Šta je novo?

VPN 2017

MareBGD

Čuven
Učlanjen(a)
30.03.2003
Poruke
2,161
Poena
745
Dajte neke predloge za VPN, neki best buy za godinu dana odnos cena/kvalitet... Upotreba, torrenti, striming servisi itd.
 
Hide My Ass! :)

Doduse, nije bas jeftin u odnosu na ostale :D
Ali radi Netflix, i bas se trudimo da ga drzimo sposobnim (ne sme da bude down vise od 24h). Sto se torrenta tice, malo je zakukuljeno, ali moze da se sredi :)
 
Kazu za NordVPN da je dobar deal.
 
Proveravam oba, hvala
 
Ima li neki free vpn, nasao sam nekoliko na internetu al ne znam.
kakvi su.

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Ima li neki free vpn, nasao sam nekoliko na internetu al ne znam.
kakvi su.

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока

Bez uvrede ali ovo je kao da si pitao zašto free wifi ne radi u GSPu...
Koji god da nađeš pitanje je da li uopšte radi, a ako kojim slučajem i ubodeš neki računaj na dial up brzinu.
 
Poslednja izmena:
ima sasvim upotrebljivih, samo zavisi za koju namenu.
npr. vpnbook
 
Da jasno mi ja za brzine i ovo sto pricas zato i pitam jel neko neato nasao bolje.
Treba mi za torrent, za pretrazivanje imam.
Ili bolje pitanje kad pretrazujete preko npr pirata, tada krijete adresu i prilikom preuzimanja linka za torent, a kada skidate sa torenta jel tada krijete ip ili tada ne treba
 
Poslednja izmena:
za pretrazivanje imas besplatan sa opera browserom isto
 
Proveravam oba, hvala

Da li si u međuvremenu zakupljivao VPN pa da javiš utiske?

Razmišljam u vezi VPN-a zbog slušanja radio stanica (Absolute Radio i sl.), bitno mi je da je protok neograničen, isto tako koristio bih i Spotify...
 
Zasta Vam tacno treba za torrente? Zivite u studentskom domu ili van Srbije?

Mozes da uzmes neki VPS za manje od 15e godisnje i da napravis svoj VPN. Jeste da privatnost nije velika ali ces zaobici blokadu ISP-a ako ti je to problem..
 
PIA je bio dobar, ali su imali nekih problema sa IP range-ovima. Mullvad i blackvpn su jedni od boljih. Besplatne izbegavaj u sirokom luku.
 
Da li si u međuvremenu zakupljivao VPN pa da javiš utiske?

Razmišljam u vezi VPN-a zbog slušanja radio stanica (Absolute Radio i sl.), bitno mi je da je protok neograničen, isto tako koristio bih i Spotify...

Uzeo sam SmartDNS, ima u sebi i neku VPN opciju uz placeni DNS, ali nesto i ne koristim. DNS mi resava sve Netflix USA, HBO Now, Direct TV, torrente nisam ni skidao tako da nisam ni palio VPN iskreno samo sam napravio konekciju i testirao - radi.

https://www.smartdnsproxy.com
 
Hvala ;)

:wave:
 
Zar nema nikog is Srbije ko nudi ovu uslugu, posebno ko je na SBB-ovim serverima?
 
Nazad
Vrh Dno