Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Pa vidiš da je glomazan :)

Inače.

Note 8 is expected to start Snapdragon 836 chip (higher frequency, lower power consumption), 6GB RAM, S Pen pressure sensitivity is further enhanced, accompanied by an AKG wireless Bluetooth headset.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Za koje trziste? [emoji4] Taj Sd 836 tesko da ce stici do nas,to bi vec bila ozbiljna prica. A sto se tice marketinga "tuned by AKG",ne znam ko na to vise naseda. Ali treba pozdraviti taj potez u svakom slucaju,ako nesto od toga i bude.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno za kinesko i usa , mada ne verujem u to. Ali videćemo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mogli su malo lepšeg da ga naprave. Nema smisla da bude ružniji od S8 koji je već pola godine ma tržištu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Uvek ista priča, sada ružan, a kad se pojavi u radnjama, nikad lepši..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Both lenses are optically stabilized. Prvi put na nekom mob telefonu .


Ovaj mob će da se prodaje kao hleb u pekari

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad mi došao mail.

Da se naruči slickwraps

54293505f6cdd41040d7b7ba82c4acdd.png
0ad0978d7744c23224a76c275799a441.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sa cenom od 1000€ i manjom baterijom pored S8+ ne znam šta će da rade

Kako sta ce da rade? Pa razbice se od prodaje jer ce N8 kupiti svi oni koji su morali da batale N7 :)

Samsung je to, moze da ima i 1500 mAh bateriju i kuciste a la S5 flaster, ne bi previse negativno uticalo na prodaju.
 
Ovaj odnos stranica na note seriji je nevidjeno tupava odluka. Sta je onda note? Na tako uskom telefonu praviti beleske olovkom? presmesno. Kad uguraju olovku, smanje bateriju, plus ova dupla kamera pozadi je ruzna, al ajde to je jos i najmanji problem. Neka bude malo izduzeniji, pa taj FP se ne moze koristiti normalno bez ozbiljnog zongliranja. resize opcija ili pull down bilo gde na ekranu resava problem pregleda notifikacija, ali ako note 8 ne bude širi, to vise nema veze s note. Ovaj odnos stranica ima smisla samo kod s8, vec s8+ mislim da to vise lici na vibrator.
 
Zanimljive su dimenzije ovog note8 modela.. Verovatno je u pitanju ekran od 6.5" 4k ? (2:1 ratio )
Sada jedini problem ce biti baterija , ocekujem da nece ici preko 3500mah a moguce da ce biti i manja.

na žalost, izgleda da je 3300mAh.. A optički zum nije x3 već x2...
Without further ado, here are the Galaxy Note 8's specs at a glance:

Size: 162.5 x 74.6 x 8.5 mm (a tad larger and thicker than the Galaxy S8+)
IP68-certified for dust and water resistance (similar to the Galaxy S8 series)
Display: 6.3 inches Super AMOLED, dual curve, 1440 x 2960 pixels, 18.5:9 aspect ratio
CPU: Qualcomm Snapdragon 835 (US model), Samsung Exynos 8895 (international model)
6 GB of RAM
64 GB of internal memory
microSD card support
Rear camera: Dual 12 MP with optical image stabilization and 2x optical zoom
Front-facing camera: 8 MP with autofocus
USB Type-C
3300 mAh battery with fast charging, wireless charging


Nadam se da ovo za bteriju nije tačno mada je malo jača od Note FE i ima štedljiviji CPU....Obzirom da test Note FE pokazuje da lako gura dan, onda možda i ova baterija na Note 8 bude ok...
izvor
https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-Note-8-specs-leak_id96645
 
Poslednja izmena:
Volim te što im lako gura dan :d

Još da hoće da naprave note active sa ravnim ekranom i 5000k baterijom, mislim da bi to bila dominacija!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Stedljiviji je soc,ali i prilicno veci displej. Osim toga,Note FE je debljine 7.9mm,dok je Note 8 "svega" 8.5mm. Jednostavno je baterija morala biti veca u tolikom kucistu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stedljiviji je soc,ali i prilicno veci displej. Osim toga,Note FE je debljine 7.9mm,dok je Note 8 "svega" 8.5mm. Jednostavno je baterija morala biti veca u tolikom kucistu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
videcemo jos... mada sam i ja razocaran jer sam prodao 8plus i cekam note 8..
 
Poslednja izmena:
Koliko je ovo cudo,sunce ti... [emoji44]

62d5552658ddfc442627b5d3f5ea8036.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stvarno bezobrazluk. Toliko kuciste i 8.5 mm debljine a da nece da stave vecu bateriju. Pa to 3300 nije ni pristojno. Od note 3 nisu se pomakli. Xiaomi u 5" kuciste te debljine stavi 4100 mAh bateriju. I za sve to ima da traze 999e. Uzas.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Evo navodno i potvrde da se radi o 3300 mAh,stvarno su papci.

IMG_0317.JPG

Inace,prvi samsung koji mi je interesantan,posle Note 7.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tugo pregolema...na onoliki displej, odmah poručiti i neki zerolemmon od bar 10k!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Tugo pregolema...na onoliki displej, odmah poručiti i neki zerolemmon od bar 10k!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
jedino to pa da vadis oruzani list za note8 sa zero lemon..Znas koliko je to debelo a plus nota dugacka...Qq lele..
 
Do tad ko živ ko mrtav[emoji2]

Kad planiraju da ga izbace septembar 2019god.?
 
Bas deluje dosta izduzeno,ako je verovati slikama. Mada,za konacan utisak svakako treba videti kako to lezi u ruci.

IMG_0414.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovaj sto je fotkao misli da je mnogo pametan. Tel jeste duzi ali slikanje iz ovog ugla daje izoblicenje koje prikazuje vecu dužinu od prave.
 
Poslednja izmena:
Pa utice i to naravno,iz ovog ugla kada se fotka,ne nazire mu se kraj [emoji1] sam odnos stranica dodatno utice na taj izduzeni izgled,ali ne verujem da ce vizuelno mnogo da odskace od S8+,malo je duzi,ali je i siri. Bas me zanima da li ce uz Note 8 za pre order biti neki poklon,kad su vec za S8/+ ispali jajare.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa utice i to naravno,iz ovog ugla kada se fotka,ne nazire mu se kraj [emoji1] sam odnos stranica dodatno utice na taj izduzeni izgled,ali ne verujem da ce vizuelno mnogo da odskace od S8+,malo je duzi,ali je i siri. Bas me zanima da li ce uz Note 8 za pre order biti neki poklon,kad su vec za S8/+ ispali jajare.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sumnjam da će deliti nešto uz N8----Do sada nisu bili izdašni..Mada logika je pravilna..Sa tolikom cenom, mogu ladno da daju nešto uz fon. Za sada samo još nisu sigurni da li je x2 ili x3 optički zum...
note 8.jpg
 
Poslednja izmena:
Mogu dati S8 uz N8.

Ne salim se, u USA daju S8 uz S8 na T-Mobile (na neki nacin), mogli bi i kod nas..
 
Samsung Galaxy note 8

Kod nas mozes dobiti samo pripejd karticu,u najboljem slucaju [emoji4] Kako su u VIP-u uz HTC U11 davali onaj UA HealthBox u vrednosti od 150-200$,to je za svaku pohvalu. Bar da se otvore za wireless punjac/sluske ili DeX.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
kako s8 uz s8? ,) zezaš?
Ne. Konkretno, i ovo je samo sto sam slucajno ispratio, inace ne pratim americko trziste telefona kod operatera:
- Lumia 950 uz L950XL (500-600$ je izaslo zajedno, u doba kada je u Evropi bio po 500+ EUR L950/XL)
- S5 uz S7 (normalna cena za S7, a S5 ide frei)
- S3 uz S5 (isto)
Sada T-Mobile daje efektivno S8 uz S8. Ne daje ga direktno, ali se dobija kao prepaid kredit na T-Mobile prepaid broju, a kod njih je to bolja varijanta nego postpaid (dobijas iste uslove/cene/mogucnosti, nemas ugovor). Tako da recimo poznanica uzela S8 uz ugovor, njen momak platio S8, ali dobio besplatnu tarifu godinu i nesto.

Ima i manjih primera, ovo su neki bolji.

Kod nas je Telekom davao jedino Xperia E1 uz Xperiu Z3 (valjda bese Z3, mozda je Z5), i L550 uz L950.
 
Nazad
Vrh Dno