Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Ima i ljudi koji hoće da čuju vesti, servisne informacije, neku dobru emisiju sa nekim od gostiju (nekad ih je bilo, za danas ne znam) - ne slušaju svi muziku non-stop ...
 
Pa ima majku mu sve te stanice na internetu.
Instalirajte Tuneln radio i vozi ;)
 
Poslednja izmena:
Ko hoce da slusa radio na note neka uzme sa snapdragonom verziju, problem je sto ima samo od 128gb i 256gb sa povoljnom cenom od 855€.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja i dalje ne mogu da verujem da u danasnje vreme neko slusa fm na mobilnom. Kao pod jedan kvalitet je nula. Signal pojedinih stanica isto nula. Ajde da je internet kao nekad skup pa da razumem.
slusam radio lokalnu radio stanicu, kada je prenos skupstinskog zasedanja.to je slusanje od oko 6 sati, kada sam na terenu..Ne znam koliko vuce interneta ali lakse mi je da odslusam odbornicke besede..A i hnisam siguran da uploaduju taj radio na net.. Tako da verovao , ne verovao eto ti logicnog zakljucka, kako bi postao vernik.

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Trebali su u svakom slucaju da omoguce tu funkciju kad je vec ima sd ,na nama je da biramo sta cemo koristiti ali lepo je imati u svakom slucaju

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Evo ga za Telenor.
3ad206d4bb489dab695f2ff087ce3d63.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I ja sam u Telenoru, ali još nema nikakvog ažuriranja.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Evo stigao i meni Oreo za Telenor ali je 939,64 MB a ne 1,4GB...

Doduše, meni je svaki update bio značajno manji tako da što bi ovo bio izuzetak...
 
Evo stiže i meni ova od 939 MB.
b8a22a10412f2ee49947b185f634bcda.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Evo i na kevinom Note-u, Telenor mreža :) Ajd da vidimo...

a.jpg
 
Stigao svima, da se odradi update

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Znam ali me mrzi da ponovo instaliram sve aplikacije iznova.
Ako ti je lakse napravi preko Samsunga backup. Vrati ti nazad bukvalno sve kako si imao. Od pozadine, podesavanaja do aplikacija.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Misliš preko Switcha?

Inače WCP sam odradio odmah, to inače odradim ponekad i bez sistem update-a...
 
Preko samsung clouda. Pokupi ti i poruke od sms, vibera... bukvalno kad vratis sve bude kao i da nisi radio sistem.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Odradite vi to od 0 bez vraćanja podataka ...
Nije da će Android P skorije pa da je cimanje jednom godišnje izdvojiti 20 minuta.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Slazem se u potpunosti. Ja sam samo preporucio kako bi bilo lakse ako nekog mrzi da radi jedni po jedno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nisi samo naveo da ss vrati programe ali ništa od podešavanja za isti tako da ti isti đavo kao da si uradio od početka pa skinuo sve sa play stora na brzinu što imaš u library sekciji (što inače i preporučujem). Jedino što uvek vratim sa samsung clouda su šifre za wifi ostalo iz početka (sreća pa ja ne radim te update tako često, uglavnom bude kad menjam tel).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno