Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Svi lepo leze u ruci i predivni su dok prvi put ne dodirnu asfalt. Ipak je bolje koristiti bilo kakvu masku.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Evo i ja instalirao Pie. Super je, za sada nijedan bag ili nesto slicno nisam imao. Sve radi dosta dobro. Vizuelno je promenjeno naravno, i ima NIGHT mod gde sve kompletno postaje crno. To trenutno i koristim i odlicno je. Kamera msm da je za nijansu bolja sada.
 
@team1 ne...bar za sada.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel ima nesto da se ukljuci na telefonu (ili eventualno Samsung televizoru) da bi se povezala dva uredjaja.

Jednom mi je to bilo uspelo, youtube snimak i ima gore ikonica iznad snimka i on se automatski poveze.
Sad pise connecting device with naziv televizora, ali ne uspeva da se povezu.

Ako je bitno TV je UE49KU6400S.
 
Smart View iz padajuceg manija na telefonu pronalzi tv ako je i ista opcija (npr Screen Mirror, Smart View, Miracast ili Cast Screen) ukljucena na tv-u, a trebali bi i oba uredjaja da budu na istoj wifi mrezi. Moze da se desi da zabaguju uredjaji i da je neophodan restart.
 
Nisam nasao takvu opciju na televizoru.
A ne verujem da sam je ugasio jer je radilo jednom.

Pogledacu sutra opet.
 
Koliko vam treba da se napuni recimo sa 20ak posto..cini mi se nesto sporije se puni...
d9c5fc1dcbc16f9924536d75af688d3a.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni sa 15% na 100% za oko sat i 10 minuta..

Sa 1% na 100% oko sat i 25 minuta.
 
Poslednja izmena:
Meni 2h od 1-5% pa do 100%. Ovo se odnosi na standardno punjenje. Brzim punjenjem se vreme skrati za 30-45min ako se ne varam.
 
Ja svakodnevno.. :D
 

Prilozi

  • mHvRt0l.jpg
    mHvRt0l.jpg
    36.7 KB · Pregleda: 119
Poslednja izmena:
Isti slucaj na kraju ima da mu stavim onu betu, doduse vec bi je stavio da je samsung daje i kod nas official ovako ne bi da nesto zeznem...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja je imam vec neko vreme, sada je na beta 3 nivou.. Za mesec i po će stići official vrv pa čekaj..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Prijatelji, koju verziju gcama trenutno koristite? Exynos procesor..

Sent from my Samsung smartphone
 
Ni jednu, tacnije koju god sam probao crashuje..ili nece da slika..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja baš večeras se napatih, probao nekoliko novijih verzija i ništa, koristim stariju verziju koju imam već duže vremena, ako ti nešto znači prilažem koja je
0e84ceec580433c6221fed0525fc08bf.jpg


Sent from my Samsung smartphone
 
Posalji apk u pp ili link ne mogu da nadjem...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Yup, stigao jutros, dobro jutro, update. [emoji16] 7 dana, ili čak i manje posle beta 3..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Izasao stabilni apdejt za android 9, na xda ima zip fajl :D.
 
Ubacio sam preko Odin-a slovacki P, dizajn mi je malo upitan, konkretno prva stvar koja mi smeta je da npr kada kucam poruku moram kliknuti na karticu s koje zelim da salje, sto vrlo lako moze da zavrsi greskom. Ostaje da se vidi kako ce raditi i kakva ce baterija biti, ali sto se dizajna tice, rekao bih korak nazad...
 
Navicices brzo, pogotovo kad ulljucis ove swipe fore, i sklonis skroz sve sa ekrana.. Samo svajp I ćao, ja posle 2 nedelje na drugom telefonu mahinalno vučem iako ima ikonice.. I ako koristiš SwiftKey, trebaće ti malo vremena jer je tastatura niza u tom slučaju, ali i na to se navikneš

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ubacio sam preko Odin-a slovacki P, dizajn mi je malo upitan, konkretno prva stvar koja mi smeta je da npr kada kucam poruku moram kliknuti na karticu s koje zelim da salje, sto vrlo lako moze da zavrsi greskom. Ostaje da se vidi kako ce raditi i kakva ce baterija biti, ali sto se dizajna tice, rekao bih korak nazad...
javljaj kakva je baterija

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni još nema (Telenor) na kojoj si mreži?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno