Šta je novo?

CPU, MB, Memory upgrade

13umble13ee

Cenjen
Učlanjen(a)
18.11.2011
Poruke
476
Poena
170
Najpopularnija tema od kada je izasao Ryzen :)
Vec duze vreme razmisljam o menjanju kompjutera, ali predlog je bio da sacekam Ryzen, i eto sacekao sam :)

Pure gaming PC, tako da kontam da treba pre da se ide na Intel. 7700 i 7700k su mi skupi, ali znam da je trenutno najjace sto gamer moze da uzme.
Cilj mi je da sl godine uzmem i 144hz ili 120hz monitor, tako da mi je bitno da imam masinu koja ce moci da gura igrice (tj DOTA 2 najvise) na preko 60hz na max podesavanjima. Ostale igrice igram takodje, ali kada stignem. Trenutno imam 955BE koji je dobar, ali mi se DOTA vrti na 50fps na 1080p sto je tuzno zapravo. Cak i klokovan je slab i ne moze da je potera do 60fps.

Ne znam kolika je razlika izmedju 7500 i 7600 u performansama u odnosu na cenu. Graficku cu isto kupiti novu, a za sada je tu RX 470. Klokovanje me ne interesuje nesto preterano, jer to za sobom vuce bolju plocu, bolje hladjenje, i vise para generalno....za nesto bolje performanse, koje pitanje da li cu primetiti, osim u brojkama u cosku :D
 
Vp600p za 65e~ ti je najjeftinije koje bih uzeo u obzir.

Na kp je Seasonic S12ii 520 mozda i jeftinije od Anteca, a bolje je.
 
G.SKILL Ripjaws V 3200 или G.SKILL Trident Z 3200, оба кита треба да имају самсунг b-die чипове.
 
Pa napisao ti je covek modele.
 
F4-3200C14D-16GVK - Ripjaws
F4-3200C15D-16GTZ - Trident Z
Ови модели су сигурно b-die.
Не знам шта још да напишем...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
E hvala, radim neki projekat pa nisam bas fokusaran na ovo, bacio sam pogled na reditu pa sam video da ima vise tih oznaka, zbog toga sam pitao koja tacno ima.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A verovatno cu uzeti z270-a nije velika razlika a ne bi da se cimam da mi neko update bios na 170, posto Fanta to ne radi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno