Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Ne mora uopšte. Može bilo koje zakrivljeno i samo da kupi loca lepak. Kačio sam ja u S7/S8 temama tutoriale.
 
Kako su se folije pokazale, kažu da se lako odlepljuje. A da je sa većinom stakala problem to što ne ide do ivice.
Još uvek mi stoji fabrička folije na ekranu, ali se ona digla na ivicama 2mm i vidim da će tu da se magije prašina pa moram da menjam što pre...
 
Ja sam stavio neku silikon foliju u Bg,lezi perfektno vec 3 meseca,ali rekao bih da nije 100% providna. Na beloj boji se najvise vidi,bude kao "magla" i pocelo je da mi ide na zivce. Putujem danas za Minhen,pa cu tamo u Samsungu probati da nadjem neko krsteno staklo ili foliju koja je skroz providna.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Vredi li čemu onaj Samsung Dex - vidim sad ga daju u T'maniji kao poklon uz kupovinu Note 8.

U suštini znam šta je i čemu služi ali vredi li i služi li svrsi ako neko ima iskustva...
 
Po meni vredi ako putujes, neces imati potrebe za laptopom ali opet moras da nosis tastaturu i misa, za kucu ja licno ne vidim svrhu
 
Kako su se folije pokazale, kažu da se lako odlepljuje. A da je sa većinom stakala problem to što ne ide do ivice.
Još uvek mi stoji fabrička folije na ekranu, ali se ona digla na ivicama 2mm i vidim da će tu da se magije prašina pa moram da menjam što pre...
Evo ja sam ti poslao staklo koje ide od ivice do ivice i lepi se celom površinom.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hvala, pogledaću i po nekim prodavnicama da vidimo šta nude.
Ali sudeći sa iskustvima sa ranijim telefonima koje sam koristio a koji su imali zakrivljen ekran (S6e+ i S7e) notara će da bude bez zaštite na ekranu...

Ono što je na mene ostavilo najveći utisak je kesiranje aplikacija, zna da ostavi neke i uključene i po sat vremena a da pritom potrošnja baterije bude normalna, odnosno kao da nisu popaljene aplikacije.
Baterija dobro radi i to je nekih 5, 5.5 sati ekrana što je odlično.
Nudi mi update za koji kažu da daje 20% bolju autonomiju baterije, ali neću još desetak dana da ga instaliram da bih mogao da uporedim da li zapravo i ima razlike.
Jedina stvar koja mi je neobična je to što s pen bukvalno kao da trlja po ekranu, ne klizi uopšte.... Mislio sam da je to do folije ali i bez folije je isto...

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Sto se tice olovke,promeni vrh i stavi sivi koji su dosli u pakovanju. Ima da leti :)
 
Naleteo mi Note 8 dual SIM crni za 650€, nov. Ali mi se ne prelazi na Android nikako. [emoji58]
Gledao sam Note u prodavnici i odličan ekran ima. Skoro sam se odlučio da pređem. [emoji848]


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Sto ti se ne prelazi, volis toliko preko iTunesa da prebacujes melodiju? :d

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Sto ti se ne prelazi, volis toliko preko iTunesa da prebacujes melodiju? :d

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Ma daleko od toga, nego i ovako osakaćen iOS mi je bolji od Androida. To me jedino koči kao i gomila aplikacija koje sam kupio, mada mi većina neće propasti jer imam iPad.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Izgled, funkcionalnost, sinhronizacija sa iPad-om, fluidnost... mada već par godina ne koristim Android, možda se i varam.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Evo meni Sreten zahvaljuje mesec dana što sam ga naterao da pređe sa iosa kojeg je poprilično koristio tj ip7 na android tj s8...ti bi još bolje prošao ;)

U krajnjem slučaju, kad već imaš takvu priliku, kupi, probaj, pa i ako ti se ne svidi za mesec dana prodaj za iste ili nešto veće pare!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel postoji neka bitna razlika između dual SIM i single SIM modela? Koji je bolje uzeti?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Jeftiniji [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Samo u mogućnosti korišenja jedne SIM kartice više kod dual i ukoliko planiraš da ikad koristiš dve kartice više se isplati dual. Naravno, u slučaju korišćenja dve SIM kartice gubiš mesto za proširenje memorije. Recimo meni lično ne igra bitnu ulogu ni jedno ni drugo.
 
U svakom slučaju ti možeš da ih menjaš kako ti bude zatrebalo. Lično bih uvek pre uzeo duos ako postoji mogućnost a nema razlike u ceni, bez obzira što mi sada ne treba ni jedno ni drugo. E sad, ja sam zaglavio sa single SIM modelom...
 
U svakom slučaju ti možeš da ih menjaš kako ti bude zatrebalo. Lično bih uvek pre uzeo duos ako postoji mogućnost a nema razlike u ceni, bez obzira što mi sada ne treba ni jedno ni drugo. E sad, ja sam zaglavio sa single SIM modelom...

Imam dual SIM za 650€ ali bez kutije i ikakve garancije ali je nov sigurno. Dok na drugu stranu imam single SIM za 740€ u vakum pakovanju ali opet bez garancije. Onda nemam šta da razmišljam, dual SIM je bolja opcija.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Imas brate za 700e dual sim sa sve 2g garancije puni oglasi. Gde ces da das tolike pare za telefon bez garancije.
 
U tvom slučaju kako god okreneš je bolji dual SIM, mada ja nikad ne bih uzimao bilo šta bez garancije, naročito za tolike pare.
 
Poslednja izmena:
A o kakvoj garanciji pričate? Od operatera ili ovo što neki prodavci daju na svoju ruku?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Zvaničnoj garanciji, ove jednogodišnje iz ovih firmica ne uzimam u obzir... za mene takve garancije su kao da ih i nemaš.
 
Izgled, funkcionalnost, sinhronizacija sa iPad-om, fluidnost... mada već par godina ne koristim Android, možda se i varam.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Koja crna fluidnost, ios 11 je sramota. Sve laguje, aplikacije crashuju, non stop neki reload. Sve u svemu drago mi je da sam prešao na s8, preporodio sam se. Dobro sam i uspeo da prodam ip7 dok nisu uveli ovaj novi ''feature'' koji usporava telefon.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Imas brate za 700e dual sim sa sve 2g garancije puni oglasi. Gde ces da das tolike pare za telefon bez garancije.
+1
@Stonecold
Obavezno sa 2 godine garancije i vakum pakovanje kad već daješ 650-700€ za telefon ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
+1
@Stonecold
Obavezno sa 2 godine garancije i vakum pakovanje kad već daješ 650-700€ za telefon ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

+1
Ali obavezno. Zbog banalnih gluposti, moze da zaboli glava. Npr. s8+ zaglavljeno power dugme samo od sebe, zahtevalo je zamenu celog ekrana i baterije u ovlascenom servisu, pa ti proracunaj, da nemas regularnu garanciju, koliko bi te parica to kostalo.
 
Kako zaglavljeno dugme zahteva zamenu ekrana i baterije?!

Ajde da kažeš vađenje i vraćanje ali zamenu...
 
Hvala na savetima momci. Našao sam varijantu sa 2 godine VIP garancije. Zanima me kako ja mogu ostvariti tu garanciju kada (pretpostavljam) ona glasi na nečije ime? Da li bi to bio problem?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
@Stonecold...ukoliko nešto bude, nosiš telefon u ProMobi ovlašćeni servis (ne u Vip) bez problema i oni popravljaju, zovu te i ti dođeš i preuzmeš. E sad problem nastaje ako telefon ne može da se popravi i mora da se zameni za novi. Onda jedino potpisnik ugovora može u vipu da preuzme novi telefon ili ovlašćeno lice. Moj savet, ako ikako možeš je da sačiniš punomoć na svoje lice sa potpisnikom ugovora, on je overi kod notara i tebe 99% ne boli glava posle.

Onaj 1% ostavljam za slučaj gde potpisnik ugovora ne plati neki račun (ili sve) pa te posle nešto više od 24 meseca zovu panduri da im odneseš i predaš telefon jer je predmet krivičnog postupka (kao dokazni materijal bla bla).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno