Šta je novo?

Najpovoljniji prepaid mobilni net u nemackoj

pajica123

Slavan
Učlanjen(a)
22.01.2011
Poruke
3,269
Poena
325
kao sto naslov teme kaze, interesuje me koja je najpovoljnija opcija za prepaid mobilni internet, sa sto vecom kolicinom podataka, 4g brzina nije neophodna.

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Svaka mreza ima 4G ako imas takav predajnik u blizini...

Sto se tice prepaid neta,skup je... u proseku izadje oko 2,5e dnevno flat net i to ako uzmes surfstick tj usb stick gde vecina pokusava da uvali na ugovor...
Naravno,zavisi za sta ti tacno treba tj da li ces samo surf ili zelis YT i sl koji zderu net...

Ako zelis samo surf preko moba,dovolji su ti bilo koji paketi iz npr Aldi,Lidl i sl ponude koji su extra jeftini...

Ako zelis na kompu kod kuce,bices preplavljen komsijskim wifi signalima... odes do komsija i pitas da delite net i dogovoris se...
Npr ja hvatam preko 20 dignala u mojoj zgradi...
 
treba mi samo za surf na mobu i eventualno tabletu. dakle surf i skype, viber.. bez yt. koje su im frekvencije za 4g, jesu li kao i kod nas?

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
zvadrzavam se duze.. moracu neku njihovu karticu..

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Nemacka koristi i lte900 i lte2600, pored 800 i 1800. Ne znam u praksi koliko kojeg.
 
@pajica123
Ako si išao aj napiši kakve su ponude tamo za prepaid.
 
imao sam srece da imam wifi tamo gde mi je trebao, a dok putujem morao sam da koristim telenor srb karticu tj roaming. nisam imao vremena da vijam lokalnu karticu. par puta mi je drugar pustio wifi kada mi je trebalo na laptopu. on ima neku postpaid karticu, posluzilo je.

ako budem isao opet uzecu neku karticu definitivno..

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da se pomene i ovde, osim nekih random promocija u Nemackoj, isplativije je poneti Bonbon karticu. Ispratio sam 2-3 meseca ponude u DE, koliko sam mogao, nista ispod 10e nije bilo, a da je vredelo icega.

Uz BonBon uzjedno nema ni cimanja. Za dalje informacije, ima tema o Mobilnim operaterima u Grckoj :) gde je BonBon >60% teme ;)
 
Nazad
Vrh Dno