Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Pise u saopstenju, ali ja ni kod jednog operatera ne vidim pominjanje Note 8 trenutno na sajtu. 18:53
 
To i nije tako loša ponuda. Dex je koliko? 20 000? Kome ne treba, proda ga i na konju je.
Treba sačekati da vidimo šta će operater ponuditi kroz pakete kad se uzima, možda ispadne povoljnije.
 
Gde si ga kod nas našao za 10k? Koliko sam video, cena mu je 20k u radnji, od preprodavaca verovatno nešto jeftinije ali nikako u pola cene.
 
Kako je nebitno kad živim ovde? Šta me zabole za cenu u Americi, Nemačkoj ili gde već.
 
Zato sto ce ti u Srbiji realno za njega platiti 100-120€.

Pogotovo kad se nadje jedno 100 komada na oglasima.
 
Zato i kupiš među prvima i prodaš po nekoj normalnoj ceni. U prodavnici 20k, ti ga prodaš za 15k i dobar si. Opet te izađe telefon koliko i S8+. Pametnom dosta ;)
 
Ali uz S8 i S8+ ide tablet pa mu na kraju sve to dodje na isto. ;)

Ali najbolji je poklon trenutno uz XZ Premium. Kakvi dexovi, health boxovi i ostale gluposti. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Budi srecan ako ga i za 80e prodas kad se nadje gomila. Sve cene u oglasima su vec barem godinu-dve naduvane jer se ljudi obavezno cenkaju i kada pise "mars cenkarosi" :) U prevodu cena koja se dobije nije vise ona koju vidite u oglasima nego barem 10% niza.

Cene u oglasima se ne gledaju na osnovu cena u nasim prodavnicama, jer su recimo za S8 trenutno otprilike upola one u prodavnicama, i to mozes birati od operatera ili iz EU, Middle East...
 
Ako se izuzme olovka,ovo je ustvari trebao biti S8+,dual kameru smo vec videli na plus modelima. I dalje kubure sa jednim zvucnikom,nista od najavljene force touch(3d) tehnologije,baterija manja... Sve u svemu,tanko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobar je ovo telefon/tablet i ima svoju ciljnu grupu, gde opet nema nikakvu konkurenciju bez obzira na sve mane uređaja. Nema sumnje da će se prodavati, možda i bolje nego bilo koji do sada. 1000€ jeste ogroman novac za jedan telefon, ali u poređenju sa drugim modelima i nije toliko strašno s obzirom da je u pitanju pretprodajna cena u jednom od skupljih objekata.

Što se mene lično tiče, za ovu godinu preskačem Samsung iako mi je Note uvek prvi izbor, jer neću dobiti toliko veliki upgrade koliki želim da dobijem za ovoliku razliku u ceni u odnosu na S7E.
 
Ma nije dobar,nego vrhunski,nema tu price. Nego sam vise ocekivao,valjda zato sto ga gledam kao potencijalnu kupovinu,nisam ga jos otpisao. Ceka se jos septembar,pa cemo videti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Opet onaj mutavi korejanac DJ Koks sa " Galoksi NUT" , " Pipol"."Seloblejt"..Mutavog li čoveka,,, Manja baterija mi se ne sviđa--- Ostalo je super... Čim krene u prodaju u septembru, moj je..
Ps. ako je neko primetio, papir za pisanje olovkom je do granice edge...Tako da može lepo da se piše-- Nema klizanja po ivicama..Mada crop slika i share će niti njesra i dalje, jer neću moći da cropujem tj sečem sliku sa ekrana u punom obimu već malo pre ivica (edge)... App pair je super opcija takođe
 
Poslednja izmena:
[youtube]eFSf6Zvw90I[/youtube]

Kolika mu je cena na kraju ?
Mislim USD VS EU
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
App pair je super opcija takođe
Ovo najvise obozavam kod Note-a i razmisljam da uzmem opet single-SIM note ili N5D bas zbog toga. Jos je bolji N3, jer ima SPen Window sa kojim moze 3 appsa u isto vreme (i +player kao cetvrti sto moze na svakom Androidu)
 
Samsung Galaxy note 8

dual kamera tj. obe kamere imaju OIS, sto je retkost. inace mislim,bice to bolje slike nego na Iphone 7+. videh neke primere...odlicna kamera..


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samsung Galaxy note 8

Pa tim direktnim "poredjenjem" onako na predstavljanju,samo pokazuju koliko su optereceni ajfonom,to mi je bas bilo ljigavo. Bili bi retardi da nisu za godinu dana mogli da implementiraju/unaprede (telephoto) tehnologiju koju je taj isti ajfon imao pre godinu dana. Oni semplovi na predstavljanju su sigurno nafilovani,videcemo tek na testovima kakvo je realno stanje. Bice sigurno dobra kamera,mada rekao sam vec,to je jos S8+ trebao da ima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
i ja mislim da su trebali to da odrade u S8....Ali ajd sad... A sto se tice kamere, uvek su bili bolji od Iphone u nocnom rezimu..Mada sam ipak fan Iphone fotki.. Ume Samsung da preteruje sa ekspozicijom i postprocesingom...Ali videcemo kakav joj je softver na kameri... Ja sam uvek imao Note...od Note 2 sam sve imao, pa i sva tri note tableta.. Jer mi treba smart uredjaj..Merim koliko je pametan po tome koliko mi usluznih opcija nudi i koliko je user frinedly.... Tu sam razocaran u Apple...Algoritam i dalje kasni za Androidom.. Mene samo sad jako zanima kakav ce biti odgovor Apple sa novim Iphone 8.... Cujem da su odlucili da prate Samsung i LG sa boljim screen to body ratio, jer su tu kaskali dosta... i moguc je Qi wireless standard, sto me raduje....Samo da unaprede taj IOS malo..Smorio me IOS 10 za medalju..Idu napred ali brate sporo po mojim nekim arsinima... Za sada Note 8 je power house u produktivnosti sto se mene tice...Zato cu ga zadrzati cim mi stigne krajm septembra( pretpostavljam tada zbog provajdera). Pa javljam ustiske. Meni uvek nesto smeta na svakom uredjaju pa cu sigurno biti realan u utiscima..Pretpostavljam da ce baterija biti plafon 5 SOT a to je prosecna baterija...Odmah me nervira.. :)
 
Mts vec stavio pre-order, postaje bolja kupovina od S8+ ako se dobije dex...
 
Samsung Galaxy note 8

5 sati SOT-a? Pa ti si bas optimista [emoji1] To bi bilo super, u odnosu na kapacitet i onoliki displej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uporedi S8plus velicinu ekrana i baterije...I to je to..Sa 8plus sam imao oko 8 SOT, jer ne koristim mnogo celular data...
Oko bolje kamere NOte 8 low light...Ljudi su vec testirali..Bolja je od Iphone 7plus... Ali stize Iphone 8 uskoro pa me bas zanima...
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    312.9 KB · Pregleda: 242
Poslednja izmena:
Skroz sam zaboravio da Note postoji, nisam ni obracao paznju na "procurele" informacije.

Prijatno sam iznenadjen. Pre Note je bio vrhunska linija, kao 7 serija BMW-a, ali sad ne znam bas.

Najvise me pogadja baterija. Gde ces smanjiti kapacitet covece..

I to sto idu direkt na Apple-ove "ideje" a mogli bi biti mnogo inovativniji.

Da ne govorim o njihovom bezveznom dugmetu ispod volume down tako reci Samsung assist...
 
Ali je tamo garancija na tehnicke uređaje godinu dana.

Sent from my SM-T715 using Tapatalk
 
Nadao sam se da će kod operatera biti dostupna Deep Sea Blue boja, ali ništa od toga.

I Telenor i MTS imaju samo crnu i zlatnu.
 
Ja rezervisah u Telenoru,Samo da ne budem sreće ko prošle godine za Note 7.

Sent from my SM-T715 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno