Šta je novo?

Problem sa Orion wifi antenom.

aca70

Cenjen
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruke
48
Poena
159
Pisem u ovoj temi zato sto je problem tehnicke prirode.Uzeo sam pre sedam dana kod oriona wifi tv i internet.Serviser je dosao instalirao svu novu opremu i kablove i dobio sam tv i net brzine 20 Mbps po speedtestu.Sve radilo super par sati i onda nestalo svega.Serviser fin covek odmah dosao i uvideo da se antena resetovala na fabricka podesavanja tj izgubila parametre za Orion.Ponovo uneo sve i zamenio antenu i proradilo.Sutradan opet isti problem.Od tada zamenjeno bukvalno sve od opreme,zamenjen i moj produzni kabal za napajanje Orion opreme i od subote do jutros sve radilo ok dok se antena nije ponovo resetovala.Cuo sam se sa serviserom i on sumnja na moju kucnu instalaciju.Da napomenem da u kuci svi uredjaju 2 kompa,3LCD,punjaci,bela tehnika rade perfektno i nikada nisam imao probleme sa strujom,cak imam i velike potrosace,grejanje na struju ciji su grejaci snage 8kw i radi bez problema pa mi stoga tvrdnja da je zbog struje ne zvuci ispravno.Znaci kad radi radi perfektno dok se antena ne resetuje.Vec gubimo zivce ja i ljubazni serviser i u corsokaku smo.Nemam uslova za adsl.Sta dalje,da li je neko od kolega sa foruma imao slicno iskustvo i mozda zna resenje?Antena je LiteBeam M5.Hvala unapred.
 
Mislim da ako je i sa druge strane ubi oprema moraju imati isti firmware.Nisam siguran za ovo.

A mozda se i malo pomerila ako je na udaru vetra procitao sam da te novije antene sa tim zglobom ne fixsiraju bas najbolje.Nagadjam :wave:
 
Nazad
Vrh Dno