Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Telenorovci koji ste rezervisali Note 8 - kad će biti na stanju? :)

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Upravo , da je izgledao ovako kako je Ivan okacio bilo bi top....

@beyondtime jel poznat po zakrivljenim ivicama ili bezzless ? Nek se odluce , nisu morali oba da spakuju na Note....narusilo bi lepotu ? pa sta su ovako uradili ako nisu narusili lepotu ? :S :S :S
 
Milion stvari je trenutno neprakticno na smartfonima. Izrada od stakla, izbacivanje dzeka za slusalice, neizmenjiva baterija koja je sve manja, sve tanji i veci telefoni koji se klizaju u ruci itd. Tako mozes u nedogled.
To je novi trend i oni na taj futurusticki izgled ubiraju milijarde. Da svi furaju prakticnost ne bi otisli dalje od CAT izgleda. Uvek bilo i bice

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da je kockast, i ravan ekran bez bezela... Ubio bi sa izgledom, ovako nista novo u odnosu na S8 plus...

Huawei Mate 9
 
Ne bih se bas slozio - Xiaomi Mi Mix. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da je bolja kamera na Xiaomi Mi Mix, PPI ekrana, da ima wireless charging, da nema, sad vec u flag ship segmentu outdated CPU, i da ima olovku,bio bi savršen fon sa onom krstenom baterijom od 4400mAh.
 
[YOUTUBE]XW5Z4Vsda7U[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da je bolja kamera na Xiaomi Mi Mix, PPI ekrana, da ima wireless charging, da nema, sad vec u flag ship segmentu outdated CPU, i da ima olovku,bio bi savršen fon sa onom krstenom baterijom od 4400mAh.
Džaba ti kinezi što budže velike baterije kad im sistem optimizovan žali bože pa na kraju izađeš na isto ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ma pusti kineze.. Bice skuplji od s8 plus 350e, da li vredi te doplate samo zbog kamere i olovke? [emoji53] [emoji53]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
15 hiljada je skuplji od S8+ u legalnim prodavnicama, 350e će biti skuplji nigde

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
650e je s8 plus, sa 2god garancije operatera..
A ne verujem da ce biti ispod 850e pocetna cena

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Evo je pocetna cena,ravno 300€ razlike u ovom trenutku,a kojom brzinom ce opadati,ostaje da se vidi.

IMG_0501.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Toliko je i s8+ bio pravih 15ak dana..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I ako sam cekao da vidim kakav ce biti note, zato sto menjam telefon, po meni mislim da je najbolja kupovina u ovom trenutku s8+, a doplata od vise od 300e samo zbog kamere i olovke jednostavno ne vredi

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ništa novo, tako je čak i na S7 na nougatu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
1000€ je startna cena po prodavnicama, a na poklon dobijaš DeX.
 
Pa to se već dešava .. a sve je krenulo realno od ip8( iako još nije izbačen , cena se zna odavno ). Sada će to da se prelije na srednji i low end segment telefona. Sve će da poskupi za 50,100e.

Ali krastavac dok je korisnika kojima nije mnogo da daju 1000,1500e za mob cene će ići samo gore.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Cuj,sve krenulo od ip8,nije telefon ni izasao. Pa koliko je bio s8+,jel 900€? Koliko je poskupeo Samsung u odnosu na s7e od prosle godine?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da je bio koliko i ip7+. Ako se ne varam.

A naravno da je krenulo od ip8 , pa jbt oni u tim krugovima poslovnim verujem da znaju sve o ip8 6,7meseci pre nego što izađe.. na stranu što posluju kao kartel.
Konkurencija u tim krugovima postoji samo u školskim udžbenicima.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pusti ti ip7+,pitam te da li je Samsung digao cenu za 100+ € u odnosu na proslu godinu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ne mislim samo na Note,nego i S8 i S8+,u startu su za 100+€ skuplji od S7 i S7e od prosle godine,ali neko se pravi lud malo [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odgovor je u mom prethodnom postu. To što je nekome teško da to shvati nije moj problem ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno