Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Super ovo za dex kod nas što daju uz tel...uskoro će ih biti po oglasima za upola cene pa da probamo i to čudo :)

Inače niko nije spomenuo opciju dual apps, tipa 2 fb naloga, msg i slično...meni beskorisna, ali ima kome će značiti! I ovo za uparivanje aplikacija je skroz dobro, možda počnem da koristim ove edge funkcije kada je udostupe i za s8!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
500e ovaj telefon na oglasima, ma nema sanse... Pa Samsung je toliko usavrsio ovaj note 8 da ce ujedno i da naplate stetu oko note 7 :D
 
Druže pričam o samsung Dexu...za note ćemo počekati jedno pola godine i više da ih vidimo na 500e ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 


7:08 "We've had wireless charging since 2015"

Na 7:27 bockaju za ulaz za slušalice :)
Odlično što ga nisu izbacili !


 
Poslednja izmena:
Druže pričam o samsung Dexu...za note ćemo počekati jedno pola godine i više da ih vidimo na 500e ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Po visljoj ceni se i ne isplati kupovati. Jedino ako bas ne znas sta ces sa parama pa eto da ga imas medju prvima po ceni prosecnog polovnog automobila u Srbiji :D
 
Po visljoj ceni se i ne isplati kupovati. Jedino ako bas ne znas sta ces sa parama pa eto da ga imas medju prvima po ceni prosecnog polovnog automobila u Srbiji :D

Nije višlja već viša. Ne budi nepismen.
 
Kao i sa svakim drugim flagship samsungom, jel.

Od mene imaju ogroman respect što i dalje furaju 3,5mm

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Šta znam. Kome treba za posao i kome stvara lovu svakako se isplati iskesirati 800,900e.
A ko ga uzima za Instagram , astal u Strahinjića bana i selfi na pumpi onda će def bolje proći sa s8/s8+ i ip7

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kao i sa svakim drugim flagship samsungom, jel.

Od mene imaju ogroman respect što i dalje furaju 3,5mm

Tako i treba, a ne kao HTC i Essential ...
Da je samsung sad izbacio ulaz za slušalice, sledeće godine bih kod svih iščezao kao i daljinac npr

Šta znam. Kome treba za posao i kome stvara lovu svakako se isplati iskesirati 800,900e.
A ko ga uzima za Instagram , astal u Strahinjića bana i selfi na pumpi onda će def bolje proći sa s8/s8+ i ip7



Po meni ko ima S8+ ne mora ni da razmišlja o note 8 pogotovo zbog cene i manje baterije ...
 
Poslednja izmena:
Kao što je već gomilu puta napomenuto, note ima svoju ciljnu grupu i ko je u njoj zna šta ga čeka...da li je na s8 ili bilo čemu, najmanje je bitno sve dok može da se izdvoji toliki novac za telefon (meni psiha ne dozvoljava preko 500e da dajem; nekome je to 200 a nekom 2000).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ako neko razmišlja o promeni na S8+, mislim da je Note bolja kupovina sada.
 
Nikad manje interesantan Note.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nikad manje interesantan Note.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Zato sto je jako slican napred kao da je kopija S8 , ovako moraces da ih okrenes da ih prepoznas :D bice zanimljivo kako ce nastaviti i dizajnirati s9 i note 9 ... da li tu mogu napraviti neku razliku ili to je to, takav je dizajn zakucan za narednih par godina.
 
Zato sto je jako slican napred kao da je kopija S8 , ovako moraces da ih okrenes da ih prepoznas :D bice zanimljivo kako ce nastaviti i dizajnirati s9 i note 9 ... da li tu mogu napraviti neku razliku ili to je to, takav je dizajn zakucan za narednih par godina.

A zašto mora da postoji vizuelna razlika? Telefoni su namenjeni drugoj populaciji plus Note sada ima 2 kamere poput LG-a, dakle ipak se razlikuju (plus sve ono što dolazi sa Note uređajima kao standard).
 
Glavna prednost Note u odnosu na S je bio veliki ekran, bolja baterija i bolji kvalitet izrade od S. Sada toga nema.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ako neko razmišlja o promeni na S8+, mislim da je Note bolja kupovina sada.
S8+ vec moze oko 600e da nadje po oglasima, dok ga N8 kosta 1000e, plus je S8+ dostupan a N8 tek kroz mesec dana :)
A kada pojeftini N8 na 700e po oglasima, i S8+ ce biti <500e verovatno.

Nije uopste tako prosto poredjenje.
 
Glavna prednost Note u odnosu na S je bio veliki ekran, bolja baterija i bolji kvalitet izrade od S. Sada toga nema.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Recimo da sada kupac placa vise dizajn a ne tu razliku po pitanju bolje baterije,boljeg kvalitet itd...

@kUdtiHaEX ja nisam napisao da mora ...
 
Poslednja izmena:
Inače niko nije spomenuo opciju dual apps, tipa 2 fb naloga, msg i slično...meni beskorisna, ali ima kome će značiti! I ovo za uparivanje aplikacija je skroz dobro, možda počnem da koristim ove edge funkcije kada je udostupe i za s8!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Zato što opcija postoji od note 3.
Ovo se zove rebranding za loženje masa.
Uvek me oduševi kad novi flagship ubaci nextgen softver koji nedelju dana kasnije skinem sa xda.
 
Dizajn je u oku kupca :)
Meni je npr note8 lepši od s8+

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Opet ovaj nesrecni zakrivljeni ekran sto automatski znaci da nece biti krstene zastite za telefon :S
A za bateriju nema potrebe dalje komentarisati :<


Sent from neki tamo iPhone
 
Posebno kad se okrene pozadi na ledja :beat: ajoj al ce sad Xiomi da udari na Samsung, gledajte show :)
Pa i od pozadi je lepši ..

Postao si opsednut xiaomijem( svaki 3ci post ti zadrži reč xiaomi ) , iskreno ne znam koji je razlog ali reko samo da ti skrenem pažnju ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Note 7 mi je ono bas bio wooowww, imao pik čak i da ga kupim. S8 i plus su vizuelno lepi telefoni, note 8 sacekacu da vidim uživo kad se pojavi, pa cu onda da iznesem svoje mišljenje.
Svi proizvođači su krenuli sa vrlo malim bezelima, kao što je to krenuo Xiaomi, pa eto sad Samsung, kao i Huawei Mate 10 pa čak i čuveni Iphone 8 model. I do sad su telefoni manje vise ličili jedni na druge... Razlika je bila eto u izradi itd...
Dual kamera, isto nista novo, vec vidjeno, novo kod samsunga.
Takodje dual apps isto nista novo.. Vec vidjeno...
Razlika je eto što je po svemu note 8 upakovan sve u jedno plus olovka, znači puno onima koji je koriste i kojima je to id značaja...
Kako god, bice zanimljivo jako u narednih mesec dva, tu je eto Note 8, mate 10 i iphone 8...za svakog ponešto :)

Huawei Mate 9
 
To i nije tako loša ponuda. Dex je koliko? 20 000? Kome ne treba, proda ga i na konju je.
Treba sačekati da vidimo šta će operater ponuditi kroz pakete kad se uzima, možda ispadne povoljnije.
MTSova slika. Kaze vrednost 10.000 sto znaci vredi i manje od toga :)

Koji Dual apps na n8? Nesto sam propustio ili mislite na multitasking koji odavno postoji?
 

Prilozi

  • IMG_20170824_175612.jpg
    IMG_20170824_175612.jpg
    57.9 KB · Pregleda: 171
Poslednja izmena:
@Bogi79
Xiaomi krenuo :D
Niti su krenuli niti su imali gde da krenu ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne ulazim ja u to dal je prodaja išla dobro ili ne, činjenica je da xiaomi mi Mix postoji... Tako da...
Pogledaj kad je izašao mi Mix...

Huawei Mate 9
 
Nazad
Vrh Dno