Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Evo ga julski update za engleski XEU

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Evo upravo stigao junski update za see.
SoT koji izvlaci sa ovim updatom sam imao pre 2g kad sam uzeo telefon. Ne znam sta su tacno radili ali i performanse i SoT su se drasticno poboljsali.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Cao Nikola, predpostavljam da si ti slikao ovu sliku. Molim te da mi posaljes screenshot za podesavanjima i u kom modu si slikao, ja nikako ne mogu da dobijem ovako dooobru sliku a da bude ovako blizu, imam Note9. Nema sta nisam probala, al nisam uspela.
Inace je bas super sika [emoji7] [emoji7]
Hvala ti i pozdrav, Ivana

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Zdravo Ivana i hvala , drago mi je da ti se dopada fotka ... jeste fotka je moja ... koristim auto mod , a ova fotka kao i većina onih u "makro" modu koje sam postigao su rezultat preko dvadeset okinutih fotografija da bi dobio nešto ovako , eventualno pritisnuti na sam ekran prstom i fokusirati baš sam predmet koji želiš na fotki da bude istaknut ... pritom koristim automatski filter koji je ugrađen u samoj aplikaciji galerijie na uređaju ... mislim da je najbitnije imati mirnu ruku i ako treba okinuti i 50 fotki pa izabrati onu koja je najčistija ... verujem da sam ti bar malo pomogao ... srdačan pozdrav [emoji112][emoji41]
b013f41dd6b1c39e82c05d655f7737e8.jpg
adc50908cb0e55b875ffb37575153a3d.jpg
ecec67529a985e0aa198d872fa4c4c5e.jpg
259ab92602ecce4656278701f3a3178c.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Jel uradio neko junski update, prosto je drugi telefon, jednostavno leti kako radi a baterija osetno bolja....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Meni stigao još 6 jula (Telenor) ... sad je bolja baterija , ono ažuriranje pre je bio užas za bateriju ... iskreno sam mislio da neće to popraviti da bi nas naterali da menjamo baterije ili pređemo na novije modele galaxy ili note serije ... [emoji41]
fda75639530ef50ef0b77d203552e9ba.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Tebi standard, meni nije... Na amoledima sam od s2, nikada burn in. Osvetljenje uvek auto. Hmmm, možda ti zbog crtanja imaš uvek status bar aktivan?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Pa neznam koliko su dugo bili telefoni kod tebe i koliko ih koristiš dnevno (ja ekran telefona maksimalno maltretiram , po ceo dan u rukama , igrica neznam broj , youtube obavezno , društvene mreže sve moguće , crtanje obavezno maltene sam oči izgubio [emoji24]) , to su sati i sati upotrebe na dnevnoj bazi ...
... Na svim samsungovim telefonima koje sam do sada koristio a koji poseduju amoled tehnologiju ( Wave S8500 I , Galaxy SII , Galaxy SIII , Note 4 , Galaxy S8+ i sad Note 8 ) posle godinu i po dana do dve su počeli da se pojavljuju prvi znaci burnin ekrana ... iako sam preko Nova launcher-a (I drugih) sklanjao statusnu traku (pa čak i ikonice na dnu ekrana) i koristio različite animirane pozadine i teme kao i pakete ikonica nije im bilo spasa , kod nekih se ranije pojavi kod nekih kasnije , ali definitivno je neizbežan burnin ... jedino da telefon koristim isključivo za pozive i poruke , tako bi ga možda i spasao , ali suludo je tako jake telefone koristiti samo za to ... srdačan pozdrav [emoji112][emoji41]


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Ne znam da li je neko primetio ali sa svakom sledećom nadogradnjom kamera sve lošija.
 
Ma jel moguće tako nešto kod samsung telefona [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam pre 1h dobio novi update od ~550mb [emoji848]vrv su uvideli da su popravili bateriju pa da je opet osakate

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Шта се догађа са том новом надоградњом система?Ваља или не?Пре ће бити ово друго али да питам.
 
Meni je posle onog majskog ,koji je osakatio telefon, ova poslednja legla baš dobro. Telefon radi kao podmazan ,a i baterija je odlična.
 
Da li punjenje sa bezicnim punjacem utice na kapacitet baterije

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Stigao avgustovski peč, 620 mega

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Dali je neko mozda isprobao neki custom rom, pa ako ima predlog..?
Video sam na xda Ice Fox, cini mi se zanimljiv..a nekako me vuce da se malo bakcem sa tim kao pre..:D
 
Dali je neko mozda isprobao neki custom rom, pa ako ima predlog..?
Video sam na xda Ice Fox, cini mi se zanimljiv..a nekako me vuce da se malo bakcem sa tim kao pre..:D

Koliko znam, ice fox je za Snapdragon verziju Note 8-ice, ne za exynos koji je prisutan na evropskom trzistu (uglavnom), preskoci u sirokom luku.
Sto se tice custom, romova , probaj TeamExyKings rom, v15 (Pie vierziju), imas dosta opcija prilikom flashovanja.
Onda imas deluxe rom, koji je ok iako mu nedostaju neki manji tweakovi.
Takodje jedan od boljih je i Hades Rom, njega nisam probao, ali gledajuci komentare deluje kao solidan rom.
Na kraju, posto je i project treble konacno dostupan za Note 8, imas mogucnost instaliranja (skoro) svih razlicitih romova - npr pixel 3 itd - pod uslovom da rade. Proceljaj malo xda forume i naci ces nesto sto ti odgovara.
Moja preporuka ti je ili Hades ili ExyKings rom, gde je u prednosti ovaj kasniji.
 
Ja sam probao sve ove navedene (sem treble) i slazem se za Hades i Deluxe medjutim ovaj ExyKings (v14) mi nije bio nesto battery friendly?
 
Hvala Vam..
Aj probacu onda prvo Hades pa mozda i ostale..
Idem najpre da poskidam i podsetim se kako se rutuje i ostalo..:D
 
Ja sam probao sve ove navedene (sem treble) i slazem se za Hades i Deluxe medjutim ovaj ExyKings (v14) mi nije bio nesto battery friendly?

Moguce, najduze sam na Hades romu, ali cekam da izadje dobar Pixel 3xl za treble, ili S9/Note10 Exykings rom port. U telegram grupi je pisao taj dev da ce izbaciti uskoro (s9 port pie), pa ono..
Probaj prvo hades , ali ne zaboravi da odmah rutujes sa Magisk-om, jer rom po sebi nije rutovan tako da prvo flasuj rom, a posle magisk. Nemoj super su, pre svega jer baguje povremeno, a i magisk ima razlicite module i magisk hide koji sakriva u palikacijama da je telefon rutovan ,sto je samo po sebi extra.
 
Izgleda da mi je otišao usb port ,pa rekoh, da se konsultujem sa vama. Naime pre nešto više od mesec dana primetio sam da mi za brzo i obično punjenje treba isto vremena. Ispiše na ekranu fast charging ili samo charging ali vreme punjenja je isto. Sada uopšte ne ispisuje fast iako je uključen. Druga stvar je da ,kada ga povežem kablom na računar, telefon se samo puni i komp ga ne vidi. Probao sam i u download modu i ništa. Probao sa drugim kablom i isto se dešava tako da sam gotovo siguran da je port u pitanju.
Jel imao neko sličan problem?
 
Ne mora da znači. Evo meni je baterija na 49%i sa brzim punjenjem pokazuje 1h, a kada isključim 1 sat i 8 min. Čini mi se da je sa nadogradnjom razlika malo smanjena.
 
Pa naravno da je usb port problem, kada racunar ne vidi mobilni.
Kakve veze ima brzina punjenja tvog primerka sa njegovim problemom ?
 
Izgleda da mi je otišao usb port ,pa rekoh, da se konsultujem sa vama. Naime pre nešto više od mesec dana primetio sam da mi za brzo i obično punjenje treba isto vremena. Ispiše na ekranu fast charging ili samo charging ali vreme punjenja je isto.


Zato što je to prvo naveo.
 
Stigo septembarski pec za SEE

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno