Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Meni jos nije stigao.

Kada si kupio telefon i jesu li ti pre slanja poslali SMS da očekuješ paket u toku dana?
 
VIP nije poklanjao ništa uz Note 8. Lepo od Telenora.
 
Ne piše im ništa na sajtu. Možda je prošla ponuda?
 
Jel ovo samo ima gold boja kod MTS-a?
Generalno ima li neki problem note 8 i vredi li zaista 800e?
Vidim da se hvali baterija dosta, neki idu i na 7 sot-a dok je kod drugih ipak 5 sati ekrana....
 
Evo kod mene (sve radi stalno:Gps, WiFi , 4G , Sync , Auto osvetljenje ...)

5b4b443179c73109436ca522f0885fbd.jpg
92e111f8678ed3170a8453309db7a74c.jpg


Sent from Samsung Galaxy
 
Poslednja izmena:
Tamna prostorija više wi fi nego 4g i odličan 4g signal kada je mob na njemu. Pored toga verovatno samo tt,wa i youtube i eventualno neka kratka serija preko plejera na mobu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
fkloznica : U kući i na poslu , malo napolju , više WiFi - Manje 4G

FB , Messenger , Viber, Instagram , TT , ...sve novine (B92, Blic ...itd) , YT , poneka fotka ,



...
6d66681f62709183302edc2c94a4f301.jpg


Sent from Samsung Galaxy
 
Poslednja izmena:
Slična potrošnja kao i kod mene
samo što ja imam dosta razgovora i bude oko 4h SOT-a

NOTE 8
 
Od pre nekoliko dana sam vlasnik ovog telefona i zaista sam oduševljen. Samo,imam jedan mali problemčić,ne stiže mi obaveštenje na statusnu liniju kad dobijem gmail poruku, već moram da uđem u aplikaciju da bi proverio da li ima novih poruka. U podešavanjima je čekirano da mi stižu obaveštenja. Da li je možda neko imao sličan problem ili možda zna u čemu je fora?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
Bas sam obratio paznju malopre kada mi je stigao mail,i uredno prikazuje obavestenje:



fb079afc8c332b35f31f7c06052f8759.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I meni preko dana stiže normalno
Ali ujutru dok ga ne otvorim nema ništa - posle toga nema problema

NOTE 8
 
Jel ovo samo ima gold boja kod MTS-a?
Generalno ima li neki problem note 8 i vredi li zaista 800e?
Vidim da se hvali baterija dosta, neki idu i na 7 sot-a dok je kod drugih ipak 5 sati ekrana....

Kako to mislis vrijedi li zaista 800€? Svuda je skoro 1000€ , jedino ako imas neki jaci paket pa zavisno od provajdera dobijes popust 100/200€ a na pr Telenor taj popust nema. Ne znam na koji si ti paket i sta gledao al dal vrijedi, kako kome..
 
Pa možda planira sa oglasa da uzme, gde ih već sad ima za malo preko 700e?!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kad gledam cenu nekog uređaja uvek pogledam cenu na oglasu, realnu cenu po kojoj se prodaje i kupuje uredjaj.
Cena je sad 700, a za mesec ode na 600, a onda kad ideje sledeći iz s serije ode na 500, 550.
Ima li neko informacije kad očekuju ovi iz MTS-A da im stigne note 8 ponovo u prodaju?
 
Kad gledam cenu nekog uređaja uvek pogledam cenu na oglasu, realnu cenu po kojoj se prodaje i kupuje uredjaj.
Cena je sad 700, a za mesec ode na 600, a onda kad ideje sledeći iz s serije ode na 500, 550.
Ima li neko informacije kad očekuju ovi iz MTS-A da im stigne note 8 ponovo u prodaju?

Pa i za godinu dana ili dvije, i kad jos koja verzija note serije izadje, note 8 ce jos biti jeftiniji..mislim o tome pricati je po meni glupost. Uredjaj da gledam da kupujem samo kad mu padne cijena i sl..
 
A koja je poenta tacno u prognoziranju cene za par meseci ili godinu dana?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Omasio si poentu totalno......
Ne vidim u tvom postu nista drugo da si htio da poentiras nego cijenu samog uredjaja koja ce biti za neko vrijeme i koja ce cijena biti kad neki drugi modeli izadju..i to gledanje 'realne' cijene ne bih rekao da odredjuju oglasi nekih likova koji uzmu uredjaj na ugovor pa preprodaju i 30% jeftinije iz samo njima znanih razloga. I na osnovu toga da se gleda dal uredjaj vrijedi? Uredjaj vrijedi onoliko koliko se pokaze da vrijedi, sa radom, stabilnoscu, posjedovnog hardvera i softvera i onoliko koliko bi neko u momentu dao za odredjeni uredjaj a ne samo cekat kad mu cijena padne..zivis sad i koristis benefite tehnologije koja je dostupna u vrijeme izlaska uredjaja i same dostupnosti kupovine uredjaja...to treba da je poenta, da li vrijedi sa onim ponudjenim sad i da li opravdava cijenu za koju se sad moze kupiti..izgledom, mogucnostima i sl..naravno, ukusi i potrebe se razlikuju, u to ne zalazim. Al prognozirati kupovinu kad ce sta i kako, pa kupit il ne kupit..mislim da se o tome definitivno na forumu ne vodi polemika.
 
Poslednja izmena:
Ja sam upravo to i pitao, da li vredi taj novac, odnosno da li je najskuplji telefon sa razlogom ili nije.
Ti si se nadovezao na neku nebitno priču o ceni na šta sam ti ja kao i ostale kolege ukazali na to da ima da se nadje jeftinije i da će vremenom padati cena uređaju.
 
Pre svega nije najskuplji telefon (kod nas pogotovo gde i lg v30 više košta, ip x da ne pominjem). A tih ~700€ koliko je po oglasima vredi, ali opet sa druge strane ako ti ne treba olovka, uzmeš s8+ i uštedeo si 150e a imaš gotovo isti tel.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ti kolega se samo hvatas za oglase,kao da vecina ljudi ne kupuje telefone kod operatera,gde jeste svakako najskuplji,posle iP X. A i da je razlika u olovci samo u odnosu na S8+,nije tacno. Zaboravio si "samo" 2GB rama vise,dual kameru i drugaciji dizajn. Fali ti malo objektivnosti [emoji12]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam upravo to i pitao, da li vredi taj novac, odnosno da li je najskuplji telefon sa razlogom ili nije.
Ti si se nadovezao na neku nebitno priču o ceni na šta sam ti ja kao i ostale kolege ukazali na to da ima da se nadje jeftinije i da će vremenom padati cena uređaju.

Pa kako neko da ti kaze koliko i dal vrijedi kad i ti sam radis neke prognoze? I koje to kolege jos ukazuju sem Proday-a koji isti ko ti pominje cijenu po oglasa i na osnovu istih odredjuje vrijednost i sugerise da je gotovo isti telefon kao s8+ ako ti ne treba olovka..to vjeruj mi nemam zivaca da polemisem jer ima brdo klipova da se informisete oko toga. Uglavnom, ti cekaj da padne cijena, ni u ludilu ne uzimaj preko 700€ jer oglasi 'odredjuju' kvalitet a i kako vidim s8+ plus je maltene isti fon, pa kako ti je vec preporuceno, trguj njega ako ti olovka ne treba..taman mu je super pala cijena ;)
 
A najjaca je konstatacija da ce mu padati cena vremenom,jok treba da raste [emoji23] Da je neka nekretnina u pitanju,pa da razume covek da se ceka prava prilika za kupovinu/prodaju,ali oko telefona mi stvarno nije jasno da se polemise o tim stvarima. Ako se prodaje dobro za XXX €,onda vredi jer su ljudi spremni da izdvoje toliko,nijedan pojedinac nije kompetentan da proceni realnu vrednost nekog uredjaja.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ti kolega se samo hvatas za oglase,kao da vecina ljudi ne kupuje telefone kod operatera,gde jeste svakako najskuplji,posle iP X. A i da je razlika u olovci samo u odnosu na S8+,nije tacno. Zaboravio si "samo" 2GB rama vise,dual kameru i drugaciji dizajn. Fali ti malo objektivnosti [emoji12]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Zavisi, dodas 70€ pa uzmes verziju za Kinesko trziste sa snapdragonom. Ima jos bolju kameru nego obican S8+ sa sony dodacima, baterija duze traje, ima 6gb rama i interne 128gb. Ja sam imao obe verzije i mogu potvrditi da mnogo bolje radi nego verzija sa 4gb.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno