Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Vise od rh nikad nisam izvuko, ali navikavam se ako postane jos gore pravac na reklamaciju, je l se zna sta daju zamenski dok je ovo na reklamaciji u telenoru

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Baterija je baš slaba, razočarao sam se:
3ad88642758c09fcd4c0bbc0fdb25e1e.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Odje nesto zestoko nine u redu!
 
Vise od rh nikad nisam izvuko, ali navikavam se ako postane jos gore pravac na reklamaciju, je l se zna sta daju zamenski dok je ovo na reklamaciji u telenoru

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Nemoj da nosiš u telenor već direkt u ovlašćeni servis. U najgorem slučaju reše za dan do dva, a ti se snađi za neki tel za to vreme.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
WiFi radi nonstop, 4G takođe. Osvetljenje na automatic, dve kartice ubačene, svi živi servisi rade u pozadini jer ništa nisam isključio (auto sync, NFC, high accuracy za location, Bluetooth, AOD, edge lighting). Evo šta mi najviše jede bateriju:
48011b3778cc359c9291abf255ee14c3.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koja je razlika u potrošnji baterije kad su ubačene 2 kartice u odnosu na jednu?
 
@Stonecold Mozda da pokusas sa Location/Battery Saving da vidis da li ce biti bolje.

@Drakenzen Ja iskreno ne vidim nikakvu razliku, jedna kartica 4g, druga 2G.
 
Iskljuci AOD, iskljuci u google settings pod location history i reporting, to bi trebalo da je to, pa cemo da vidimo dalje. Google now ako ne koristis on je jedaC baterije.
 
Iskljuci AOD, iskljuci u google settings pod location history i reporting, to bi trebalo da je to, pa cemo da vidimo dalje. Google now ako ne koristis on je jedaC baterije.
Ma odmah je bolja baterija. Čim se prebaci location na battery saver i isključi AOD. Mada mi je AOD stvarno odlična stvar, šteta da stoji isključen.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni AOD na S7 edge smešno troši. Znači mi mnogo više nego tih par procenata što mi skine za dan.
 
Ma odmah je bolja baterija. Čim se prebaci location na battery saver i isključi AOD. Mada mi je AOD stvarno odlična stvar, šteta da stoji isključen.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Nesto drugo tebi jede bateriju,meni je AOD upaljen od 07-00 h,evo koliko trosi na 36h:



Screenshot_20171228-081020.jpgScreenshot_20171228-081042.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ma odmah je bolja baterija. Čim se prebaci location na battery saver i isključi AOD. Mada mi je AOD stvarno odlična stvar, šteta da stoji isključen.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Meni je cudno isto za AOD da ti toliko trosi, ni meni na S7e nije toliko trosio kada sam ga koristio. Mada ja koristim led lampicu, tako da mi aod i nije nesto bitan. Sto se tice lokacija neka app ti vuce lokaciju stalno i pravi problem.
 
Dobro je, baterija je standardno dobra, bojao sam se da nešto ne pokvare ovim ažuriranjima

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Valjaju li ove kineske kopije Samsung wireless punjača što se prodaju preko Ebay-a za 20-30 $?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Konacno sam nasao neko kvalitetnije staklo u Minhenu,nije savrseno po obicaju,vidi se trag od lepka kod zakrivljenih ivica,i nekada ne reaguje na dodir,moram malo jace da pritisnem neko slovo,sto nije bio slucaj sa folijom. Svidja mi se sto je 100% providno(konacno),ima oleo premaz i case friendly je,super se slaze sa alcantara case-om. Da,cena je jos jedna mana,u Vodafonu se prodaje po ceni od 44.90€ sto je van svake pameti,vidim da online moze da se nadje za nekih 20+€,vise od toga ne vredi.

7ae6d6c082b2466d414af38215835efc.jpg
0466cb11f6171051503c3576847e2c33.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa za taj panzer su mi odma rekli u samsung storu još kad sam pitao u ns da su prodavali (čak oni i lepili) i da je kompatibilan sa njihovim kućištima. Samo cena bila baš tako neka bolesna pa sam se zahvalio.
Kako god da, nek ti radi posao i da te glava ne boli ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jeste paprena cena,ali deluje dosta kvalitetno i lepo lezi,ide bas od ivice do ivice:



IMG-1f27e91231f488234d2d5fa05e905646-V.jpg20171228_185300.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Odlično mu stoji, samo me brine to što si napisao za slab odziv na ivicama...

EDIT
Zna li neko kako da isključim ova obaveštenja?
Mislim na Ovo obaveštenje koja se kartica koristi, nepotrebno mi je skroz...
93892b7caef6b79e43955fdec2a65b6d.jpg
77652a33d58cfa902ae1d435340beffb.jpg
 
Poslednja izmena:
Valjaju li ove kineske kopije Samsung wireless punjača što se prodaju preko Ebay-a za 20-30 $?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
rade one ali su manje snage pa ne probijaju debele futrole kao što to lako radi original samsung ili Belkinovi...

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeh Alkantaru crnu. Ne smem da rizikujem i idem bez futrole. Sinoć se vratio pijan iz grada i udarim telefonom u vrata. Za malo da ga razbijem. [emoji23]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
AOD apdejtovan
2f331a6757622507a60aa6b974fe4740.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Jel se dešava još nekome da mu, kada recimo otključa telefon, iskače neka stranica na Google Play tipa "CPU Cooler" ili slično (ima još jedna) sa ponudom za instalacijom.

U suštini, samo se zatvori GP sa tim i teraj dalje ali postaje već smarajuće! Kako da se rešim toga?
 
Vidi sta si poslednjih par dana instalirao (update-ovao), imas u GP-u sort by date, pa sistemom eliminacije.
 
Što je najgore nisam u poslednje vreme ništa novo instalirao osim adhell/adhell 2 i Tunnel Bear tako da jedino ako nije došlo sa updateom neke aplikacije.
 
U životu nisam čuo da se tako nešto ikome dešavalo. Moguće neki spyware da si pokupio.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
To si pokupio virus, moraćeš reset da opališ

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ne dajte mu da se isprazni do kraja. [emoji23]
Užas. Taman sam počeo da gotivim.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno