Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Verovatno jedan dan znajući da je ProMobi radio

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Upravo tako, isti dan po preuzimanju zamenjen ekran.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ko je na pie jel snapsragpn verzija ili exynos? Kako ubaciti fleshovanje mora ili moze ota preko registracije za betu u members aplikaciji?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Exynos, ja sam flesovao UK firmware, pošto imam I UK sim karticu, refistrovao se na members I odmah došlo

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
A ako flesujem tipa uk firmware, necu li imati problema sa tim psoto je telefon tel sa telenor mreze i zakljucan na istu.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa ne znam, moj je iz vipa I nije bio zaključan.. Moraš sve da iscitas na xda

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Previše akrobacije za moj ukus.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Polar bear by Nikolass Stojanović
Ilustrovano na Note 8u Autodesk SketchBook-u ...

PENUP :
https://m.penup.com/artwork/1547822456159402?ref=app
DeviantArt :
https://www.deviantart.com/nikolass83gianni/art/Polar-bear-by-nikolass-781644963
ddfe8f5ca4a19a4eae278d01c4a9f9b7.jpg
8375176e47e271d2a61bcec49586d540.jpg
6fa352b08a8112492f07d504cd10a777.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Pod zvanicnim servisom se smatra "ProMobi", a ne smatra se "Begram" ili kako se vec zove... da ne bude kasnije kuku-lele.
 
Uzeh Nillkin 3d cp max i evo 5 minuta pisem poruku... Desna strana ekrana ne radi kao i kod jeftinih zastita. Cijena 10+ eura. Tako da se neko ne zezne...
 
Poslednja izmena:
Stvarno? Ko kaze da nisam? Svejedno ce biti refund.
 
Ni jedno to staklo ne radi kako treba osim whitestone, da imas N9 mogao bi upaliti pojacanu osetljivost ekrana. Ne znam da li N8 ima tu opciju sa pie.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Steta novaca, ja koristim baseus full glue od 10€ sa upaljenom osetljivosti ekrana u radi odlicno. Staklo je 3 nedelje na telefonu i dalje je kao novo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Evo beše januarska bezbednosna zakrpa. Nešto, ništa novo, bar vizuelno

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ma dobijemo Pie i note 8 ide u zaborav :D. Samo cemo dobijati ove zakrpe i to je to.
 
Sto odne N8 u zaborav, odlican telefon a sa pie kad stigne u februaru tek ce biti odlican.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li je jos nekome (osim meni) ruzan ovaj logo Duos na poledjini telefona?

U narednih par dana cu kupiti telefon a vidim svi skoro prodaju Duos verziju.


Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Ja sam u Telenoru kopio single i bio je lepsi duplo od drugara koji je imao duos na ledjima :)
Ali posto je uvek u futroli ni ne vidi se to..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni iskreno nije, a pošto ga nosim u crnoj masci može da ima i Hello Kitty sliku [emoji1787]
 
Ja ne planiram da nosim nikakav case.
Zato mi i smeta.

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Ja nosim samo onaj silicon case i dovoljno mi je ali ne bih išao baš klot, bez ičega...
 
Gledam i sa zadnje i sa prednje strane. Da gledam samo sa prednje nosio bih case.


Ni na jednom telefonu nisam nosio case pa necu ni na ovom. Telefon je jako lep tako da mu ne bih "kvario" lepotu.

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
I savrseno lezi u ruci bez maske za razliku od Note 9 koji je dovoljno siri od njega taman toliko da kvari taj osecaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno