Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Nisam najbolje razumeo, jel to kada se ugasi "neki" modeli ne mogu se uopste ukljuciti nakon punjenja ili?
Ma to kruže priče. Meni se jednom skroz ispraznila baterija i kad sam ga zakačio na punjač, nije bilo nikakvih problema, odmah se upalio.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
I kod mene Nova Prime dozvoljava setovanje Samsungovog fabričkig widgeta za vreme na početni ekran. To ranije nije bilo moguće. Izgleda da je update Nove Prime od pre neki dan omogućio ovu opciju. Inače, verzija Nove Prime koju imama instaliranu je 5.5.2.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Izgleda da je tako, ranije sigurno nisi mogao da izabereš Samsung weather widget u nova widget chooseru a evo sada ga ima. Tako da ko ga nema u listi widgeta neka odradi update nove.
 
Sta koristite od zastite za ekran? Jel postoji staklo ili folija koja prati zaobljene ivice?
I jel ima mozda fabricki neku foliju na erkanu?
 
Ništa ne koristim.
Imao sam jedno vreme fabričku ali je se ona odlepila za dan dva....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne bih smeo da ga koristim bez ikakve zastite, jos onakav ekran...
Postoji li neka zastita koja stiti ekran i na zakrivljenom delu?
 
krastavac koliko para toliko muzike. Slažem se da je preskupo ali šta možemo. Neki kinez od 15-20$ će otpasti za 3 dana sa telefona.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Totalno si u pravu. Ja sam imao od nillkina 3d sto kosta 18€ i posle 3 dana mi je usla prasina ispod stakla. Problem kod tih 3d stakala sto je lepilo samo na ivicama, a kod white ide celom povrsinom.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam pričao već po ko zna koji put, nije fora uopšte u staklu, nego u loca lepku, ali dobro kad se ima para na bacanje neka, podržavam [emoji60] [emoji106]
 
Džaba kad niko ne čita više od dva posta u nazad ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hoce li neko citati postove u temi ili cemo vrteti u krug pitanja o staklu i bateriji, ne budite lenji
 
Ima li nekih naznaka kad će kod nas stići oreo?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Na netu već ima official za Note8. Pitanje je kada će stići OTA.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne pre izlaska S9, sigurno...

Pilićardka kompanija, nema šta. Ne daj Bože da nešto ugrozi prodaju nove perjanice.

Evo ga upravo izlazi i A8+ (2018) - ima godinu i kusur star Nougat.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Mene interesuje jedino autonomija baterije i fluidnost u radu, a ova šminka u kojoj je jedino promenjen sat na početnom ekranu nije za mene.....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Odlične votke Edi, jel većina bila na auto ili si malo eksperimentisao?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sve na auto,bez ikakve obrade.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jel svi koristite Samsungovu preinstaliranu aplikaciju za kameru ili možda koristite još neku od aplikacija?
 
Nema potrebe za drugom aplikacijom...ja još nisam našao neku da bolje radi na samsungu od defaultne (a imam nekih par koje sam koš davno poprilično platio).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Gde su i sta rade ovi sto tvrde da redovno imaju preko 6 sati SoT-a?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Oporavljaju se od nove godine verovatno, što?! Ako mene pitaš, ako si power user nemoj očekivati više od 4-4,5h sa tim telefonom, ja sam siguran da mi tolika baterija na toliki ekran ne bi izdržala više, a par likova sa yt je to i potvrdilo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Oporavljaju se od nove godine verovatno, što?! Ako mene pitaš, ako si power user nemoj očekivati više od 4-4,5h sa tim telefonom, ja sam siguran da mi tolika baterija na toliki ekran ne bi izdržala više, a par likova sa yt je to i potvrdilo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ovo je moj prosek, i to bliže 4h nego 4,5h.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne znam, upravo je takav prosek i kod mene od 4 do 5, zavisi.
Ali sam iskreno prezadovoljan sa baterijom. Najbitnije od svega je to sto izdrzi od kako ustanem sve dok uvece ne krenem na spavanje.
I narabno da je sve aktivno, za sta ce mi telefon ako sam iskljucio pola mogucnosti?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno