Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Stigao i za XEU UK

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Izgleda da mi je otišao usb port ,pa rekoh, da se konsultujem sa vama. Naime pre nešto više od mesec dana primetio sam da mi za brzo i obično punjenje treba isto vremena. Ispiše na ekranu fast charging ili samo charging ali vreme punjenja je isto. Sada uopšte ne ispisuje fast iako je uključen. Druga stvar je da ,kada ga povežem kablom na računar, telefon se samo puni i komp ga ne vidi. Probao sam i u download modu i ništa. Probao sa drugim kablom i isto se dešava tako da sam gotovo siguran da je port u pitanju.
Jel imao neko sličan problem?

Trenutni Sep patch za Note 8 ima problem sa konektovanjem na racunar i punjenjem (kjod nekih) tako da sacekaj ili se vrati na prethodnu verziju preko Odina i ako sve radi kako treba, defintivno nije usb problem. Probaj pa vidi.
 
Ja nisam primetio problem sa punjenjem, a punio se 2 3 puta od juče, na komp ga nisam spojio sigurno god dana, tako da ne znam za to..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Takodje nikakvih problema sa punjenjem nisam imao nakon updatea.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sto je dobro. Prosetkajte do xda- nekima je napravio problem update, posebno u vezi povezivanja da kompom.
Nemam npr ni ja , na Hades Romu sam trenutno v10, ali cak i developer roma je napisao da se vrate svi na v9 (barem oni kod kojih ne radi usb-komp).
 
Sealfportrait by Nikolass Stojanović
Ilustrovano na Note 8 u ibis Paint X ...

DeviantArt : https://www.deviantart.com/nikolass83gianni/art/Self-portrait-by-nikolass-813520074

PENUP :
https://m.penup.com/artwork/1568667503559332?ref=app
c765823a07b83686a96fcb81f9c2b46c.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Od pre neki dan imam problem sa telefonom. Odjednom se desilo u toku razgovora, da jedva čujem sagovornika, a mene odlično čuju. Telefon je još u telenor garanciji. Interesuje me da li postoji neki njihov ovlašćeni servis gde može direktno da se odnese telefon? Ne bih nosio u radnju kod njih, pa da čekam dugo popravku.

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Od pre neki dan imam problem sa telefonom. Odjednom se desilo u toku razgovora, da jedva čujem sagovornika, a mene odlično čuju. Telefon je još u telenor garanciji. Interesuje me da li postoji neki njihov ovlašćeni servis gde može direktno da se odnese telefon? Ne bih nosio u radnju kod njih, pa da čekam dugo popravku.

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
ProMobi na banovom je pre 2 godine bio servis gde su slali ne znamdal je ostao isti , nakon tog iskustva sa Telenorom i njihovim servisom nikad vise telelefon preko mreze niti u taj servis. Em je Telenor prekrsio ZZP em je servis po meni nestrucan il radi u korist svog partnera a ne u korist musterije.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sad sam video na njihovom sajtu da su ovlašćeni servis za samsung telefone. Ne znam samo da li uvažavaju reklamaciju ako odem direktno kod njih sa garantnim listom ili ipak mora preko telenor prodavnice.

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Brže ti je da ideš odmah kod njih. Ja imam odlično iskustvo sa njima sa samsung tabletom.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Izasao novi pec ali budite obazrivi meni je nakon updatea izbacoo sledecu poruku.

4b58cf887350b49170db8973e72d0746.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Isto, pre neki dan, XEU csc, ali je bio oko 700+ mb. Ima jedna nova stvar, bar kod mene, pokazuje uzvicnik pored vremena, kao upozorenje na visoke temperature. Ili je to bag mada je ostao u posle restarta.
38d33984babcf884bce1fac26020b8bd.jpg
55a6e2b5a56f96b0080154341178085c.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ažurirano bez problema ...
643bbe11fdf73cb1043860127d1d75f2.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
Ja za sad nisam primetio probleme u radu osim sto ne mogu naknadno da udjem u info o poslednjem updateu. Inace telefon pokazuje da je azuriran na poslednji update sto potvrdjuje i novi kod updatea.

Da i ja sad imam alarm sa uzvicnikom za vreme.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Какво је стање овде са гугл пиксел камером?


Sent from my SM-N950U using Tapatalk
 
Isprobao sam nekoliko verzija, nijedna ne radi kako treba
 
Da li neko zna sta jevovaj coveculjak doke desno
a95e4c2ec053b6f108fba64a6982d8c4.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Bravo :banana:
 
Da li je neko imao slican problem i ako je imao kako je resio.

Evo 10 dana javlja mi vlagu u usb portu,a da u vodu nije pao niti blizu vode bio.

Trenutno tel punim bezicnim putem.

Probao sam da resim,ocisto sam port medicinskim benzinom,susio fenom,resetovao tel. na fabricka podesavanja i nije bilo rezultata.



Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Da li je neko imao slican problem i ako je imao kako je resio.

Evo 10 dana javlja mi vlagu u usb portu,a da u vodu nije pao niti blizu vode bio.

Trenutno tel punim bezicnim putem.

Probao sam da resim,ocisto sam port medicinskim benzinom,susio fenom,resetovao tel. na fabricka podesavanja i nije bilo rezultata.



Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
Wipe cache iz recovery-a bi trebalo da reši problem... imao sam sličnu muku letos..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
I to sam uradio bez rezultata

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno