Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Ako te ne mrzi, skini SamFirm skida uvek poslednji update po punoj brzini, skini SEE, ubaci preko Odina, posle ti redovno stize SEE koji obicno bude 4, 5 dana posle prvih pustenih. SEE je ujedno i nas region.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ma ne mrzi me da flešnem ponovo SEE, ali to sam već uradio i ništa od OTA?
 
Probaj da skines sad sa SamFirm SEE, on uvek skida poslednju verziju, pa posle prati, ja sam preko njega skinuo i za s9+ i s8 i redovno dobijam OTA update, preko Odina ubacujes cistu verziju CSC ne "Home CSC", brise sve iz telefona, tako da uradi backup imenika, slika, poruka......
Stim sto kada to uradim iaoko ubacim svezu verziju, odradim wipe data/factory reset iz recovery i nikad ne vracam backup programe, samo slike, imenik, poruke.....programe uvek ponaosob skidam i instaliram i ostala podesavanja, jeste da oduzima vreme al barem posle sve bude kako treba.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Chained fait by Nikolass Stojanović
Ilustrovano na Note 8 u ibis Paint X programu ...

PENUP : https://m.penup.com/artwork/1554973567094462?ref=app

DeviantArt : https://www.deviantart.com/nikolass83gianni/art/chained-fait-by-nikolass-793320196
edcfd500904f3d8a0affbb7c58711031.jpg
95a1131e58056f6f032e72481d20db0f.jpg
654b40a653eb1227a0e39e71620edf32.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
@Dakii
Hvala za savet. To jeste najčistija varijanta, samo što mi nije mali cim da sve poinstaliram i setujem ponovo. Verovatno ću da sačekam još malo pa ako ne krene OTA sam - tako ću kako si ti opisao. Važno mi je da znam da se ne cimam za džabe pa da opet ne ide OTA.
 
Jel se isplati preći sa S7 edge na Note 8? Imam kombinaciju iz Dubaija za 370 evra nov, ovaj moj prodam sa opremom za oko 220, što znači da bi doplata bila oko 150 evradi?
 
Šta znam, u principu je bolji telefon sa lošijom autonomijom (mada je i tebi na s7e već baterija oslabila poprilično) + imaš s-pen. E sad, samo ti znaš da li ti se isplati dodavati 150e doplate...mene je naprimer mnogo više izašlo svojevremeno ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa sta znam, SOT mi je 5 do 5 ipo sati na 4G (i na Nougatu i na Oreu), tu sam zadovoljan, ako Note 8 ima isto onda nikakav problem, nego me zanima da li se 6 GB rama oseca u odnosu na 4 kod S7, i nesto malo brzi procesor? Da li je kamera malcice bolja (sa S7 sam bas zadovoljan, video snimam u Full HD 60 FPS i to je odlicno). Softverska podrska me uopste ne zanima.
 
Bolje je sve po malo definitivno, a obzirom da za 150e+ dobijaš novi i bolji telefon, menjaj; bićeš zadovoljan garant (pod uslovom da ti dimenzije odgovaraju). Imaj na umu da je note posebna vrsta grdosije! ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Zahvaljujem se :) Videcemo sta i kako, ako predjem na Note javljam se u ovoj temi za neke informacije :)
 
Da li je dobra kupovina galaxy note 8 za 399 eur iz Mediamarkta?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Jel se isplati preći sa S7 edge na Note 8? Imam kombinaciju iz Dubaija za 370 evra nov, ovaj moj prodam sa opremom za oko 220, što znači da bi doplata bila oko 150 evradi?

Retko pisem ali moram da iznesem svoje iskustvo. Ja sam pre nekih godinu dana presao sa s7e na n8 i cini mi se da je to bio jedan od boljih upgrade-a do sada. A najveca prednost se videla u ramu... Desavalo mi se da s7e izbaci iz rama rr3 dok je ukljucen screen recorder, a u pozadini jos svasta nesto (fb, msn, viber, wa, itd), na note nikad! S7e mi je zakucao par puta(iskreno retko gasim ili restartujem telefon), n8 cini mi se ni jednom. U par navrata sam ranije cuo od nekih ljudi da je note klasa za sebe, mislio sam da je u pitanju pravdanje potrosenog novca, prose*avanje zbog olovcice i sl. Ali mi se sad cini da je note stvarno klasa za sebe... :)
 
Retko pisem ali moram da iznesem svoje iskustvo. Ja sam pre nekih godinu dana presao sa s7e na n8 i cini mi se da je to bio jedan od boljih upgrade-a do sada. A najveca prednost se videla u ramu... Desavalo mi se da s7e izbaci iz rama rr3 dok je ukljucen screen recorder, a u pozadini jos svasta nesto (fb, msn, viber, wa, itd), na note nikad! S7e mi je zakucao par puta(iskreno retko gasim ili restartujem telefon), n8 cini mi se ni jednom. U par navrata sam ranije cuo od nekih ljudi da je note klasa za sebe, mislio sam da je u pitanju pravdanje potrosenog novca, prose*avanje zbog olovcice i sl. Ali mi se sad cini da je note stvarno klasa za sebe... :)
Dobro dosao u klub :)
 
Poslednja izmena:
Daj link za skidanje


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nisu loše slike, sad isprobao

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
OK, to je test verzija i nju imam odavno, poslednja je samo za donatore tzv "Danegosight" ali nisam siguran o kojoj verziji se tačno radi
 
Pa nisam pratio bas to i procitah doduse ne da je za donatore, nego da bukvalno traze pare za svoj trud..

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Pa to ti je isto to samo malo drugačije - ne tražim ti konkretno određenu sumu nego ti kažem daj koliko daš, pošalju mi screenshot sa dokazom o uplati i imaš app...
 
Pozdrav,



Dugo godina sam koristio kineske telefone.

Prije neki dan sam uzeo note 8 n950f.



Imam dvije sim kartice, i upravo sam primjetio da je n950f nano sim, dok ima verzija n950fd koja je dual sim.


Nisam siguran da li da otvaram novu temu ili ovdje pisem.



Da li se neko susreo sa slicnim problemom?

Postoji li ikakva opcija da se i N950F verzija konvertuje na dual sim?



Nasao sam na YouTube da je bilo uspjeha sa dodavanjem jos jednog IMEI koda preko flesovanja softwera.
 
Ako je dobra kamera, vredi par dolara da se uplati ljudima ;)
 
Ja probao i ne vidim razliku. Plus okida sliku po par sekundi...
 
Postovanje. Sta mislite o staklima sa uv tehnologijom? Voljan sam da ga stavim u servisu ali bih hteo da cujem neko vase misljenje. Hvala

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Slobodno stavi
Ja sam stavio kao neka kopija whitestone, i izgleda isto kao i prvog dana..
Imao sam i whitestone koji sam uzeo prvog dana kao i tel, i ogroman plus za njega, ako te ne mrzi da cekas na isporuku uzmi njega.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno