Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

U Americi poklon za pre-order,256GB microSD kartica,plus wireless punjac ili 360 cam po izboru.
U Evropi najverovatnije DeX dock.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U Americi poklon za pre-order,256GB microSD kartica,plus wireless punjac ili 360 cam po izboru.
U Evropi najverovatnije DeX dock.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako ovi nasi slepci u Telenoru i Telekomu budu davali to, biće čudo.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nema teorije - još će trebati njima poklon da bi ti prodali telefon

GALAXY S8+
 
Saznacemo za par dana,24. krece pre-order. Mozda ukljuce i njega u onu akciju za tablet,ne mogu biti toliki jazavci,pa ukinuti akciju bas kada novi flagship krece u prodaju. Pocetna cena u Kini ~950$,bas me zanima koliko ce biti kod nas. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zanimljivo da je razlika u launch ceni izmedju S8+ I N8 samo 100 yena (6188 vs 6288) odnosno oko $15.

Naravno ako uzmemo ovu prethodnu vest kao relevantnu.
 
Samsung Galaxy note 8

Zanimljivo da je razlika u launch ceni izmedju S8+ I N8 samo 100 yena (6188 vs 6288) odnosno oko $15.

Naravno ako uzmemo ovu prethodnu vest kao relevantnu.

opet sam pod alkoholom pa mozda llose kapiram... koliko je zapravo cena S8plus tamo?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Zanimljivo da je razlika u launch ceni izmedju S8+ I N8 samo 100 yena (6188 vs 6288) odnosno oko $15.
Naravno ako uzmemo ovu prethodnu vest kao relevantnu.
Nije yena nego yuana :) Yen je japanski, 130jen/eur ;)

To sta ide uz preorder odlucuje Samsung za svako trziste,uvek su sva tri operatera kod nas nudila isto.
 
Ja se nadam da ce novi fit bit ici uz note :D
Posto sam S2 watch dobio uz S7e

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
Nije yena nego yuana :) Yen je japanski, 130jen/eur ;)

To sta ide uz preorder odlucuje Samsung za svako trziste,uvek su sva tri operatera kod nas nudila isto.

Znam, permutovao sam slucajno.

U svakom slucaju nece biti preskup. Mozda recimo 70-80€ max skuplji od S8+.
 
Predstavljanje za 5-6 sati,a tema utihnula? [emoji39]

IMG_0484.JPG

Jel ima negde live stream,osim na yt? Ostavite link ako nadjete.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ne zna se sve, da li će biti 2x ili 3x optički zoom za sada je najveća misterija. Negde se čak i 6.4 inča ekran pominjao. Još samo malo i nema više nagađanja ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Biće 2x. I 6.3 inča je

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
DH6luuNW0AEQT0a.jpg:large
 
Oni su mrtvi ozbiljni stavili sto sa picom na binu da demonstriraju slikanje hrane sa bigzbijem [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nedostatak komentara me zabrinjava :)
 
Fingerprint senzor se i dalje nalazi na nezgodnom mestu, pored kamere. Generalno, osim olovke, naprednije kamere i dodatnih 2GB RAM-a, Note 8 ne nudi značajnija unapređenja u odnosu na Galaxy S8+.
 
Poslednja izmena:
Meni jedino ružno što je na svim bojama telefona, ono oko kamere uvek crno...baš odskače na ne crnom telefonu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Šta znam po meni taj mu deo daje neki poslovni smek :)

Jedini fail ovog telefona je baterija.. bez 3800mah nisu smeli da se pojavljuju :/ ( pri tome telefon nije ni preterano tanak )

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To da, zato je crna najlepša :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Znaci dual kamera, olovka, 0.1 inca vise, i 2gb rama vise
Dok su u odnoau na S8+ smanjili bateriju za 200


Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
Počela pretprodaja i kod nas, poklon Dex
 
Klasika, mora nešto i za note 9 da sačuvaju... [emoji4] Da nije bilo onog fijaska sa baterijom prošle godine sada bi baterijala bila većeg ili istog kapaciteta...
 
Nazad
Vrh Dno