Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Japiji uglavnom koriste ajfon...

Note se od četvorke ne nudi u Evropi pa nešto ne vidim sunovrat sistema zbog toga.


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslovni korisnici Note koriste olovke. Ja sam u takvom okruzenju pa znam. Potpisuju se dokumenta obilato( npr u mom slucaju Nalozi). Trgovci primaju fakture i samo na njoj ispisu sta ne valja i vrate nazad.Ili je signiraju svom radniku da je ok. Sve ide jako brzo. Imam jos puno primena. Zavisi u kakvom si okruzenju.Japiji, drzavni sluzbenici i trgovci je obilato koriste.

Drzavni sluzbenici pogotovo,ne ispustaju olovku iz ruke [emoji23]

IMG_0494.JPG

Inace,pojavila se dva komada na kp,po ceni od 1050€.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto ne verujes da drzavni sluzbenici ne potpisuju digitalno? Ja sam samostalni savetnik u ministaratvu. Celog dana potpisujem. Od kako nemam note 12.2 moram da stampam dokument,potpisem ga, skeniram i saljem na mail... Smor...Nemoj da misliš da sve znaš. nećeš naučiti ništa novo ;)
Mnogo nas je u ministarstvu kupilo note serije bas zbog potpisivanja i sl. Cak i pomoćnik ministra..ide mnogo lakše posao
Ps bixbi mnogo volje radi ovo od Siri
https://youtu.be/oyPNWCzsmDA
 
Poslednja izmena:
novi Note - stara prica. uvek ista proprdjivanja, te skup je, te isti je S koji na oglasima ima jeftinije, te olovka znaci/ne znaci. kako vas ne mrzi :)
 
Poslednja izmena:
Zasto ne verujes da drzavni sluzbenici ne potpisuju digitalno? Ja sam samostalni savetnik u ministaratvu. Celog dana potpisujem. Od kako nemam note 12.2 moram da stampam dokument,potpisem ga, skeniram i saljem na mail... Smor...Nemoj da misliš da sve znaš. nećeš naučiti ništa novo ;)
Mnogo nas je u ministarstvu kupilo note serije bas zbog potpisivanja i sl. Cak i pomoćnik ministra..ide mnogo lakše posao
Ps bixbi mnogo volje radi ovo od Siri
https://youtu.be/oyPNWCzsmDA

Da stavimo tacku na skeniranje i potpisivanje [emoji1]

https://youtu.be/B-Id9qoOep8

Sad mozemo dalje [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postoji vrlo funkcionalna app za to na android platformi , radi odlicno vec neko vreme [emoji3]

Sent from my Nokia 5
 
Ja narucio N8 da zamenim S8, S8+ zadrzavam, navikao sam se na veci ekran sada
U USA uz preorder 150$ popust
Sto mu dodje 810$ plus poklon kamera ili sd card i wireless punjac
Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa i ne vredi više od toga. Očekujem toliku cenu svuda već od oktobra.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da stavimo tacku na skeniranje i potpisivanje [emoji1]

https://youtu.be/B-Id9qoOep8

Sad mozemo dalje [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
lepo ti napisah da ne znaš a tvrdiš. Tako se radi u Ministarstvima..Sad kako hoćeš..nebitno sta piše..Olovka se itekako koristi. NE samo u državi nego i moji prijatelji i rodbina u privredi sa šefovima komuniciraju ispisom primedbi na poslati dokument..Sve ide jako brzo.. Uvek kad izadje Note neki genije piše kao s pen ne koriste ljudi... glupost. .
 
Poslednja izmena:
Inače po prvi put kod nas u zvaničnoj prodaji Note 8 će biti Duos.
 
Mislis kod operatera, ili bice I DUOSa u prodaji?
 
I sad su mi pptvrdili iz Telenora da je kod njih single sim

Sent from my SM-T555 using Tapatalk
 
[YOUTUBE]LqxNNRatf90[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
У Италији још нема понуда за пакете. У легалним малопродајама је 999е.
 
Meni se iskreno ne svidja , licno mislim da ce Mate izgledati mnogo bolje , trebao je napred da bude apsolutno skroz pravougaonik i ravan , tako bi bio jos ozbiljniji , pozadi ako su vec prvi put stavili duplu kameru , trebao je fingerprint da ide ispod i da bude na sredini , nikako sve u jedan red. Baterija je manja verovatno jer se tripuju zbog prethodnog Note-a. Tacno je da je Note serija uvek donosila nesto sto S nema i vredelo je kupovati i zbog veceg displeja i olovke i uglavnom vece baterije , od svega toga ostala je samo olovka....iskreno verujem da ciljna grupa koristi nju i da je sa razlogom tu , ali sto se ostalih stvari tice mislim da su izgubili ideju skroz , a cenu su naravno podigli.....
 
Galaxy-Note-8-Concept.png
Da je ovakav i finger negde ispod... to bi zaista bio telefon veka
 
A posto su na pravom kamere horizontalno a ne vertikalno onda nije telefon veka?

Ekran ne moze da bude ravan jer je ovaj novi bezel-less zakrivljeni fazon svojstven Samsungu i poznat je sirom sveta po tome. Sa ravnim ekranom ne bi ostavljao wow efekat a to je ono sto im je verovatno najbitnije i predstavlja glavnu prodajnu tacku. Dalje, fingerprint nikako nije mogao na sredinu jer bi to narusilo "imidz", lepotu, prepoznatljivost - kako god. Posle S8/+ ne moze se ocekivati da ovaj ima fp na sredini. Na S9/+ i N9 ce fp biti integrisan u ekran pa cemo videti neki drugi razlog za kukanje kojeg ce sigurno biti.[emoji23]

Brutalan fon sa bolesnim displejem i vrhunskim specifikacijama.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
S9 će biti ono pravo ali samo dok se ne pojavi. Posle će biti Note 9 itd :)

I posle kažu Epl šiša ovce a Samsung izbaci dva flegšipa godišnje :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno