Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Ima neko Alcantaru crnu original? Da mu je visak ?
Imam clear flip bas mi ubija egronomiju i ne mogu da uzivam u telefonu iako je super stvarno furrola, stalno je skidam kuci


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
I ja sam se zagrejao za Alcantaru... Kakva su iskustva generalno, koliko je izdrzljiva, koliko "udeblja" telefon? Uzeo sam Nillkin Synthetic, ali nisam ni izbliza zadovoljan kao na s7e. Ni izradom ni ergonomijom...
 
Ja sam nosio crnu alcantaru nekih 5 meseci,bas minimalno utice na dimenzije,zato mi se prvenstveno i dopala,pored izgleda naravno. Sto se tice izdrzljivosti,vremenom se malo izlize ona tekstura na ivicama,najvise na delovima gde se svakodnevno drzi telefon prstima/sakama. Ali moj neki utisak je da je generalno dosta kvalitetno uradjena,bas lepo “sedne” na telefon,dugmici i otvor za kameru/fp su perfektno uradjeni. Sto se samog materijala tice,misljenja su podeljena ocigledno,ili ti se svidja ili ne svidja,ali definitivno nikoga ne ostavlja ravnodusnim [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Super bas mi je drago da si bio zadovoljan, ja cu pogledati ovih dana u trznom centru da uzmem jednu

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko skoro uzimao Note8 iz Mts, interesuje me da li su telefoni zakljucani ili sim free?
 
Ne znam za vas, ali ovaj avgustovski, izgleda bolje od julskog po pitanju baterije... jutros oko 7 skinut s punjaca, sad je na 15%..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni još gori, najbolji je Izgleda junski....
Na ovom avgustovskom zna i da zakuje telefon kad ga otključavam i ostalo...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam na junskom još, ne planiram da prelazim na drugi pošto odlično radi

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Piči meni i 5 lagano

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Evo baterija na avgustu, nisam primetio da ima razlike od julskog. Osvetljenje na auto, upaljen high performance, wifi 60% a 4g 40% koriscenja.

73aeada92c24719e76be06631c6087fb.jpg
6dea3ebf43a548a3cd27db0ce7f67e05.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa nije loša baterija

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Meni je baterija na avgustovskom za sada posle 2-3 punjenja bolja nego ikad.
 
Ja sam iskreno zadovoljan sa baterijom. Dok je bio 7.1.1 bilo je katastrofa, kad je izasao oreo note je postao totalno drugi telefon.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Baterija šije na avgustovskom..
Imao sam ranije bag sa čuvanjem slika, kada sa lock screen-a udjem u kameru i opalim sliku, znalo se desiti da je ne sačuva, sad već 3 dana probam i nije se desilo..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni i posle 5 godina radi note 3....
Sa sve fabričkom baterijom....

Kad sam odradio hard reset update za avgust je dosao na svoje mesto....
Zaista radi odlično sad....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Znam da bi trebalo ali jednostavno nikako da se nateram da nakon updatea uradim hard reset...

Kako radi sa avgustovskim update onim koji nisu radili hard reset?
 
Koliko je sad u mts da se uzme preko paketa na rate? Nemam pristup sajtu iz kine
 
Nema ga trenutno u ponudi kod mts-a ali budući da su spustili cenu za s8+ 200e a za s9+ 100e, očekujem obaranje cene i za note8.

Inače note 9 je možda za koju hiljadu jeftiniji u odnosu na note 8 prosle godine....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam odradio novu nadgradnju za avgust, djeluje ok za sad

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Pred nestanak je u mtsu imao dosta dobru cenu (za ponudu operatera), ispadao je oko 700e kada se uračuna i izgubljen popust na paket, što je bilo najbliže ceni sa oglasa od svih modela tamo.
 
Znam da bi trebalo ali jednostavno nikako da se nateram da nakon updatea uradim hard reset...

Kako radi sa avgustovskim update onim koji nisu radili hard reset?
Ja nisam radio hard reset vec 3 update jun,jul i avgust. Nego posle update uradim wipe cache. Meni radi odlicno i baterija drzi odlicno. Oko baterije imas par postova u nazad sto sam postavljao pod avgustom.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja nisam radio hard reset vec 3 update jun,jul i avgust. Nego posle update uradim wipe cache. Meni radi odlicno i baterija drzi odlicno. Oko baterije imas par postova u nazad sto sam postavljao pod avgustom.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Bravo, i ja ne radim hard nego samo wipe cach..

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno