalih 50 koji prodaju na KP.
 
ja sam cuo za ignea na raznim forumima da je jako pouzdan i svi ga preporucuju
 
Svi su oni pouzdani, jos nisam cuo slucaj da je neko kupio nov iphone preko KP od ljudi koji imaju dosta pozitivnih a da je dobio "ciglu".
 
Ko su ti, Igne i mekjuser.U cemu je razlika izmedju njih i ostalih 50 koji prodaju na KP.
Imaš ih na isrbija forumu obojicu. Provereni prodavci doduše sa nešto jačim cenama, ali ako dođe do bilo kakvog problema, ne boli te glava kao sa nekima!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja sam uzeo od decka pod imenom Vlada Stosic sa KP. Jako prijatan i korektan lik.
 
Imaš ih na isrbija forumu obojicu. Provereni prodavci doduše sa nešto jačim cenama, ali ako dođe do bilo kakvog problema, ne boli te glava kao sa nekima!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Pa to i gledam da je pouzdano na prvom mjestu. Jer meni trenutno u crnoj gori traze 820e za sedmicu 32gb, sto je suludo. Sad cu pogledati iSerbia
 
Imaš ih na isrbija forumu obojicu. Provereni prodavci doduše sa nešto jačim cenama, ali ako dođe do bilo kakvog problema, ne boli te glava kao sa nekima!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

A kako moze da te zaboli glava, ako imas problem nosis u istyle ili oni to rade umesto tebe.
 
Uzmeš gde je najniža cena, pre kupovine proveris imei na Apple sajtu i to je to. Svejedno imaš internacionalnu garanciju, zašto bi plaćao više?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
nije to to, ima prepakovanih telefona koliko oces
pricali smo o tome u par navrata

po nasim manjim radnjama su skoro svi ajfoni prepakovani
 
Preporucujem Igneta. On cesto ide za NS i BGD pa moze i da ti odnese, ako si iz tih mesta. Ja sam kod njega kupio sve svoje apple uredjaje, iPhone 3 kom, iMac 27, macbook pro, mac mini, apple tv, ...
 
Pa lijepi se najlon, nije kao prije da se mora sjec, jeste da ne hvata na coskovima za prste kad se skine al se moze malo ljepkom namazat i ko nov. Ja ga ne bih bez otpakivanja od svakog kupio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam uzeo od decka pod imenom Vlada Stosic sa KP. Jako prijatan i korektan lik.

Na njegovim oglasima pise: "2 godine AppleCare+ internacionalna garancija koja vazi u Srbiji."

Znam da je standardna garancija 1 godina i ostvaruje se recimo u iStyle... jel znas kako onda ide ovo od 2 godine za njegove uredjaje? Jel se ta garancija dodatno placa pri kupovini uredjaja ili je ovo samo fora da oglas bude primamljiviji?
 
Ponekad ima i telefone za koje je kupljen apple care, ali to se onda i dodatno plaća.

Ali vredi svaki euro.
 
Vakum pakovanje i iP, nije vam to neka sigurnost ;)
 
Moze li se nekako provaliti da telefon nije nov (iako je fizicki mozda perfektan) kada je ovako kao na klipu prepakovan u celofan da izgleda kao nov?
 
A prodavac za to vreme ispari :d
 
Nazad
Vrh Dno