Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

King of two sides by Nikolass Stojanović
Ilustrovano na Note 8 u Autodesk SketchBook-u ... 8)

DeviantArt : https://nikolass83gianni.deviantart.com/art/King-of-two-sides-by-nikolass-736382314

PENUP : https://m.penup.com/artwork/1521548641389442
c9a9c4d50d895e0149c6f3dbe9df50d6.jpg
a5cac00dc62d3b7be124efc87da85ac9.jpg
6111a4d1261305de10bd4602f089234a.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Stavio sam da se skida 8.0, ali ova brzina od 300kbs ubi u pojam....
Nikola koliko treba vremena da se napravi jedan crtez?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Odlicno, hvala puno sad cu da stavim da se skida.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Brzo ce ti zavrsiti skidanja,za sat vremena imas vec oreo[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
a flesovanje sve fajlove menjamo ili? dajte neki tutorial sta treba da se zameni znam ranije kad sam radio na s6edge da je tako bilo, no ne znam ovde da ne pogresim nesto...
 
Vodite računa kod flasha. Često se desi da telefon "izgubi" pola memorije. Juče mi drugaru flashovali Note 8 i dobio je 32gb storage umesto 64. Posle je ispravljeno.

Sent from Note 8.
 
Pozdrav svima ja sam novi na forumu i zanima me jedna informacija.S obzirom da čekam svakog dana da stigne update na Oreo 8 A vidim da već komentarišete da imate koristeći neki link sa neta .Da li treba da čekam da se regularna pojavi update opcija na mom telefonu ili postoji drugi način i nezavisno od ovog Hvala u napred
 
Drugog nacina nema.
Znaci ili da cekas OTA odnosn da provajder sam pusti update ili da preko programa koji se zove ODIN flesnes Oreo, ja sad samo da mi se dopuni telefon malo i ubacijem 8.0 koji se nalazi na linku koji je postavio kolega
 
Uspesno sam odradio update na 8.0.
Male smernice za one koje se razljaju o flesovanju preko odina, obavezno skinite ODIN v3.13.1 ili noviji da ne bi bilo problema prilikom raspakovavnja “sboot.bin.lz4”.
Druga stavka koja je takodje bitna je ta da pazljivo odaberete koje fajlove ce da flesuje odin kako ne biste brikovali telefon.

odin.png
 
Može li ovaj Francuz da se flesne na duos?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
znaci sve se izabere i bl i ap i csc, a ovamo u options samo auto reboot i f. reset time?1.jpg
nece biti problema posle i knox ono da ne izbacuje da mu je radjeno nesto i nesto sam citao da je neki updajt sprecio fleshovanje razlicitih regiona, ako je neko upucen da nesto ne pogresim... i posle ako i kad izadje da li istom procedorum da se vratim na moj region
 
mijalkocar XEF -Francuz je multi CSC fw i sadrži naš (SEE) region , jedino ako imaš MSR - Telenor pa baš hoćeš njega - možeš posle kad izađe , ali sasvim je svejedno .
 
Galaxy Note 9 firmware development has now begun
https://www.sammobile.com/news/galaxy-note-9-firmware-development-has-now-begun/

Samsung Galaxy Note 9 will reportedly have In-Display Fingerprint Scanner after all
https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-note-9-in-display-fingerprint-scanner-report/

The source continued and said, “a final decision on adoption of the technology will be made by this month.”

Krenuli da pale masu :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iskreno note sa oreom radi daleko bolje i lepse nego sa nugatom. Mnogo je fluidnije nego pre. Baterija sigurno izmedju 10-15% bolja. Ja sam prezadovoljan.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Samsung od uvek je radio bolje sa prvim FW koji ide out of box posle svaki update je sve losi i losi

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
Iskreno note sa oreom radi daleko bolje i lepse nego sa nugatom. Mnogo je fluidnije nego pre. Baterija sigurno izmedju 10-15% bolja. Ja sam prezadovoljan.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
I ja imam isti utisak kao i ti.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
^ takodje multitasking je mnogo lepsi zbog list view posto mi je pregledniji. Rekao bi i da dosta bolje drzi u memoriji aplikacije nego pod nugatom. Prijatelj ima S8+ ni blizu ne radi dobro kao note pod oreom.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kada stize update na Telenoru?

Sent from my HUAWEI P8 using Tapatalk
 
To je za kevin telefon, nije hitno :)

Sent from my HUAWEI P8 using Tapatalk
 
^ ako nije hitno stice u roku mesec dana

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li exinos ima radio opciju ili samo snapdragon? Ovaj player pusta radio [emoji343] van interneta tj može on the air a ima opciju i stream sa neta. Ja slušam neke lokalne radio stanice, pa nađoh da note 8 ima radio modul u sebi kao i mnogi drugi modeli . Trebalo bi da puste neki update (ako to već nisu ) i onda se uz pomoć next radio sluša...
0e695c602942262d78c4ab81208648a9.jpg

http://nextradioapp.com/supporteddevices/
Sent from Note 8.
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam samo SD ima klasican radio prijemnik,mi ostali smo osudjeni na wi fi

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Najveća prevara ikad što su izbacili modul za fm, kao da čip zauzima 3 ara placa pa je ušteda što su ga izbacili...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja i dalje ne mogu da verujem da u danasnje vreme neko slusa fm na mobilnom. Kao pod jedan kvalitet je nula. Signal pojedinih stanica isto nula. Ajde da je internet kao nekad skup pa da razumem.
 
Nazad
Vrh Dno