Šta je novo?

Android media BOX

lahaine

Slavan
Učlanjen(a)
14.01.2009
Poruke
518
Poena
319
Poštovani,
pre par dana kupio sam neki kineski media Box Scishion V88 plus, preko oglasa za 50 eura i pokušavam da ga namestim da radi kako bi trebao da radi :)
Trenutno je na 5.1.1 što meni i odgovara i nije mi jasno da li je rootovan ili nije (nisam neki android stručnjak), pa mi se cini da se nešto čudno sa njim dešava.
Instalirao sam par programa (Teamviewer Host) koji bi trebao da se pali posle restarta, međutim to se ne dešava. Da li iko zna šta se dešava. Na svkoro svim ostalim uredjajima koje sam testirao sve radi kako treba.
Da li neko možda zna više o tome ?
 
A šta se to čudno dešava?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Trebao si iscitati temu o android boxovima. Ja sam bas pisao o tome v88. Uzeo sam ga i sutra menjao za drugi, sreca da je covek pristao. Kocio je, krs ziv. Kinezi su to, desi se da ne valja, dzaba sve.
 
Ma imao sa hicu neku pa sam morao taj da uzmem jer ima rotaciju ekrana koja je meni potrebna u samom firmware-u. Ali kada se resetuje nikako ne pali aplikacije koju su u autostartu, vec moras sve da ih pokrenes ispocetka i probao sam nekoliko programa da sredim autostart, nista nije pomoglo. Kao da rade samo programi koje pokrenes posle restarta
 
Ima li neko mozda ideju da se ovo resi ?
 
Nazad
Vrh Dno