Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Mene je zezao strasno. Malo malo pa reset. Pogasio sam sa BK isto sve i ni jedan reset.
 
upravo tako. Ne secam se vise mi je zezao Tab s3 pa sam ga makao

Sent from my SM-N950F
 
Nije tema ali dali neko ima gear s3 frontier?

NOTE 8
 
koliki shit je za mene ovaj edge, pa to je nenormalno.. Em ne mogu lepo da olovkom izrezem slike sa instagrama, jer mi klizi olovka po zakrivljenim ivicama, em mi ostaje onaj edge bar po nekada na slici. Morao sam taj shit da isključim...
316a95df30c335a27574c7bbaf94aae5.jpg


Sent from my SM-N950F
 
Pomeri ga na neko drugo mesto?

Sent from dark edge
 
Ma nije samo taj bar. Mada on svuda smeta na full screen slikama.Jer ga ima svuda. Ali, još je veći shit crop olovkom, jer je mučan kada kliza olovka po ivicama ekrana .. Totalno nemoguć smart select.. Hebo ih edge screen na noti.. genijalci kosooki.. Na Note 5 je sve išlo bez problema.

Sent from my SM-N950F
 
Možeš da staviš 100% da bude transparentan, ako ti smeta izgledom da se ne vidi, ali znaš gde je ili ako ne koristiš skroz ga isključi.

Sent from dark edge
 
Da, i ekran može čekićem da ispravi :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
E to.. čekić... hebo ih edge.. Kako misle da koristimo smart select S penom ako ekran nije skroz ravan.

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Slazem se koliko mi je edge u pocetnoj fazi bio wooow sada bih da imam izbor uvek uzimao tel bez edge ekrana, e da, stiglo gpel staklo perfektno je, u odnosu na staklo za s8+ ovde su ofarbali i vertikalne ivice u crno pa se ne vidi prasina, osetljivost ekrana je vrhunska, sa ringke slim radi perfektno posto je case friendly, svaka preporuka
 
Whitestone dome glass na akciji 50% na amazonu (30$ izađe) što je odlična zaštita za one koji imaju mogućnost nabavke iste.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Stigla Ringke maska


af3386fc7b6d461a651bdccf207664d8.jpg
943a32e21907bd2c4658e302fe4786c9.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ja u međuvremenu uzeo još par maski.

Zizo Bolt - tenk od maske uz koji dobijate i staklo za ekran. Odlično pokriva ivice, power dugme treba malo razraditi. Telefon je kao tenk u njemu. U kombinaciji sa staklom uopšte nije loše. Ima i stand. Naravno minus je što dobijete ciglu.
Još malo o staklu, odmah da kažem da je odziv perfektan, ali perfektan. Mana je što ne pokriva totalno ivicu ali u kombinaciji sa ovim kejsom nema zime. Takođe nažalost deluje kao da će skupljati prašinu s strane.

Poetic Guardian - maska je iz dva dela (prednji i zadnji se spajaju) a prednji ima čak i foliju. Iznenađujuće dobar odziv ekrana s obzirom da ima malo lufta između. Kompletna zaštita telefona sa sve zaptivcima za portove s donje strane. Leđa su providna većim delom i manje je bulky od ove gore s tim što nema stand.

Clear cover - konačno sam kupio ovu futrolu zbog gripa. I ovo čudo stvarno ima najbolji grip od svih maski koje sam koristio. Čak mi je nekako veća siguruca od ovih gore jer se telefon bukvalno lepi za prste. Trenutno koristim clear cover sa staklom od Zizo bolta.

Trenutno od maski imam clear view (flip), clear cover, Zizo, Poetic i čekam da mi stigne Aixuan. To je neki čajniz brend koji se izuzetno dobro slagao sa redmi serijom pa sam hteo i ovde da probam. Ako imate nešto za pitati slobodno :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja uzeh led cover dok ne dodje nesto bolja zastita. Pa imam i pitanje za istu. Jel moze da se namesti da stalno prikazuje notifikacije.
 
Ima jos vremena,kasne samo tri meseca. [emoji1]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kako da prodaju S9 sa novim sistemom ako sada puste apdejt?

Dokle ce u skolu da idete
 
Mislio je verovatno na mesecne zakrpe,prvi i poslednji update je bio za Avgust.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jos crnje i gore onda ako je to u pitanju
 
Naravno da sam na to mislio
Oreo neće dok ne izbace note 22

NOTE 8
 
Ne kukajte bez potrebe, nije da telefon ne radi ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Radi nego me nervira ona glupost oko konfiguracije a ne mogu da isključim - jede bateriju
Kontam možda su sredili

NOTE 8
 
Da, na tvoj problem sam potpuno zaboravio :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno