Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Meni stiglo danas ...
8bbb05623f693bc0f697d510d7880b84.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Bolje da nisam ni radio ovaj majski update, sa aprilskim je prosto bio drugo telefon, baterija duplo duže trajala.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kupio telefon pre dva dana i povukao poslednji update odmah i cini mi se da ovo bas i nije ok za bateriju??
ade8e09822e0d4c8589baec4824adc65.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Takvo ti je stanje svima nama......

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
For all Android devices that still use the system cache for applying system updates, it’s typically a good idea to wipe the system cache partition after a successful system update. This ensures that your system updates never use outdated files or data. There is no harm in wiping the system cache partition.

To wipe the system cache partition on Android devices:

Turn your Android device off.
Simultaneously press and hold the Volume Up + Volume Down + Power buttons to boot into Recovery Mode.
Use the volume buttons to navigate the Recovery Mode menu
Use the power button to select Wipe Cache Partition.
Wait for the system cache partition to clear.
Select the Reboot option to return to normal device usage.
 
Meni je ovako slično od početka :)
 
3.5h SOT? Pa to je uzas onda

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I meni bukvalno, al niko ne veruje.....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I meni je tako bilo prvih par dana korsicenja pa sam odlepio! :mad:

Obrisao sam sve sto mi ne treba i sto ne koristim. Facebook je bio prvi app koji je "otisao" i instalirao lite. :d

Sad mi izvuce uglavnom 4.5h+ SOT na preostalih 15%, ali 5.5h je max! :whip:
 
Koliko sam bio zadovoljan prethodnim, toliko sam razočaran ovim zadnjim apdejtom. Prvo baterija vidno kraće traje. U radu bukvalno gledam kako se postotak smanjuje. Drugo lag prilikom ulaska u apps i nazad i neki čudan lag skoro pa svuda po malo. I treće signal mi je lošiji. Juče ,ne pamtim kad sam zadnji put video, E tj. edge konekciju. Posle svakog apdejta brišem keš iz rekoverija ali ništa nije pomoglo.
 
Da li postoji mogućnost da se skine ograničenje video zapisa? Vidim da je ograničen na 10 minuta.

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
^ mislim da to je ogranicenje od 10min kad ti stoji upaljena opcija 60fps. Kad ides na 30fps mozes snimati bez limita. Tako je bilo kod mene kad sam koristio N8.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zbog povećanog trošenja baterije posle nadogradnje sam izbrisao sve i resetovao telefon. Telefon pre reseta je imao oko 4 do 4.5 sata sot-a. Posle reseta vratio se na 6.
 
Još neko osim mene primećuje burn in?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa burn in možeš samo ti da primetiš ili neko ko gleda u tvoj felefon jer je to individualna stvar. Otvori u galeriji ili stavi neku belu sliku pa vidi da li se nešto ocrtava (tastatura, ikonice, itd.)
 
Da , statusna traka , standardno ... ko i na svim amoledima koje sam imao do sada ... [emoji41]

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
Posle koliko vremena? Kako si mu drzao osvetljenje?

Sent from my S9
 
Tebi standard, meni nije... Na amoledima sam od s2, nikada burn in. Osvetljenje uvek auto. Hmmm, možda ti zbog crtanja imaš uvek status bar aktivan?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ako je telefon pod validnom garancijom,nema brige.

Sent from my S9
 
I meni isto posle godinu i po dana. Ne može da primeti svako, nije uočljivo tako lako.
Mnogo veći problem o kome sam pisao mnogo puta je spadanje oleo premaza. Jedva čekam sledeći mesec da uzmem n10.
Jel uradio neko junski update, prosto je drugi telefon, jednostavno leti kako radi a baterija osetno bolja....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I meni isto posle godinu i po dana. Ne može da primeti svako, nije uočljivo tako lako.
Mnogo veći problem o kome sam pisao mnogo puta je spadanje oleo premaza. Jedva čekam sledeći mesec da uzmem n10.
Jel uradio neko junski update, prosto je drugi telefon, jednostavno leti kako radi a baterija osetno bolja....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Meni jos nije stigao junski update

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Počeo sam da primećujem burn in na gornjem delu ekrana ... [emoji55]
3f16c022df9a0b4d22ca786634a767cb.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
Cao Nikola, predpostavljam da si ti slikao ovu sliku. Molim te da mi posaljes screenshot za podesavanjima i u kom modu si slikao, ja nikako ne mogu da dobijem ovako dooobru sliku a da bude ovako blizu, imam Note9. Nema sta nisam probala, al nisam uspela.
Inace je bas super sika [emoji7] [emoji7]
Hvala ti i pozdrav, Ivana

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno