Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Očigledno je od korisnika do korisnika jer i meni lagano izgura dan i kad legnem ide na punjač

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Generalno je kod mnogih takav slučaj i to je pre pravilo nego izuzetak.
Evo od jutros od 08,00h mi je non-stop uključen 4G, nisam heavy user jer sam koristio telefon za TT, čitanje vesti, nešto neta preko Opere i muzike preko Spotify ali mi je trenutno na 61% što će reći izdržava bez problema čitav dan a da baterija ne crkne...
 
Poslednja izmena:
Батерија пријатно изненађење.Опуштено дан, дан и по.Две МТС картице, приватна на 4Г константно укључен пренос података, службена 2Г/3Г без преноса података, доста позива на оба броја, мало поруке, Вајбер, Опера, камера.Синоћ га напунио око 23х сад је на 61% вечерас га стављам на пуњач око 22х да се допуни мада не бих ни морао издржао би сигурно до сутра поподне.
 
Ja sam od jutros od 8h, sad vec na 79%, ali to sam ja, meni dan ponekad samo izgura. Igrice ne igram, ali sam zato pun aplikacija...
 
Ako smem da pitam, kakve su razlike izmedju serije sa snapdragon chipsetom i exynos?

Sent from my Note 8 using Tapatalk
 
Snapdragon ima fm modul i on se prodaje u USA tako da kod nas nema garanciju.

Sent from my Note 8
 
Moj je exynos ali koliko sam uspeo da proverim, radjen je za arapsko trziste. Sto predpostavljam ovde ne vazi garancija? Ima neki sajt 24imei.com tako nesto i tamo pise da je telefon u garanciji do 2020.

Sent from my Note 8 using Tapatalk
 
Ima jednu glupu osobinu. Kada je loš wifi prijem, on i dalje drži wifi i ne prebacuje na mobile data a ja nemam Internet.

Sent from Note 8.
 
Ne odgovara mi ta opcija. Trebalo bi fon da okači wifi ako nema protoka.. To mi se nije dešavalo na drugim telefonima.. A mobile data mi treba samo u par situacija zbog restrikcija download a.. U suprotnom mob data bi radila stalno. Imam wifi šifre svuda u mom kraju pa fon treba da prebacuje na drugi wifi čim vidi da je trenutni slab. A mob. data mi treba u samo nlna nekim mestima... Bem li ga..drzi wifi dokle god može da ga "pipne" signalom.. Nema veze da li ima protok. A recimo u dometu mi je drugi wifi sa boljim signalom.. Nema veze... Nije toliko strašno.. Malo je dosadno..

Sent from Note 8.
 
Ovo je tacno, i meni se desava isto to. Dakle nece da me prebaci vec tapka na istom a net ne radi. Nije se desavalo pre Orea. Isto sam primetio neretko preko noci mi sam upali Airplane mod, ne znam da li se jos nekom to desavalo

Sent from my Note 8 using Tapatalk
 
@dark side

Pa iznad si napisao da ne prebacuje na mobile data pa sam zato ono napisao. Nisam znao da je problem izmedju vise wifi-ja.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
European Samsung Galaxy Note 9 with Exynos 9815, 8GB of RAM tallies high benchmark scores
https://www.phonearena.com/news/Galaxy-Note-9-benchmark_id104695

xx-x.png


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Još jedan povremeni bug. I dalje drži gsm data iako sam kući pored rutera sa protokom od 50 megabita. Isključim wifi pa uključim i onda se nakači na ruter i odbaci gsm data iako je u režimu rada sa fotke. Nije često ali se dešava ovaj bug.
836afdfe9fbbc1137e62b3a6be7ea71b.jpg
a5a988f7b506f002feef272b05e9b240.jpg


Sent from Note 8.
 
Auuu kakav nam je tel....mrtva tema skroz....što je izgleda i dobro [emoji16][emoji3][emoji3][emoji16]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nema potrebe da se komentariše kad sve radi kako treba [emoji4]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
^ +1

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Zivo me zanima kakve ce inovacije doneti note 9 kad osmica bije kao Sveti Ilija

Sent from my Note 8 using Tapatalk
 
Nikakve, osim ako softverski ne osakate n8 ali se to ocekuje tek kad izadje n10...

Sent from my Note 8
 
Dobro je, imamo fore :) Nego koliko vidim pala je cena, vidim na oglasima da ima polovnih u dobrom stanju i po 520-530e

Sent from my Note 8 using Tapatalk
 
Da li se i dalje gubi garancija kada se rutuje uređaj?

Sent from my SM-N920G using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno