Šta je novo?

Quake champions

Mali HoBiT

Čuven
Učlanjen(a)
16.08.2002
Poruke
1,944
Poena
660
Moja oprema  
CPU & Cooler
i7 [email protected]
Matična ploča
GA Z590i Vision D
RAM
G.Skill 2x16GB DDR4 4800MHz
GPU
Sapphire 6800XT
Storage
WD Black 850 1TB(Windows) & 750 1TB(macOS)
PSU
Phanteks(Seasonic) 750w Platinum
Kućište
SSUPD Meshlicious
Monitor
LG 38WN95C-W
Miš & tastatura
Keychron K7 & Razer X
Ostale periferije
CP1500EPFCLCD
Closed beta počela, otvorene prijave. Koji rocketjump u detinjstvo :d

Imam jedan key viška, ako neko hoće neka se javi na pm.
 
Probao radi perfektno, nista novo....
 
CBF3-R44H-X2FH-8Y9P-K27E
YKH6-D62C-E2NP-4A9R-K33A
XDF6-X93M-M9HF-3N9K-N28B
 
Nemaš dovoljno godina :D. Obriši cookie pa probaj ponovo da uđeš. Pitaće te da ponovo potvrdiš da li si punoletan :D.
 
Igra ima totalni q3 feel, brza i velik fov. Mislio sam sa ce mi smetati sto ima heroja, ali su zapravo dobro to odradili. Skill je ipak above all.
 
Ja sam do sada jedva sakupio oko sat i po vremena. Mahom crash-uje tokom učitavanje mape.

Elem, da, prisutan je prepoznatljivi Quake šmek. ;)
 
Jel ce ovo biti f2p kad izadje?
 
ja ne znam ko ovde realno moze da kaze da ga ovo podseca na q3. Ovo je vise neki Overwatch/UT nego Q3
 
Izvolite:

GGD9-D42C-A8MP-9Y3H-X34M
DPP4-B32B-U6DF-8Y8K-K28U
DXF4-N64K-R6YH-7H9H-F37D

Bice f2p ali samo sa jednim herojem/sampionom. Za sada ih ima ukupno 9 komada.
 
Poslednja izmena:
Kretanje nema veze sa q3, ovo vise podseca na q4
Rail je 100 dmga, rocket jump nema smila, sporije je sve dosta.
Ima smek arena shootera ali ne quaka
 
Meni je ovo totalno ne igrivo, kontam da je closed beta, ali konstatno me izbacuje a i mam dobar internet.
Pokušavao sam juče i danas da igram jedno 3-4 puta i samo me izbaci i posle moram da gasim igru i ponovo palim, nisam bio više od 5 minuta u jednoj partiji.
 
Manji offtopic ali svkako vredno da se pomene za ljubitelje Kvejka i vidi dokle je brend dogurao (izgubio i sopstveni engine a pomalo i identitet):



DF Retro je meni licno najbolji deo DF kanala.
 
Zar ne bi ovo trebalo u Online podforum?
 
Igram od prvog vikenda, meni je odlična gama. Osim par gubljenja konekcije sa serverom nisam imao problema sa igrom i performansama bez obzira na nivo detalja koji sam podesio.

Kretanje je specifično po liku, po meni solidno odrađeno. Rocket jump nije produkltivan osim ako ne služi da skrati putanju kretanja, nije tu kako bi glumio glinenog goluba u vazduhu 10 sekundi. Rail je sada 80/90 sa scope-om i nikako nije oružije za prvi udar. Kao svojevremeno u Q3/Live, štetu praviš lightning gun-om ili rocket launcher-om a završavaš sa rail/super shotgun (bar u duelima).
 
Prijavio se dobi kljuc i nakon toga skinuo i instalirao. Medjutik kada pokrenem igru samo dobijem pocetni ekran i u gornjem densnom uglu se vrti Loading... i to je to nece dalje.

Da li mozda neko ima problem kao ja?
 
Prijavio se dobi kljuc i nakon toga skinuo i instalirao. Medjutik kada pokrenem igru samo dobijem pocetni ekran i u gornjem densnom uglu se vrti Loading... i to je to nece dalje.

Da li mozda neko ima problem kao ja?
Taj problem sam vidjao po netu ponekad treba igri da se ucita oko 15minuta, a najvise se desava kad se igra prvi put bootuje. Tako da probaj da ostavis na 15ak minuta.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jel moguće da ovo niko ne igra? Ja je igram vec par dana i bas mi legla nekako, ali vidim da nije baš popularna. Znam da je u early access ali opet.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ja probao danas igru posle 3 meseca pauze, vidim da su dosta toga ubacili i gameplay je baš kakav treba da bude, sem ability-a kojima po meni nije mesto u Quake igri.
 
Nego zašto ne mogu da stavim texture na high sa GTX1060 6GB?
 
Koja glupost, kao da je igra nesto preterano graficki zahtevana pa da joj sada treba 16 gb rama.
 
Hvala za pojašnjenje, ne bi mi nikad takva glupost pala na pamet.
 
Teška glupost, kod mene sve na Max uzima oko 7gb.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno