Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Meni poslije drugog update na Pie sada sve leti... Onaj prvi inicijalni je bio katastrofa, telefon je seckao nekoliko puta dnevno...
Evo trenutno šta imam, martovski update...
fda528688af9c921e8a8f6bf50356b51.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Tako to ide - mi sa Telenora smo nekim čudom među prvima dobili Pie a sada ćemo na tom updateu od 01. februara da budemo naredne pola godine...
 
Ja dobio pre nekoliko dana još jedan update.... Bolja baterija definitivno, stalno prebacuje 4h sota a ranije ako bude 3h ja budem srećan
3197cc1645eba48919ca6d2027b46159.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Šta se desilo sa scene optimizerom ? Na nalazim nigde opciju.
 
Potrošnja baterije nakon instalacije 8ce i vraćanja na fabrička, nisam zadovoljan
c28667fe18266bbbd44dcdde119812d7.jpg
 
Misliš instalacije devetke?!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne uspevam nikako da se povezem na TV.
Zena bez problema i to sa nekim LG krsem :)
Znaci nije do TV-a.

Startujem youtube, pokrenem video, kliknem na tv ikonicu i vrti connecting beskonacno.
Tako je od starta, znaci i na android 8 i sad na 9.
Nikad nisam uspeo da se povezu.

SmartSelect_20190329-210556_YouTube.jpg
 
Poslednja izmena:
Proveri da li si uneo šifru ili da li si dao dozvolu telefonu, obično se to pojavi na vrhu tv ekrana da potvrdiš konekciju

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ma nema toga na TV-u.
Zena kad to odradi izadje obavestenje i kad kliknem ok, povezu se i yt snimak je na TV-u.

U prikazu uređaja na TV-u stoji Note 5 (to od prodavca TV-a pre dve godine) i dva puta stoji Smart Device (to je vrv zenin LG).
Svina je omogucena konekcija.

O kojoj sifri pricas ?
 
Poslednja izmena:
Udji u yt app na tv, vidi povezane telefone i povezi svoj note, daće ti neki sestocofreni kod I onda ces moci yt da puštas na tv

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nije do toga, nego me nesto zezao smart view.

Resetovao telefon i sad je sve ok.
 
Shvatio sam u poslednje vreme da pre bar restarta telefona ne idem da trazim odgovore na netu :)
 
Pa da, aprilska zakrpa. Stavio sinoć ,možda je placebo, ali mi se čini kao da je baterija u mirovanju bolja.
 
I ja delim mišljenje oko baterije

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Moj je uzet u Telenoru ali sam dobio update sinoć. Što se tiče zakrpe, bateriju su utegli maksimalno. Mislim da bolje od ovog ne može da se izvuče s obzirom na kapacitet.
 
Naravno, Telenor...

I dalje mi je misterija veća od Atlantide kako smo mi prvi dobili update...
 
Izgleda sreca da nas otkace pa onda update na 6 meseci..

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Hm. Kod tebe je MSR i to je Telenor srb, a kod mene je SEE. Pošto sam telefon uzeo polovan ne mogu da tvrdim da čovek nije ubacio see rom. Telefon je uzet avgusta prošle godine u Telenoru i čovek me bledo gleda kad pominjem odin i flešovanje. Deluje mi da nema pojma o čemu pričam.
 
Ja sam moj uzeo u telenoru cim se pojavio u prodaji,i moj je SEE. Fora je u tome sto kad je povecana potraznja oni povlace zalihe odakle stignu tako da par nas srecnika dobije SEE + otkljucan telefon a neki network locked + MSR

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li neko zna da mi reši misteriju: kupio sam N8 u Nemačkoj u slobodnoj prodaji u Saturnu (DBT CSC), onda sam kroz odin flashnuo SEE Bugarski rom valjda (?) jer je među prvima dobio Pie. Sad ne dobijam OTA i na 01.februar mi je Android Security patch.
Dal ima smisla čekati OTA ili odin u ruke :)
 
Nazad
Vrh Dno