Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Kablove već godinama kupujem UGreen, imaju prodavnicu na AliExpress, i meni su vrhunski. Imaju i punjače, ali nisam kupovao do sada

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Od juce imam problem sa usb-om. Telefon se puni normalno, ali kada sam pokusao da ga povezem sa laptop-om radi prebacivanja nekih fajlova, vidim da se ne prepoznaju. Pre par dana sam kopirao neke fajlove na istom laptopu, sve je bilo ok, od juce eto, samo se puni. Probao i otg-om, nista ne prepoznaje sem punjenja, sta moze biti problem?
 
Poslednja izmena:
Originalnim, i probao preko originalnog adaptera za povezivanje usb flash memorija, ne radi, samo se puni.

Kako da je konektor crkao, ali ne znam kako onda radi i brzo i sporo punjenje, a ne radi prenos fajlova...


Pardon, ne radi ni brzo punjenje, upravo sam proverio..
 
Poslednja izmena:
Screenshot_20181003-174313_Device maintenance.jpg
Screenshot_20181003-174307_Device maintenance.jpg

Evo koju promenu prikazuje od 5-6minuta razlike u zavisnosti da od strane usb-a. A u oba slučaja je samo "punjenje" bez brzog..


Ova razlika od 5min se javlja samo kada je u Settings/baterry/advanced podeseno "brzo" punjenje, kada iskljucim brzo punjenje u opcijama onda pokazuje isti vremenski period kako god da je ubacen usb....sve mi ovo pomalo lici na softwerski bug nego na hardware....
 
Poslednja izmena:
Samo da javim da sam resio problem!

Bio je zaprljan usb konektor u telefonu. Nisam ni slutio da moze ovakve probleme da stvori, jer ili bi radio ili ne, a u mom slucaju je radilo klasicno punjenje, a brzo punjenje i prenos fajlova ne.
Za sada je sve ok nakon ciscenja.
 
Samo da javim da sam resio problem!

Bio je zaprljan usb konektor u telefonu. Nisam ni slutio da moze ovakve probleme da stvori, jer ili bi radio ili ne, a u mom slucaju je radilo klasicno punjenje, a brzo punjenje i prenos fajlova ne.
Za sada je sve ok nakon ciscenja.
Dodješ stotku.. :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Tranquil by Nikolass Stojanović
Ilustrovano na Note 8 u Autodesk SketchBook-u

PENUP : https://m.penup.com/artwork/1538685089316352?ref=app

DeviantArt : https://www.deviantart.com/nikolass83gianni/art/inktober-2018-day-2-tranquil-by-nikolass-766862855
9773df733184c72c36e2c98a411ff5ff.jpg
d6cfad38e3f5b5b65a88e5cb1deb978f.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Raditi azuriranje na Oreo ili ne, kakva je baterija? Generalno, koristim N8 5% vremena u toku dana, vecinom za pozive i za poneku fotku, ali me smara obavestenje koje iskace non stop.
 
Dali je neko mozda snimao ispod vode, bez futrola itd..?
Ili je pametnije da ga ubacim u neku futrolu za svaki slucaj..? :)

Sa S7 Edge pre neku god, 10 ak dana za redom, snimao na moru pod vodom, dok ronim, slikali, kvasili, skako sa brodica i zaranjao i telefonu nista nije bilo..koristio ga do tada pola god, posle toga jos pola god i prodao. Sad ima Note 8, jos nisam potapao, ali uskoro cu xD. Inace najlosija iskustva sa Sony Z serijama, Z3 pustio vodu nakon god dana koriscenja (kao nov je bio) i Z5 premium, sve lepo, star mozda mesec daan bio, zatvoreno, zadihtovano i samo udje voda :D kraaaaaj, nema ploce nema delova, ode u kantu.
 
Tema ne sluzi za prodaju i kupovinu.
Postoje oglasi za te stvari.
 
Imali neko ko koristi GCam na Note 8 i kakva je razlika? Da li ima neka verzija koja lepo radi i da ste isprobali na note 8? Hvala unapred
I jel neko dobio octobar update? I sta su popravili?
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ takodje stigao kod mene, nikakva razlika
49f420ff62d8886c531bc88f3f52bcda.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Javljajte za bateriju [emoji16][emoji16]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nakon skoro godinu dana koristenja, nije toliko oslabila baterija, kao sto mi se desilo na s7 edge. Samo wifi, youtube, par igri, s browser(kojeg nije prikazalo, ne znam zasto), prijem signala 100% sto igra veliku ulogu, kad mi varira signal jedva izvucem 5-5:30 sa istim koristenjem.
f65bcede7a7587c11d54abc609672068.jpg
eee62dd29ceb2cf92df5732433268673.jpg
 
Kakva je baterija sa novom nadogradnjom?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Odlucio sam da uzmem Nillkin defender II futrolu za upotrebu po kuci.

Edit:
Vidim da ima i Nillkin scrub, da li je ona bolja od Defender II ?

A drugo pitanje:
Koju futrolu na preklop prepoucujete ?
Nju bih koristio kad idem van stana, najbise zbog mogucnosti da ostetim staklo u dzepu (ubacim kljuceve slucajno i slicno).
 
Poslednja izmena:
Prešao sam nenadano sa S8 na N8, za sada mi je veliki plus olovčica, milina kliktati i skrolovati ekran sa njom :)

Minus je veličina, ne mogu jednom rukom nikako da dohvatim gornji deo ekrana, ali nije frka, snalazim se nekako, dok ne ispadne :D

Baterija manje-više ista kao i na S8, uz moje korišćenje, izgura od ujutru do uveče (12-15h) uz ~4h SOT.
 
Da li ima neko preporuku za neki bezicni punjac, kako su se pokazali ovi samsung zamenski dosta su jeftiniji od originalnih i da li koristenje ovih zamenskih utice na ispravnost baterije

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ne utiče, ja sam još za s7edge, uzeo neki za koji sam tek kasnije saznao da nije original(došao u Samsung kutiji i sa uputstvima.. haos).. Punio sam s7 s njim od prvog do zadnjeg dana, sada ga koristim na poslu za N8, da dopuni bateriju i nisam primetio neku lošu stranu..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne utiče, ja sam još za s7edge, uzeo neki za koji sam tek kasnije saznao da nije original(došao u Samsung kutiji i sa uputstvima.. haos).. Punio sam s7 s njim od prvog do zadnjeg dana, sada ga koristim na poslu za N8, da dopuni bateriju i nisam primetio neku lošu stranu..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Hvala

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
I kod mene se javlja probijanje svetla. Vidim da je to normalna pojava kod zakrivljenih ekrana, čak i kod note 9. Šta su uradili oni koji su reklamirali uređaje? Interesuje me da li to znači da nije lepo spojen ekran sa metalnim delom, pa samim tim da nije nepropustan za prašinu i vodu?
 
Nazad
Vrh Dno