Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 Review
https://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-Note-8-Review_id4405


Galaxy Note 8 or LG V30: which one has your eye (and potentially your money?)
https://www.phonearena.com/news/Gal...s-your-eye-and-potentially-your-money_id97792

Zanimljivo 56% za V30 i 29% za Note 8 :)

Samsung Galaxy Note 8 or LG V30?
http://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-note-8-or-lg-v30-poll-798278/

Ovde 53% za V30 i 34% za Note 8

Samsung Galaxy Note 8 review: Do Bigger Things, at a Bigger Price

http://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-note-8-review-795053/

Galaxy Note8 review: An overpriced S8+ with a pen is still a pretty great phone
http://www.androidpolice.com/2017/0...w-overpriced-s8-pen-still-pretty-great-phone/

Samsung Galaxy Note 8 review: An expression of dominance

https://www.androidcentral.com/samsung-galaxy-note-8

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 REVIEW: ONE FOR THE FANS
https://www.theverge.com/2017/9/5/16253308/samsung-galaxy-note-8-review

Uglavnom su zamerke očekivane - CENA, to što je mala razlika u odosu na S8+, pozicija senzora za otisak prsta ...
 
Poslednja izmena:
Nije loše, osim baterije, koja je medijum snage otprilike."Don't go out and buy the Note 8 specifically because you want a phone with really long battery life (there are quite a few better options there), but at the same time we don't think anyone will be too disappointed by how long the Note 8's going to last between charges."
32d09609f3ccc6cbcbd68ea02198a459.jpg
c14c23af6186d3dead4bedc6fb430c80.jpg


Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Hmmm, ovo ispade minimalno losije od S8+. To onda uopste nije lose, opusteno dan gazenja.
Samo mi nesto sumnjivo da je ovoliko bolji 7 Plus. Ja sam ga koristio kratko i uopste nije bio nesto posebno po pitanju baterije.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Po ovome ispade da je najbolji Note 7. :D
Nije ni cudo sto je FE prodat u preko 400 000 primeraka. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tek sad vidim ovo, screen brightness could use a tiny kick. Sta im znaci ovo?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
znači da smatraju da nije dovoljno svetao
 
Tek sad vidim ovo, screen brightness could use a tiny kick. Sta im znaci ovo?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Nije dovoljno svetao na max brightness . Mada je to subjektivno malo. Ja za to ne brinem.

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Zar nisu najavili 1200 nits? Zato sam i pitao.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Upravo čačkao u Big-u, telefon mi je uživo još više wooow!

@Joxy imaj na umu da note 7 nije isto što i fe (3500 vs 3300mah)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
3200 je FE

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da, pomešah sa n8, još gore u tom slučaju ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nije isto ali tih 300 mAh ne znaci toliko puno, nece nesto drasticno da promeni autonomiju. Ko je zeleo FE a prethodno je imao problem sa N7 nije mu bitan toliko kapacitet baterije koliko to da je problem u potpunosti otklonjen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
2x zoom na ajfonu 7 plus ne radi tako, čini mi se da ti revieweri ili to ne znaju ili se prave da ne znaju.
U zavisnosti od okolnosti izborom 2x zoom opcije ISP će na osnovu okolnosti doneti odluku o tome da li će koristiti 2x optički zoom ili 2x digitalni zoom.
Scenario u kome će se koristiti digitalni umesto optičkog zooma je fotografisanje bliskih predmeta i fotografisanje u low light uslovima. Ovo na fotografiji je verovatno digitalni zoom.
Ako već žele da "porede" optički zoom, onda bi to trebali da urade fotografišući udaljene objekte na dnevnom svetlu.
 
Upravo sam dobio mail da mi je poslat n8, ali sam trenutno u Srb tako da cu ga u utorak pokupiti, bas su brzo krenuli da salju

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
pa zar nije 17-ti dan za puštanje u prodaju?

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Jeste dark, ovo su u Americi neki provajderi iznenadili pojedine koji su odradili preorder ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ahaaa... Gledam, nesto..Zasut sam reklamama od Samsunga do Gigatrona da porucim Note 8...Sunce ti, pa ko da placa tu cifru? Da ga ne dobijam free kupio bih v20 i da pevam..Ovako cekam N8... Sumnjam da cu da izvucem vise od 5 SOT ali, otprilike to mi zavrsava jedva dan. Da su stavili deblji fon i vecu bateriju, bio bi perfect..Ovako, tjahhh... [emoji45]

524876e47e8497c536d9edcedc303c48.jpg


Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Poslednja izmena:
Iskreno, posto koristim note 3 vec 4 godine, ni jedan telefon me nije toliko zainteresovao kao sad ovaj note 8. Jedva cekam da vidim kako su resili pitanje dual kamere i 2x opticki zum.
Od baterije ne treba ocekivati nista spektakularno, bio jednom note 3 sa 6h sot-a i to je to, note 8 nek prebaci 4 sata i dosta...
 
Iskreno, posto koristim note 3 vec 4 godine, ni jedan telefon me nije toliko zainteresovao kao sad ovaj note 8. Jedva cekam da vidim kako su resili pitanje dual kamere i 2x opticki zum.
Od baterije ne treba ocekivati nista spektakularno, bio jednom note 3 sa 6h sot-a i to je to, note 8 nek prebaci 4 sata i dosta...
Dosta dobro su rešili...slikao sam juče po samsung radnji 20min :D Ima artifakta nekad i tom live fokus modu ali to sam imao i na huawei p10 i očekivano je za takav kamera setup. Sve u svemu, dok ne uzmete telefon u ruke, ne pričajte puno. Meni kao korisniku n3, n4 pa čak i n5 jedno kratko vreme je tel stvarno extra.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Proday, jel demo verzija izlozena ili?
MKBHD je za ovu Ericu tata.
Neverovatno je koliko je ovaj bumper koji je stavila na telefon pri kraju ruzan, greota je ruzniti ovako lep telefon.
Nego jel se meni ucinilo ili opet dolazi samsung sa razlicitim cipsetom kao ranije, snapdragon za USA a za ostale Exynos??
 
Mkbhd je prevara lik..

Da snap usa I Kina a exynos svi ostali.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Što prevara, ja baš mislim da je objektivan, a i nema potrebe da uzima 'mito' neki kad je pun para ionako, i ima najveću bazu sabskrajbera na yt-u od ljudi koji se bave tim stvarima.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Previše je poleteo.. dovoljno je pogledati u11 review I da sve bude jasno (malo je reći koliko je to sramotan i amaterski review bio ) . Po meni svaki novi review mu je sve gori..

Iako sam ranije pljuvao eriku sada mi je ona top1 jer jedina još uvek traži najsitnije mane kod telefona npr kada napomene da bela na amoledu kod nekih Samsunga nije bela nego roze itd itd.
Suštinski samo se njen review I flossijev razlikuju od milion istih na youtube

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Proday, jel demo verzija izlozena ili?
MKBHD je za ovu Ericu tata.
Neverovatno je koliko je ovaj bumper koji je stavila na telefon pri kraju ruzan, greota je ruzniti ovako lep telefon.
Nego jel se meni ucinilo ili opet dolazi samsung sa razlicitim cipsetom kao ranije, snapdragon za USA a za ostale Exynos??
Predpostavljam da je demo u pitanju. Ima dva, samo oba crni (doduše crnu i preferiram najviše).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Previše je poleteo.. dovoljno je pogledati u11 review I da sve bude jasno (malo je reći koliko je to sramotan i amaterski review bio ) . Po meni svaki novi review mu je sve gori..

Iako sam ranije pljuvao eriku sada mi je ona top1 jer jedina još uvek traži najsitnije mane kod telefona npr kada napomene da bela na amoledu kod nekih Samsunga nije bela nego roze itd itd.
Suštinski samo se njen review I flossijev razlikuju od milion istih na youtube

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ovo je potpuno tačno.Pratim preko 20 tih kanala i samo ovaj mali smor Erica odradi review u sitna crevca..Ko je od njih radio test Spen-a kad su izlazile note?.Samo ona u detalje...Dobar je i Detroit borg, ali brzo prica pa mi zamara sluh... Flossy je sirovina, ali ume da nabode review.Sakitech je ok... Ovi drugi su tralala "testeri"...
Inace Erica je dobija prwko 5 SOT.
7c8e34d4dccec8e489a03b0f1060d7d6.jpg

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je i dalje situacija na Note 8, kao na note 7 i mom tab s3: osakacena funkcija olovke..Nema vise action memo funkcija vec samo osakaceni "samsung note", koji nema pola funkcija Action memo aplikacije. S Note app nema, ali moze da se skine..Scrapbook nema..Najvise nedostaju action memo opcije.. Ni jedan "genije" od ovih nzv. testera to nije obradio..Mislim da ce Erica to da primeti...Pretpostavljam da ce update "samsung note" aplikacije kasnije da popuni tu prazninu, ali mene debelo smara na tab s3 sto nemam svih onih pogodnosti action memo app a izgleda, necu imati ni na Note 8..

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Nazad
Vrh Dno