Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Može 5-6h bez problema, a i preko 6 samo na WIFI . Evo trenutno stanje (samo 4G) .
fff5514d0646218a1c952e7f944c8361.jpg
587b94ad63b694a1a46f1c28fc8218f6.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Gde su i sta rade ovi sto tvrde da redovno imaju preko 6 sati SoT-a?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ne znam šta ti nije jasno . Konstantno imam preko 6 SOT a zapravo se vrtim na 7 SOT. Trajanje baterije ne zavisi iskljucivo od vremenskog intervala uključenosti ekrana, nego da li koristis LTE internet, koje aplikacije, lokacijije, backup.... itd .. Mogu da isključim back up i milion smart opcija i da imam SOT 8...Ali mi ne znači ništa, jer je baterija više nego jaka za moje potrebe. Recimo, igram dosta Clash of clans. Ta aplikacija troši više bateriju nego uključen ekran, ali samo zato što mi je ta igra satima uključena .. I na kraju ta igrica preraste SOT potrošnju baterije.. Tako da je SOT relevantna kategorija i samo ljudi, koji je razumeju način rada smart telefona mogu da potenciraju SOT... Valjda ti ie sada jasnije.

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ne kapiram ove sa upadima oko baterije, postavljano je crno na bijelo koliko troši kad se više koristi WiFi ili kombinovano, kad sam 24 sata na mobilnom netu izvlačim 4 ipo do 5 sota što je za mene više nego dovoljno a sa WiFi lagano do 7 ide, meni nije jasno kako ljudi izvlače maksimum 4,5 sa WiFi jer nešto u pozadini jede bateriju

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ma ljudi kako, kako da vidim sta konkretno koristi bateriju i koliko, koja apliacija daje te informacije?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Settings->Device Maintenance->Battery->Battery Usage

Tu vidiš šta ti troši i koliko je SoT kada klikneš na Screen
 
Bez ikakvih problema preko 6h screen
2bfb304d3dbf6a8d6f1e6c0cf619a57a.jpg
3a23c59cb578c9756cb06fc35c0f090d.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kao i kod mene 7 SOT

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Svaka cast, moj nikako preko 4 i to jedva, koja je to dark tema?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
imas na "galaxy apps" dosta dark themes

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
83fab438cdf32eb4cb5c5ea7055915ac.jpg
eb1e37d74cd62e6f641e9643b7f9a161.jpg
 
Bože koliko mrzim kad ni za osnovne aplikacjje ne mogu ikonice da urade :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja koristim temu sa slike, samo sam promenio ikone.
61b120cd95c5c332b3cb61cec1a8b658.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I sto izgleda dobro crna na ovom ekranu [emoji108][emoji108][emoji108]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Svaka cast, moj nikako preko 4 i to jedva, koja je to dark tema?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Niko ne piše kako koristi, napolju, 4G, automatika za osvetljenje, pa teško zaista 6 sati ekrana, više bliže tvojoj cifri. E u zatvorenom i na wifi ide na 6. Ovo je neki suma sumarum koliko sam ispratio iz raznih iskustva, ovde i po netu.
 
Koristim telefon sa auto osvetljenjem, negde bude lošiji signal za mrežu a imam dve kartice ubačene, 4g radi uvek za primarnu karticu, WiFi mi takođe radi non stop, edge lightning on, AOD on, NFC on, sync on, location high accuracy. Nikad do sad nisam pregurao 4h SOT-a. A ne koristim ga puno. Prosečno imam 20 kin razgovora dnevno. Po meni vrlo slaba baterija a vi kako hoćete.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ljudi, uzeo sam monsterskin foliju za note 8. Lik iz radnje traži 800 dinara da zalepi foliju!??? Dečko koji mi je prodao foliju se ne bavi tim...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ako si iz ns idi u podzemni, zalepiće ti čovek za 100-200din

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazalost nisam, iz Beograda sam...

Radnik u Samsung shopu sa komentarom " nije 8700 dinara puno za case za telefon koji kosta 1000 evra" se verovatno rukovodi istom logikom ovih drumskih razbojnika iz mob shopa....
 
nisam stavio nista na ekran jer imam wallet case. A i zbog toga sto znam da je postojano samo kaljeno staklo sa kompletnim lepkom po celom ekranu.. A cena mu nije mala.
https://youtu.be/_tkrvZgRkHk
Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Loca lepak je manje od 10 dolara i staklo možeš uzeti za slične pare. Lampu nadjes od drage ili u neki salon odeš i posluzis se.
 
poenta je takodje i onaj ram,koji mora biti potpuno u libeli, jer se lepak neće svuda rasporediti. gledao sam kada lik ne stavi potpuno vodoravno i shebe celu stvar, jer je samo malo bilo van libele. Lepak nije otisao svuda.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa bas to,a nije samo stvar u lepku,kao da je svako staklo istog kvaliteta,pa mozes uzeti tek tako bilo koje. Dok uzmes neko kvalitetnije(da ima oleo premaz,da je 100% providno,da je dobar odziv na dodir i s pen,da je case friendly...) moras dati oko 15-20+$ sa ili bez postarine. Pa kada uracunas taj rizik da li ce se lepak dobro razliti po celoj povrsini i da li ce sve leci kako treba,pa cimanje i pozajmljivanje lampe... Po meni to sve ne vredi ustede tih 20$,jednostavno ne moze ispasti savrseno. Pogotovo sto je skoro na nekoj akciji whitestone bilo oko 35-40$,bolje cekati ili ga uzeti po redovnoj ceni,ko hoce pravu stvar. Mene zanima,da li je neko od vas lepio bilo koje staklo sa tim lepkom na telefon od 1000€,a da je sve ispalo perfektno,kad vec tako samouvereno preporucujete drugima to?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Molim vas za pojasnjenje, nov sam sa note 8 dualom,zasto je uokvirena sim kartica 2 i zasto je ova gore pored.jacine mreze dvojka. Za pozive stavljeno uvek pita a za poruke jedinica????
a39861f655ec23cac0965a12fee98339.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Zaokružena je kartica koja je stavljena kao primarna. Kao što vidiš kod mene je to kartica 1:
4e67b735ef3cd42ab3c94c4c1ac0f57c.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
@Conquer 25$ je bio whitedome na akciji ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa eto,vidim da si ga pazario za S8,a nama ovde savetujes loca lepak, obicno staklo i lampe od komsinice. [emoji23] Nek te dobro sluzi,javi utiske kada stavis.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Isproziva me čovek ni kriva ni dužna al dobro ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pardon kolega,sad vidim da je ipak Djilke savetovao tu metodu "pljuni pa zalepi" [emoji1]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno