Šta je novo?

Monitor BenQ PD3200Q

tex707

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
24.12.2001
Poruke
2,319
Poena
680
.
Zelim da kupim monitor BenQ PD3200Q. Ne vidjam ga u ponudi domacih distributera (prilicno je nov), a kupovina preko oglasa ne dolazi u obzir jer mi je potreban za firmu. Zna li neko da li postoji distributer koji donosi kompjterske komponente iz inostranstva po narudzbi, a prihvata placanje preko racuna?
 
Ovlašćeni distributer za BenQ monitore u Srbiji je Ewe Comp.

I da, može po narudžbi samo ne znam da li može direktno od njih. Moraćeš ih kontaktirati.
Ono što znam je da mogu druga pravna lica da prodaju tako što se uveze po porudžbi i ovo
znam iz prve ruke.
 
.
Hvala!
Vidim da je Ewe velikoprodaja, i ne "hvale" se da su distributeri BenQ (ili nisam video). Bez obzira, zvacu ih u sredu.
EDIT: pronasao sam BenQ na page-u "Distributivni program" :)
 
Poslednja izmena:
LIST zovi...oni su ewe "maloprodaja"
 
Javi kako si prošao.

Cena modela ne bi trebala da bude veća od 64-65k sa uračunatim pdv-om.
Mora da bude jeftiniji od BenQ EW3270ZL.
 
.
Zahvaljujem se svima na odgovorima, uspeo sam da narucim monitor preko Ewe-a (tj. List-a), treba da stigne za 3-5 nedelja.
Cena je 68500.
 
Nisam puno promašio po pitanju cene. Malo su više zacepili RUC nego što sam očekivao...

Kad bude stigao, javi.
 
.
Monitor je stigao pre vremena. Izuzetno brzo i efikasno, sve pohvale za ljude zaposlene u List Computers-u!
Jos jednom hvala svima na pomoci.
Napisacu nesto o utiscima kada ga budem probao.
 
.
OK, monitor je ukljucen. Ono sto je najvaznije je - radi i nema vidljivih nedostataka...barem ih ja nisam primetio. Velicina je impozantna, i svakako ce biti laksi rad nego na monitoru iste rezolucije u formatu 27".
Za pocetak sam primetio da mi slika izgleda nekako "isprano" i losije nego na Dell-u U2713HM. To je, naravno, stvar podesavanja i verujem da ce se srediti. Backlight bleed postoji, nadam se da mi nece smetati.
 
Nazad
Vrh Dno