Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Koliko se secam kad se izabere pro mod tu ima da se podrsava profil i sve u njemu. Kao i dva nova da se kreiraju.

Nalazi se u podesavanju za tone. Tu pored standard moda ima jos profilisanih kao i dva u kojim moze sve da se menja. I wb, saturacija,kontrast...
 
Poslednja izmena:
Cudo mi je da to niko nije primetio (prethodni modeli), a ne secam se da je u nekoj recenziji to iko spomenuo od ovih poznatih YT-era.

Odlicno ako je tako.
 
A ko to da pomene kad niko ziv ne mrda od automatike. I naravno najlakse je prvo pljuvati a najosnovnija podesavanja neproveriti.

Posle 5min ima ovo o cemu pisem. Doduse vezano je za s7 al ne verujem da je nesto drugacije na s8 i note 8
https://youtu.be/vhn3GVejnCM
 
Poslednja izmena:
Druže ja stalno pročam da je na samsungu dovoljno samo prebaciti sa auto na pro; i da ništa ne diraš u tom pro (sve neka je na auto) opet su bolji rezultati, a proces traje sekund. Čini mi se da je i na soniju z3c i z5c tako bilo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Za S8 bi trebalo da je suprotno jer u pro modu nema taj multiframe processing koji reklamiraju kao novost i napredak u odnosu na prethodnu generaciju.

Inače o ovome hunder priča

f5a8e9d2ef6d12d3e35cf6cf4db16269.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Malopre sam ga cackao u Uscu,ne znam sta bih rekao,za sada su mi pomesani utisci.

IMG_0531.JPG

IMG_0533.JPG

IMG_0536.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takodje cackao u uscu, mnogo je veci tj duzi od note 4, nista posebno u odnosu na s8+ cak mi se cini da je s8+ ladno lepsi ali u odnosu na ostale telefone izgleda kao da je telefon iz buducnosti ip7, htc, lg, etc..
 
Moram otići do Biga da vidim čudo, predpostavljam da je stigao i u Ns.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Takodje cackao u uscu, mnogo je veci tj duzi od note 4, nista posebno u odnosu na s8+ cak mi se cini da je s8+ ladno lepsi ali u odnosu na ostale telefone izgleda kao da je telefon iz buducnosti ip7, htc, lg, etc..
kod note serije lepota bas i nije na prvom mestu kao kod S8...nego produktivnost, funkcionalnost..i dodatna kamera..Tako barem ja vidim njihov pristup svemu

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Meni su note 4 i note 5 bili recimo daleko lepši od s5 i s6 parnjaka. Pa čak i n3 od s4 kad bolje razmislim.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Takodje cackao u uscu, mnogo je veci tj duzi od note 4, nista posebno u odnosu na s8+ cak mi se cini da je s8+ ladno lepsi ali u odnosu na ostale telefone izgleda kao da je telefon iz buducnosti ip7, htc, lg, etc..

Meni je bas Note 8 lepsi,deluje elegantnije sa tim "kockastim" ivicama i nekako vise "manly",a i manje je zakrivljen displej,sto mi je dodatni plus. Jeste prilicno dugacak,ali nista strasno u odnosu na moj iP7+,uzi je pa nekako dosta lepo lezi u ruci. Mislio sam da ce mi biti problem da dohvatim ono retardirano mesto za fp,ali imam dugacke prste srecom,uspevam da ga ubodem [emoji16] Ono sto mi smeta je sam sistem,gomila samsungovog smeca i te drecave amoled boje,kao i sterilna bela,mnogo mi je prijatniji za oci ips displej. Pretpostavljam da je stvar navike u pitanju,a mozda moze i u podesavanjima da se to malo regulise,nisam imao vremena da trazim. Ali buduci da ce verovatno isti displej dolaziti na iP,bolje da pocnem da se navikavam polako. Mogu slobodno reci da je ovo prvi Samsung koji bih kupio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je bas Note 8 lepsi,deluje elegantnije sa tim "kockastim" ivicama i nekako vise "manly",a i manje je zakrivljen displej,sto mi je dodatni plus. Jeste prilicno dugacak,ali nista strasno u odnosu na moj iP7+,uzi je pa nekako dosta lepo lezi u ruci. Mislio sam da ce mi biti problem da dohvatim ono retardirano mesto za fp,ali imam dugacke prste srecom,uspevam da ga ubodem [emoji16] Ono sto mi smeta je sam sistem,gomila samsungovog smeca i te drecave amoled boje,kao i sterilna bela,mnogo mi je prijatniji za oci ips displej. Pretpostavljam da je stvar navike u pitanju,a mozda moze i u podesavanjima da se to malo regulise,nisam imao vremena da trazim. Ali buduci da ce verovatno isti displej dolaziti na iP,bolje da pocnem da se navikavam polako. Mogu slobodno reci da je ovo prvi Samsung koji bih kupio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
boje samo stavis na basic i dobijes iphone boje. boje su daleko blaže
cbcc4cad4cd669fa3c1f906fd631dab7.jpg

7c358b64b7ee4a89c07b89c3ebb18f5b.jpg


Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Poslednja izmena:
Odlicno ako moze i to da se podesi,mnogo su mi napucane boje,nemaju veze sa prirodnim. Samo sam cackao rezoluciju,i nisam primetio neku vecu razliku izmedju FHD i WQHD. Osim jednog zvucnika i fp pozicije,nema nekih vecih mana,jedino je baterija jos pod znakom pitanja. Uglavnom,odlican je uredjaj,izgleda kao svemirski brod,moram priznati da sam bio na korak od rezervacije,cak sam odmah i bacio oko na onu alcantara crnu maskicu,koja je bila izlozena,sela bi mu samo tako. [emoji16] Ostaje jos iP8 da se vidi,ako ne bude dostupan kod nas u skorije vreme,upisacu se ovde,malo za promenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ti testovi nemaju veze sa svakodnevnim koriscenjem,ako uspe da izgura izmedju 5-6 sati sot-a,bice super.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imaju itekako veze jer može da se pravi neka paralela između s8+ i note 8. Ako znamo koliko u realnoj upotrebi s8+ izdrži a u oba ova testa sa malo lošije pokazao od note 8 možemo zaključiti da će baterija biti sasvim pristojna. Pogotovo što lik u prvom testu koristi i app koja opterećuje sve senzore na telefonu...
 
Pa na tom testu ispada da ima bolju bateriju od iP7+,sto je realno samo ako gledas video snimke i igras igrice po ceo dan. Cim malo vise surfujes i ostalo,drasticno se menja situacija. Zato kazem da je svakodnevno koriscenje druga prica,nema trika da mi na Note 8 traje baterija po dva dana,koliko mi nekad gura na iP7+,pricam o mojoj upotrebi. Ali eto,bice i prilike da uporedim pa cemo videti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel se zezas? A poslovni korisnici ne koriste telefon u landscape mode-u? Nije im valjda zabranjeno da slusaju muziku dok nesto rade,gledaju yt,filmove ili se opuste uz neku igru... Mala je verovatnoca da ne prigusis taj jedan zvucnik dok drzis telefon u tom polozaju i to uopste nije prijatno iskustvo,pogotovo za telefon u tom cenovnom rangu. Cinjenica je da tu kaskaju za konkurencijom i za to nema opravdanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prigušićeš zvučnik par puta prvi dan dok se ne navikneš i posle toga nikada više.
Inače si u pravu za ostatak, nevezano za konkurenciju, za te pare bi morao da ima sve pa i stereo zvučnik. Ali eto...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Prigušićeš zvučnik par puta prvi dan dok se ne navikneš i posle toga nikada više.
Inače si u pravu za ostatak, nevezano za konkurenciju, za te pare bi morao da ima sve pa i stereo zvučnik. Ali eto...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ja i dalje gusim zvucnik cesto a vec duze vreme koristim uredjaje sa ovom ocajnom pozicijom zvucnika.
Kad sam u krevetu najlakse mi je da ga naslonim na stomak i surfujem, i blokiram zvucnik.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
[youtube]X1Pmducrs-8[/youtube]

Jeste da je preko youtube.. ali šta je sa ip7+ ? :/

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Izgleda da je podignut nda. Izlaze review na netu.

[youtube]vsgWsmtvGlg[/youtube]

[youtube]K9BMWhYrE98[/youtube]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno