Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 8

Psy bee by Nikolass Stojanović
Ilustovano na Note 8 u ibis Paint X programu ...

DeviantArt : https://www.deviantart.com/nikolass83gianni/art/psy-bee-by-nikolass-798173208

PENUP : https://m.penup.com/artwork/1558213466907932?ref=app
0055e296eb914abd3f1bcbf748c1a5d1.jpg
f16436956dc90c396aec6f0e58997b01.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
U proteklom periodu sam testirao potrošnju baterije na 4G i na 3G/2G i definitivno 3G/2G manje troši bateriju
 
Preso pre koji dan sa s7edge na note 8
I prvi se problem javio
Ne dolaze mi mejlovi na gmail sve dok ne otvorim gmail aplikaciju
Sve dozvole ima alikacija


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Preso pre koji dan sa s7edge na note 8
I prvi se problem javio
Ne dolaze mi mejlovi na gmail sve dok ne otvorim gmail aplikaciju
Sve dozvole ima alikacija


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
I meni se isto dešava. Imam Note 8 godinu i po dana i nisam uspeo da rešim to. Stvarno mi nije jasno zbog čega, sve je podešeno, ali ne stižu obaveštenja. Prijavio sam se preko samsung aplikacije e-pošta, tu dobijam obaveštenja, tako da znam kad mi stiže mejl.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Resio problem tako sto sam ugasio stednju energije
Mozda nekom pomogne

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Blagi off topic. Da li postoji tema za 5G na forumu? Ne mogu da je nadjem a vidim da se dize ozbiljna prasina oko te tehnologije.
 
Prasina se dize zbog velike brzine prenosa koje 5G nudi u teoriji, ali mi ovde nemamo ni dovoljno rasprostranjen 4G/LTE. Tako da do implementacije 5G nece skoro doci, jer prvo mora da se raspise tender za dodelu frekvencije... cenim 2+ godine do prvih koraka...
 
Da li se neko zezao sa Samsung Dex? Videh da su sada tridesetak dolara, a ima i milion kineskih kopija na Aliju. Da li kopije rade posao? Čuo sam i da se sad nešto promenilo sa One UI, pa bi mi neki info značio.
 
Mislim da sada ne treba dex već samo običan usb c - hdmi kabal ali nisam probao nego samo čitao po netu pa uzmi ovo kao ne proverenu informaciju. Ako je neko probao neka javi.
 
Mislim da sada ne treba dex već samo običan usb c - hdmi kabal ali nisam probao nego samo čitao po netu pa uzmi ovo kao ne proverenu informaciju. Ako je neko probao neka javi.

Pa to, tako sam i ja ukapirao, ali nemam pojma koji. :trust:
 
Јел може препорука за маскз за ноут 8? Нешто што је више rugged

Послато са LM-G710 уз помоћ Тапатока
 
Ps svaka im cast za update da nema mesecima nista, msm ove sigurnosne zakrpe makar su to mogli da ispostuju 2 god...

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Evo upravo updejt sada

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Kako nema update, pa izlaze redovno. Evo meni je pre nekoliko dana stizala majska zakrpa od 800 i kusur mb. SEE je u pitanju. Idi na sammobile pa proveri koji je zadnji update za tvoj model.
 
Moj je uzet u Telenoru ali SEE, OTA update je stiga pre 2 3 dana nakon 2 meseca od prethodnog. Prethodni je ukljucivao major update + novi UI na koji se cekalo takodje 2 meseca.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Isti slucaj, ni u od update-a

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Jel uzimao neko spigen Galaxy Note 8 Case Liquid Crystal i gde je kupovao?
 
Poslednja izmena:
I dalje nema update za telenor hahaha [emoji6]

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Ja danas dobio OTA update sa Telenora...

Ali obratiti pažnju na datum security patcha...
fc3ec730b279fbb45bf9fff32298c143.jpg
 
Da li će i nas počastiti night modom u nekom sledećem apdejtu? Nema još ništa u najavi ali ono ... hardver je tu.
 
Ne verujem, bice kao da je preslab hardver.

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Tema ima od kad je dosao pie..

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno