Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Mislim da je nešto manja razlika bila, 670/780 vs 750/850 u usa

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Pa sad kad vidim na gigatronu da je Note 8 126k dinara, mislim da je S8 Edge plus bio oko 115k ? Tu je oko 100 evra gore. U sustini iPhone 7 plus sa 256mb je bio vise, tako da je ovo i ok :D

Tesko nama za dve godine :D
 
Pa iPhone nije dizao cenu,isto je bila pocetna u USA od 649$ za sedmicu i 749$ za 7 plus,kao i za 6s/+. Ja o tome pricam,Samsung je podigao cenu prvi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ip7+ 900e pri pojavljivanju u EU s8+ 800e. Kako god opet je ista priča da se zna koliko će koštati IP i po tome ostali steluju cene .. kao sada sa ip8.

Koliko se god to meni ne sviđa ip je trend seter , i što se tiče cene a i skidanja npr 3.5mm ulaza

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pricamo o zvanicnim pocetnim cenama u odnosu na proslu godinu,uozbilji se covece [emoji1] Sad ce biti da je iP prvi uveo novi odnos stranica?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako je krenulo, jos malo pa cemo da uzimam okredite na 30 godina ne bi li kupili telefon. Ne postoji nista u bilo kom telefonu sto moze da opravda takvu besmislenu cenu.
 
Slazem se. Ove cene su cist bezobrazluk. Da ovaj dex bar moze da izbaci 4k rezoluciju i da ima bolje sredjen sw pa i ajde.
 
Pa polako @hunder treba nešto ostaviti i za sledeći dex, kako misliš opet pare da nam uzmu :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Slazem se. Ove cene su cist bezobrazluk. Da ovaj dex bar moze da izbaci 4k rezoluciju i da ima bolje sredjen sw pa i ajde.

Cak ni tad, jer fakticki cena telefona ostaje ista - neprimerena i nerealna.

A DeX nije losa stvar, ali je nezgodan za nosenje zbog svog oblika, ali za neku kancelarijsku upotrebu (Office, mail i net) je skroz ok. Uostalom, to mu je i namena, a ne 4K rezolucija na ekranu :)
 
Ovo stvarno "pozucuje" boje previse i za moj ukus, ako jesu takve slike.

Za zelenu mi se svidja, nekako je prijatnija za oci, ali zuta.... :)
 
Poslednja izmena:
Saturacija baš kida na Samsungu [emoji102]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pričamo o fotkama i video zapisu.

Pogledao si klip?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pričamo o fotkama i video zapisu.

Pogledao si klip?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Nisam. Mislio sam da je prikaz ekrana jer sam video thumb sa linka kao ekrane... Saturacija je uvek bila jaka na Samsungu..Sada vidim i na Nokia 8...

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Poslednja izmena:
Samsung ima podesavalja u 2 profila. Moze da se menja sve kako vam odgovara. Ako vam je to tesko da odradite onda... Na drugim telefonima to nisam video da postoji. Ovde bar imas opciju da sve prilagodis po svom ukusu.
 
Nisam. Mislio sam da je prikaz ekrana jer sam video thumb sa lonka kao ekrane... Saturacija je uvek bila jaka na Samsungu..Sada vidim i na Nokia 8...

Sent from my SM-T825 TAB S3

Bilo bi dobro kad bi malo mogli da ublaže to. Ne znam da li bi neka druga aplikacija za kameru pomogla.

Ili jednostavno da se puca u RAW-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Bilo bi dobro kad bi malo mogli da ublaže to. Ne znam da li bi neka druga aplikacija za kameru pomogla.

Ili jednostavno da se puca u RAW-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Veruj mi da mi je to uvek islo na nerve. Uvek mi se svidjala Iphone kamera sa realnijom saturacijom( ne i rezolucinom,blendom..). Koliko vidim, taj trend ulepsavanja slika nerealnim bojama, je trend... Nokia 8 me iznenadila. I kod nje isto.

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Nema više Dexa u ponudi operatera :)
 
A jel neko procitao ovo sto sam napisao i nasao kako da napravi svoj auto profil. I za kameru i kamkorder.
 
Za par meseci bice i kod nas po oglasima za 650e koliko hoces :)
 
Da al tamo dobiješ poklona u vrednosti 100+ eura uz tel...mem kartica, wireless punjač, powerbank, i sl.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno