Šta je novo?

Ready Or Not (tactical SWAT game)

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,209
Poena
605


Ready or Not is a tactical first person shooter which places you in the boots of an elite SWAT team, tasked with defusing hostile situations in intense, claustrophobic environments.

It’s set in a nondescript modern America, where an income disparity between the classes have become unsustainable and the country has been plunged into havoc. Bring order to chaos with up to 8 players in cooperative play, battle enemy squads in a close player-vs-player environment, or command AI in a striking single-player mode.p

http://voidinteractive.net/#news

2017-05-0511_45_48-nvr7spu.png


Au koliko se dugo cekalo na ovo, konacno pravi takticki shooter, spiritualni nastavak SWAT 4, tj. zapravo poslednji jos od The Stetchkov Syndicate dodatka. :)

Trailer je previse cinematic za moj ukus za ovakav tip igre ali ako coop i single player focus bude bio na realisticnoj atmosferi i sto boljem resavanju (citaj bez izgubljenih zivota u najboljem slucaju) situacije aka SWAT 4 style, ova igra ce meni licno biti apsolutni pogodak.
 
Ovo zaista izgleda super. Nekako previse dobro da bi bilo istinito :)
 
Poslednja izmena:
Deluje odlicno, samo je mozda prezentacija mogla da bude uz manje slow motion momenata:

 
Malo mi se cudno krecu i pomeraju, nekako nema fluidnosti ali dobro za 2 godine izlazi sredice to do tada...
 
Do 2021 se dosta toga moze promjeniti. Izgleda obecavajuce i ako je snimak teza alfa. Takodjer, alfa izlazi u avgustu pa cemo dobiti nesto vise informacija. Dobro je sto ce biti i podrska za moding.

Ciljaju na R6 igrace. I'm not mad at that.
 
Pre 2-3 meseca imao viska love, uzeo igru i posle 1h je refundirao.
Igra ima odlican potencijal medjutim trenutno to sto postoji nije bas ispolirano a i playerbase cine 60 lokalnih shakala sa po 1000h pa sam resio da je posetim opet za godinu dana.
 
kad vidim naziv igre odzvanja mi ovo u glavi
 
Nazad
Vrh Dno