Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Pravicemo mi Note 3 iz blata :)
 
Pravicemo mi Note 3 iz blata :)
I note 4. Cak i note 5. Note sam uvek kupovao, jer dosta koristim olovku..A oni su odstranili najkorisnije aplikacije..Vidim da svi vec odavno gundjaju na netu, jos od izlaska tab s3.

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Poslednja izmena:
Pa vrati se na Note 4, 5. To bar nije problem.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
imam note 5.Dao sam ga sinu.. Mala memorija bez opcije prosirenja. I nije poenta mog posta da se kupuju modeli od pre nekolioo godina..Poenta je da nazaduje Note u softveru..Zato sam izbacio post, jer drugi to izgleda ne znaju..Poenta foruma..Sharing..Valjda kapiras to..

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Nasao sam gde i kako skinuti S note i action memo. .. Skinuti S note app odavde: https://www.apkmirrordownload.com/apk/s-note-5-2-04-25-520425000-apk/. Potom skinuti expansion pack za S note ovde: https://www.apkmirrordownload.com/apk/extension-pack-1-0-18-101800000-apk/. Pa onda ovaj widget https://www.apkmirrordownload.com/apk/s-note-widget-1-1-25-112500000-apk/. Potom ovaj : https://www.apkmirrordownload.com/apk/easy-chart-1-5-11-151100000-apk/. Double tap uvek daje note memo ali preko vidgeta moze uvek da se ukljuci action memo.
edit: radi i kod mene na tab s3... samo se doda na ekran ovaj
vidget
6a914a895e0fabc2932526f2d0951e57.jpg

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Poslednja izmena:
Baš htedoh da te pitam što ručno ne skineš, ako ti već toliko fali :) ...eto sad opet možeš da uživaš u *****, mada ne sporim da je glupost što ga nisu ostavili kao opciju da biraš prilikom prvog dizanja sistema.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Baš htedoh da te pitam što ručno ne skineš, ako ti već toliko fali :) ...eto sad opet možeš da uživaš u *****, mada ne sporim da je glupost što ga nisu ostavili kao opciju da biraš prilikom prvog dizanja sistema.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
taj action memo ti je najkorisnika aplikacija kod Note telefona.Kad su to odstranili, mnogi su negodovali a Samsung obecao da ce ponovo aktivirati..Medjutim i dalje okinava..I ovo resenje nije idealno, jer ne mozes da je imas kroz onu lepezu koju otvara olovka..Samo moze preko widgeta da aktivira.. I ovo je resenje izlaslo tek ovog meseca..Pre toga nije radilo..Ostavili su umesto action memo neku sugavu app samsung notes, koja nema opciju" link to action" itd.. Ko ne koristi ove pogodnosti, tj olovke, bolje da kupi s8+ i da manje para.. To je moje misljenje.. Samsug note telefoni su olovke i njihove funkcije..Ko to ne koristi ne vidim sto ne zaobiđe Note i kupi S seriju. Jer produktivnost je glavna nota Note Telefona.

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Poslednja izmena:
Moze taj post u neki FAQ, drugi post ili slicno? @Mods
 
ovo bi trebalo da ide lakse na Note 8 nego na S8..samo ovaj lepak: koliko se lako skida ovaj protektor ako npr hoces da zamenis drugim....to ne znam

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Poslednja izmena:
Čitam sad baš na xda, nije nemoguće, samo kad videh cenu protectora odustao sam odma nevezano za lepak :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
U Telenoru se pojavila i Dual Sim verzija...
 
Opa...lepe vesti za promenu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Odlicne vesti. Konacno dual sim sa validnom garancijom.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Sad sam gledao na tviteru i ona mala Erica G. izvlaci 6 SOT..To je bre dobro..Samo da ne bude neki zez posle..
Edit: zanimljiv info : Samsung has announced that around 395,000 consumers have pre-ordered the Galaxy Note 8 in South Korea on the first day alone. For comparison, its predecessor received 380,000 pre-orders in 13 days. That’s a big difference! 

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Poslednja izmena:
Ma ima da izdominira telefon, nema sumnje!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Normalno da je prethodnik imao manje preordera kad nije bio dostupan globalno. Pomenuo si da Erica izvlaci 6h SOT. Nisam ispratio, koliko je izvlacila na S8+? To ce mi prelomiti da li cu uzimati Note ili ne.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ma biće neprimetna razlika tu, nema šanse da to bude prelomna stvar. Pre će biti pitanje doplate između polovnog plus i novog note.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pa ne mora odmah, bice polovnjaka svakako. Po svemu vidjenom vise od 50-ak eura nikako. Dobicemo 2gb rama (daj Boze da bolje kesira) i drugu kameru (licno mi nista ne znaci)+ s pen naravno. Nikad slicniji S i N serija.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slažem se... Samo ne znam kakvu prevaru treba da izvedeš da napraviš tu promenu za 50e [emoji16] možda tamo kad izađe S9...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Trusted review, jedini do sada koji je rekao da nije uspeo da izvuče dan sa jednim punjenjem?!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
U doglednoj buducnosti tesko da ce biti razlika 50e. Jako su pale cene S8/S8+, dok budu na pribliznoj ceni procice dugo vremena. I nema sanse da kupis note 8 za samo 50e razlike u narednih meseci. Postoji ona varijanta da te uke.. ja da naletis na extremno jeftin note.
Uglavnom ako ti S-pen nije presudan onda nema svrhe. Ne dobijas nista primetno.
Ja i ne vidim svrhu kupovine Nota ako neko ne koristi S-pen redovno, npr u poslovne svrhe. Tu je ipak nezamenjiv
 
Normalno da je prethodnik imao manje preordera kad nije bio dostupan globalno. Pomenuo si da Erica izvlaci 6h SOT. Nisam ispratio, koliko je izvlacila na S8+? To ce mi prelomiti da li cu uzimati Note ili ne.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
preko 6 SOT na S8+..ispada slicno kao na Note 8.... A evo za Note 8 sta je ispisala
U doglednoj buducnosti tesko da ce biti razlika 50e. Jako su pale cene S8/S8+, dok budu na pribliznoj ceni procice dugo vremena. I nema sanse da kupis note 8 za samo 50e razlike u narednih meseci. Postoji ona varijanta da te uke.. ja da naletis na extremno jeftin note.
Uglavnom ako ti S-pen nije presudan onda nema svrhe. Ne dobijas nista primetno.
Ja i ne vidim svrhu kupovine Nota ako neko ne koristi S-pen redovno, npr u poslovne svrhe. Tu je ipak nezamenjiv
Slazem se 100%. Da ne radim godinama S penom, nikad se ne bih zadržao na N8.
b8c942010f920cc2eb2f847c7443e3a5.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=pIFhiy-20BE
Sent from SM-T825 Tab S3
 
Poslednja izmena:
Slažem se... Samo ne znam kakvu prevaru treba da izvedeš da napraviš tu promenu za 50e [emoji16] možda tamo kad izađe S9...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Mislio sam na razliku izmedju novih, ne vredi vise od 50e. Bice masna doplata ovako redovno, to mi ne pada na pamet. Ako izleti neka kombinacija, ne vredi mi 2gb rama 300e doplate. :D

U doglednoj buducnosti tesko da ce biti razlika 50e. Jako su pale cene S8/S8+, dok budu na pribliznoj ceni procice dugo vremena. I nema sanse da kupis note 8 za samo 50e razlike u narednih meseci. Postoji ona varijanta da te uke.. ja da naletis na extremno jeftin note.
Uglavnom ako ti S-pen nije presudan onda nema svrhe. Ne dobijas nista primetno.
Ja i ne vidim svrhu kupovine Nota ako neko ne koristi S-pen redovno, npr u poslovne svrhe. Tu je ipak nezamenjiv

Pa pretpostavljam da ce se cene stabilizovati na ~100e razlike u prodaji vrlo brzo.
Nije mi S pen posebno bitan, vise me vuce taj ram. Samo da ga ne napune glupostima, kao sto imaju obicaj.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja tipujem pre ka 150 (novi primerci), tamo oko NG... Videćemo

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Tesko da ce S8+ ispod 550e da bude oko NG, a ne verujem da ce Note da se zabode na 700 (preterano). Posebno sto se S serija uvek bolje prodavala, a ovo je prvi put da je ovako mala razlika izmedju S i N serije (posebno sto je baterija losija).

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Note 8 pada na 750 već prve dve nedelje od početka isporuke. Veće je interesovanje za S8 a dolazi i iphone 8.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Na mobiletech review sad baš rekoše posle testa da baterija nije ništa lošija nego sa s8plus... U čemu je fora, nemam pojma... na 14-55 sec reče ...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno