Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Lepo izgleda nema sta.
Sta je bilo sa kolegom koji je reklamirao zbog probijanja svetla, ima li kakvih novosti

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Servis nije uocio kvar. Poslao opet, pisao samsungu, ludnica. Necu vise nikad juriti telefon sa garancijom, bar ne kod nas.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ne nosim zastitu za ekran i zaista nema ogrebotina na ekranu, jer je u wallet futroli.. Ali drugar , koji ima servis, mi nudi grstis silikonsku foliju za ekran, za note 8. E sad, moje pitanje je: da li ta folija u bilo kom smislu remeti prikaz slike ekrana? Znaci, da li umanjuje boje, osvetljenje, rezoluciju, javlja koloritne odsjaje itd?

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Poslednja izmena:
Da, folija dovodi do svega toga što si napisao. Ako već nemaš ogrebotina posle pola godine korišćenja, ne vidim ni što bi je sada stavljao. ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Hvala. Tako sam i mislio. [emoji106]

Sent from my Note 8
 
Da li zna neko da li MTS prodaje zaključane ili unlocked Note8?
Ne mogu da nateram ovaj moj da prepozna Telenor karticu :S
 
Da li zna neko da li MTS prodaje zaključane ili unlocked Note8?
Ne mogu da nateram ovaj moj da prepozna Telenor karticu :S

Edit: više ljudi kaže da nije zaključan, so there's that, ali nemam pojma kako da rešim ,,Not Registered on Network" problem. Probao sam nekoliko predloga poput reseta i slično, ali se ništa ne dešava, a SIM kartica radi najnormalnije na drugom telefonu.
 
Jesi li probao MTS karticu, da li MTS kartica radi? Ako radi, eto ti odgovora.
 
Jesi li probao MTS karticu, da li MTS kartica radi? Ako radi, eto ti odgovora.

Radi, ali nemam odgovor. :D Tvrde ljudi po netu da MTS zaključava samo iPhone i ništa drugo, u jednom momentu mi je proradio Telenor 4G, tako da mislim da mi ostaje samo da odem do Telenora da mi zamene sim, a ako to ne upali da se posavetujem sa servisom.
 
Blind moon by Nikolass Stojanović
Ilustrovano na Note 8 u Autodesk SketchBook-u i PicsArt-u ... 8)

PENUP : https://m.penup.com/artwork/1520762334886512

DeviantArt : https://nikolass83gianni.deviantart.com/art/blind-moon-by-nikolass-734945493
9271452956413ad2f1825194bdd7989c.jpg
a726861cb4188d56db7b1e71718bee95.jpg
a9a1edd23ffe340c7171eda519fe2bda.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
da li je vama ovo uključeno? primetio sam da mi posle nekog vremena na kućnom wifi prestane internet a ugornjem delu ekrana pored simbola za wifi stoji uzvicnik. kada iskljucim pa uklj. wifi proradi pa onda pola sata opet... Pomislio sam da je ovo pa sam isključio... videću
d7cc23324c543c55cf8972ca6dfa34e4.jpg


Sent from my Note 8
 
da li je vama ovo uključeno? primetio sam da mi posle nekog vremena na kućnom wifi prestane internet a ugornjem delu ekrana pored simbola za wifi stoji uzvicnik. kada iskljucim pa uklj. wifi proradi pa onda pola sata opet... Pomislio sam da je ovo pa sam isključio... videću
d7cc23324c543c55cf8972ca6dfa34e4.jpg


Sent from my Note 8
Isključio kad sam uzeo telefon ... [emoji41]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Moze neko da okaci link ili sliku kako da se otkrije probijanje posto nisam sasvim siguran da li se to dogodilo..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
da.. evo od kada sam iskljucio vise ne baguje sa wifi

Sent from my Note 8
 
I kako to da reklamiram sta da kazem i da li nositi u servis ili u telenor konkretno kod mene slucaj

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nosiš u ProMobi.
 
Stigao speck presidio grip. Svakakvih sam zaštita imao za ovih par godina na telefonima, ali nikada ovakav grip i sigurnost prilikom držanja telefona...sve preporuke. Sad mi prosto žao što prodadoh note :(

Okačiću slike kad stignem, mada ima gomila klipova na netu.

Mana jedino što prilično povećava dimenzije (nešto kao spigen rugged otprilike)...ali daleko kvalitetnija (doduše i košta 3x više).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Stigao speck presidio grip. Svakakvih sam zaštita imao za ovih par godina na telefonima, ali nikada ovakav grip i sigurnost prilikom držanja telefona...sve preporuke. Sad mi prosto žao što prodadoh note :(

Okačiću slike kad stignem, mada ima gomila klipova na netu.

Mana jedino što prilično povećava dimenzije (nešto kao spigen rugged otprilike)...ali daleko kvalitetnija (doduše i košta 3x više).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
$20.06? Šta oni naplaćuju... QQ lele... Sve to rade kinezi za 2$... Tako sam pre kupovao i ja Spigen futrole za 50eu a njima se skida boja sa lajsne za mesec dana.. Od tada kupujem samo kineze na Ali express i boli glava su za male pare ...

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
@DARK SIDE ne znam gde nađe za 20 dolara, redovna cena joj je 45$ (doduše sad ima akcija na crnu na amazonu za 21).
E sad kad pomenu spigen, ne znam kakav si isti kupio, ali je opšte poznato da je najskuplja njihova futrola oko 17$ što možeš i videti na njihovom sajtu ili amazonu (što implicira da i nisu baš neka klasa, mada meni ruged i neo hibrid mesecima trajale i nikad nikakav problem; ali mi i salje ostaje nejasno ko ti uvalio istu za 50€).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
@Drakenzen

Izvini sto sam okasnio, dao sam kolegi koji je zaduzen u firmi za slanje, ali nikako da mu dam adresu.. [emoji16] Tako da si se nacekao.. Drago mi je da ti odgovara..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo kao što sam i obećao. Preporuka za sve koji traže dobru zaštitu sa vanseriskim gripom (znači kao da je tel zalepljen za ruku).
Ironija što mi stiže isti i za s8 a i njega sam prodao :d
032e24b71a5c5f7c66ca4c63a36baa66.jpg
da3361c4d73b8a1de6bff69ada84a541.jpg


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ovakvih case za iPhone sam se nagledao od kad.Ne znam zasto su nepoznati medj narodom na benchu
 
@netlord sutra ću ga menjam za isti za ip8+ pa ako znaš da nekom treba za ajfon, javljaj ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
@DARK SIDE ne znam gde nađe za 20 dolara, redovna cena joj je 45$ (doduše sad ima akcija na crnu na amazonu za 21).
E sad kad pomenu spigen, ne znam kakav si isti kupio, ali je opšte poznato da je najskuplja njihova futrola oko 17$ što možeš i videti na njihovom sajtu ili amazonu (što implicira da i nisu baš neka klasa, mada meni ruged i neo hibrid mesecima trajale i nikad nikakav problem; ali mi i salje ostaje nejasno ko ti uvalio istu za 50€).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Bilo je to za note 3 davno. Poenta je da su za to kinezi keva.. Nosim geniune leather wallet case pola godine i nema ishabanosti... 7 dolara...


Sent from my Note 8
ddc9483d29ee2d1c6464c9ae5083e98e.jpg
 
Poslednja izmena:
Kad ce taj oreo vise za note, sramota majke mi?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno