Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Ja instalirao, pa sta bude [emoji4]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
^ i ja sam. Nadam se da ovaj update nece nesto zeznuti.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam dobio takođe taj CRF2 (konačno od 1. marta i meni nešto da stigne) ali je moj fajl 329,90 MB.
 
Ja sam dobio takođe taj CRF2 (konačno od 1. marta i meni nešto da stigne) ali je moj fajl 329,90 MB.
I ja ...
87efecb04d1cf189e490b4a2863d6608.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Javljajte utiske posle novog ažuriranja kad ste već odradili, da ne diram ovaj ako su opet nešto zeznuli

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da se prijavim i ja kao novi vlasnik Note 8.. :)
Dvoumio sam se izmedju ovog i M10p i na kraju izabrao..Za sad sam prezadovoljan, cak i sa baterijom..Imam ga vec 5 dana pa se nadam da ce tako i ostati.. :)
Hteo bih da uzmem neku flip futrolu za njega, pa ako imate neku preporuku..?Na S8 sam imao koznu Olixar, ali nemogu da je nadjem za Note..Ako mozda neko ima na prodaju, neka javi..moze i polovna.. :)
 
Poslednja izmena:
Kakva je baterija posle novog?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
^ ja sam zadovoljan
a07163e06cbb2ebe7a57e937c791b175.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Znači može se instalirati najnoviji

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Drustvo Note 8 ili s9+? Olovcica mi je svakako plus za note ali da cujem vasa misljenja?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Drustvo Note 8 ili s9+? Olovcica mi je svakako plus za note ali da cujem vasa misljenja?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ako vec hoces da uzmes nota bolje sacekaj koji mesec i uzmi note9. Posle izlaska u roku 2 meseca ce cena otici na neku normalu.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
^
Ne verujem da ce mh cena biti ispod 650e pre Nove godine.

Mada nije da nisam razmisljao o tome ali mi je iskrsla opciju produzenja ugovora na 1700dinara mesecne pretplate, da prodam moj s7 edge i doplatim nekih 30000 din, a sve to moram do 31.07. da zavrsim...

Kada bih uzimao note 9 doplata bi mi bila preko 50000 din..



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Neces pogresiti ni da uzmes note8, ja ga imam bukvalno od samog pocetka i prezadovoljan sam. Radi fluidno i brzo, kamera perfektna, baterija odlicna.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam imao N8 i sada sam na s9+...takoreći ako možeš bez olovke, s9 u svemu bolji!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Onda uzmes sta ti vise odgovara

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam zadovoljan, baterija je dobra sad
91f611991725512cdffa06965ef4b5ac.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ja nemam fb aplikaciju, snapchat isto ne koristim, Insta je tu kao i fb messenger mada mislim da oni ne prave tolike probleme jer ih doskora nisam imao i ništa bolje nije bilo.. Pro disabler instaliran gdje sam isključio Bixby i još masu raznih gluposti i stanje je loše, guram ja nekako ali baterija može bolje i to osjetno bolje..
 
Jel neko koristi nillkin case-ove i da li su kompatibilni sa wireless punjenjem? Mislim na one kozne za samo ledja i one flip kozne. Pozdrav

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
 
Ako vec hoces da uzmes nota bolje sacekaj koji mesec i uzmi note9. Posle izlaska u roku 2 meseca ce cena otici na neku normalu.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ja nisam znao koji da ostavim,i stavio s oba u oglas,pa koji prvi ode...i ostade mi drugi - s9+.ali i dalje ne znam koji da ti preporicum,oba su sjajna sa ponekim standardnom samsung nedostatkom.ali do je vec do *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a u koreji,ne vredi

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Evo da pitam i ovde. U romingu sam,kako da.saznam na koji mrezu tj mreze sam nakacen,nema.nigde a veoma veoma mi je bitno.strasno da nema nigde u tel te info,strasno.jezivo.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Mora da ima ručno da se bira. Tad se i izabere mreža.
 
Pozdrav ljudi, imam jedan problem. Kupio sam telefon nov u februaru, i posle Note 5 ovaj Note 8 je super. Međutim pojavio se jedan problem, ranije sa nekim update-om kada se pokvasi usb konektor, telefon se restartuje, zatim opet to isto uradi kada se telefon osuši. Stigla su mi dva update-a prošle i ove nedelje i tog problema više nema, međutim sada se pojavio novi problem a to je reset telefona samog od sebe. Nekada je to nakon dva dana, nekada nakon 7, a opet desi se 2x na dan... Uslovi su različiti, priključenje na punjac npr, zatim u toku sutra netom, gledanja yt klipa, razgovora na viber... Ako ima nešto drugo sem fabričkog reseta da probam, ili neki program da instaliram koji čita log file šta se tačno desilo u trenutku restarta. Hvala.
 
Nikad mi se nije restartovao telefon a imam ga skoro godinu dana, ne znam šta je problem ali do ažuriranja nije sigurno

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno