Šta je novo?

Microsoft Edge

Srle22

Cenjen
Učlanjen(a)
24.11.2012
Poruke
897
Poena
180
Od pre nekoliko dana pojavio mi se jedan problem sa ovim browser-om.
Naime, na sajtu polovniautomobili.com ne mogu da vidim sve slike automobila koje je prodavac postavio na odredjenoj stranici. Kada otvorim istu stranicu iz Mozille ili Explorera sve radi kako treba. Do pre neki dan radilo je I u Edge-u, ali sada ne radi.
Zna li neko u cemu je problem I kako se resave?
 
I kod mene isto, od ovog creators update počelo.
 
Nisam siguran, ali mislim da je nakon poslednjeg update-a jos neko vreme radio kako treba pa tek onda poceo da se ponasa ovako cudno. Ponavljam nisam siguran. U svakom slucaju, ima li neko neki predlog za resenje ovog problema?
 
Možda imaš neki add-on koji to sprečava, kod mene se na čistom Edge-u vide sve slike. (1703- 16184-1001 insider).
 
Jedini add-on koji imam je adblock, ali se nista ne menja kada ga iskljucim. I pre ovoga, dok je sve radilo kako treba bio mi je ukljucen adblock I nije bilo problema.
 
Ista stvar i kod mene. Da li je neko resio ovaj problem?
 
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8829509/bmw-x5

Uopste nece da ucita sve ikone ispod glavne slike (ucita samo 3). Kada kliknem na bilo koju ne izbaci pop-up nego sliku manjeg formata u istom prozoru. Pop-up glavne slike uopste ne radi. Kao da nece da ucita flash,javu ili sta vec. Brisao sam i cached data i history, sta sve nisam probao, ne vredi. Odustao sam, otvaram u IE11, tamo je ok.
 
I kod mene isto. Zbog toga je morao da padne Chrome

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
U beti radi. (Pri tome ''nov'' sajt a traži flash)
 
Nazad
Vrh Dno