Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Hvala za info - još malo pa sad će :)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Kontam da ce sutra za SEE. Za N9 je isto dosao 20.01. A ove azijske zemlje pocele 14.02. kao i sa n9 :D.
 
^ Čekam kao zapeta puška :)
 
Jako lepo izgleda ovaj One UI iako koristim Nova launcher , ovo što vidim je lepo urađeno što se tiče estetike (nevidim neko drugo drastično poboljšanje) , samo sam prvo morao da ažuriram temu koju sam koristio iz Samsungove prodavnice tema ... jutros stiglo ažuriranja , i mene iznenadilo (Telenor)
6179dc2514eabb742f094a81064a1001.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Telenor: nema za sada kod mene, baš vas mrzim :)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
I kod mene, mts nema ništa....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Šta znam, nešto me nije dojmio ovaj pie, bar dok ne podesim stvari kao što su bile ranije.

Recimo kao što se pop-up navigation bara kao što je bilo nekad, sada ima ova tri gestures kada povučeš crticu naviše... Možda to nije ni lopte ali treba se navići.
 
Poslednja izmena:
Ja se navikao za par dana.. Sad svajpujem po tudjim telefonima iako ima ikonice, navika je čudo..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Navigacija je još i laka, najteže mi je bilo navici se pisati, jer je sve niže za jedan red.. Cak i najveća SwiftKey tastatura opet sam mašio slova zbog toga...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jesi radio hard reset, ja sve pripremio, bekapovao neke slike, poruke i sve sto je vazno. :D
 
Ja sam jos uvek na beta 4,nema update za UK model.. Nisam radio ni jednom bekap.. Ako mene pitaš

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nakon xx stakala, narucih neko, 3 dolara sa alija, brand AKCOO (full glue) touch radi perfektno, vidjecemo hoce li i ostati tako u narednih par dana...
 
Poslednja izmena:
Daj neki link.

Jel stigla jos nekom pita?
 
Poslednja izmena:
Mts ništa i dalje [emoji41]
 
Isti slučaj [emoji26]
Mada imam i Telenor karticu [emoji12]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Izgleda da nam ne gine mart (SEE), kako je i napisano u Samsung members.
 
Ako toliko želite. Imate za 15 minuta na telefonu poslednje ažuriranje. Lepo sammfirm skinite i odin ako nemate. Skinite DBT ili koji već i kraj priče

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Izgleda da je baterija bolja na piti barem meni za sad
ff76f2d07b88587dc14d51f5232ee8d4.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Izgleda da je baterija bolja na piti barem meni za sad
ff76f2d07b88587dc14d51f5232ee8d4.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Kad se sve nepotrebno izbaci iz aktuelne verzije bez preteranog koriscena moze vise da se izvuce...

A na pitu ne prelazim, osim ako me ne zezne telefon.

1550857337475.JPEG
 
I mene užasno nervira always on display,baš mnogo odvlači baterije!!!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni je baterija bolja, ali mislim da je to iz razloga sto je kompletno resetovan telefon prilikom flashovanja sa ODIN-om.. Ostaje da vidim u narednim danima, ako ostane ovako, super..
 
Navigacija je još i laka, najteže mi je bilo navici se pisati, jer je sve niže za jedan red.. Cak i najveća SwiftKey tastatura opet sam mašio slova zbog toga...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ubaci arrow keys u opcijama za SwiftKey pa će ti podići tastaturu kao da imaš navbar i nema problema.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
 
Probao.. Ali me nerviralo, i navikao se na ovakav raspored posle par dana...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mala pomoc, drugari...
Stigao update na Pie, cini mi se da je baterija bolja, glatko radi, dobro izgleda, generalno mi se svidja.
Ali ima nesto sto me jako nervira. Novi izgled recent app mi se ne svidja a pogotovu funkcionalnost. Na ranijoj verziji softvera dugim pritiskom na recent app odmah ulazi u split screen i biram koju cu drugu aplikaciju da otvorim, sada to ne moze,nego mora da se klikne na recent app, pa na ikonicu iznad aplikacije, pa iz opadajuceg menija da se izabere split screen, znaci tri klika umesto jedan! Isto tako ako hocu pop-up aplikaciju moram sve to da uradim isto umesto da prevucem iz gornjeg ugla ekrana i direktno udjem u pop-up i to jos odaberem velicinu prozora.
Mislim da je u ranijoj verziji softvera bilo daleko lakse i brze. Dal je moguce da su to zakomplikovali ili postoji negde u settings opcija da se to podesi? Ja je nisam nasao
Multitasking sam dosta koristio ranije a sad me jako nervira sve ovo
 
Da li postoji opcija za menjenje pozadine i oblačića sms poruka? Ja nisam uspeo da nađem tu opciju.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Sto vise koristim Pie, sve sam vise razocaran. Baterija je mozda malo bolja,izgled je ok, radi brzo ali funkcionalnost je dosta losija nego na Oreo. Osim losijeg multitaskinga koji je zakomplikovan i dosta duzi nego ranije, vise nema ni swipe left ili right za pozive i poruke, vise nema opcije da iz imenika ili poruke prinosenjem telefona odmah pozivate…
Prosto se plasim da ga koristim jer sve vise nalazim nedostatke u odnosu na raniju verziju. Nije mi jasno da su izbacili sve te jako prakticne opcije.

Samo se nadam da ce u nekom skorijem update vratiti sve ono sto je bilo dobro jer izgleda nema povratka na staru verziju...
 
Nazad
Vrh Dno