Šta je novo?

Koje napajanje

voki88

Cenjen
Učlanjen(a)
08.11.2014
Poruke
1,645
Poena
110
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 12400f,noctua nh14
Matična ploča
MSI B660M BAZOOKA
RAM
2X8 DDR4 3200mhz viper
GPU
Gigabyte rtx 2080 super
Storage
1tb nv2 m.2 kingston,ssd 240 kingston,1tb toshiba
PSU
Cooler master 750w
Kućište
MS titan pro
Monitor
AOC CQ27G2U/BK 2K 144HZ ADAPTIV SYNC
Mobilni telefon
a52
Pristup internetu
  1. Optički internet
Resio sam da uzmem uskoro drugo napajanje pa gledam ovo evga g2 650w ili 750. Koje bi bilo dovoljno za moju masinu iz potpisa?
Ili neko drugo koje bi ste mi vi preporucili?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ne treba ti 750W, osim ako ne planiras SLI. EVGA G2 650W ti je sasvim dovoljno i super je napajanje.
 
Znaci cenis da nema potrebe za 750w,Sli ne planiram.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pa nema potrebe jer nikakav mainstream CPU i jedna graficka nece zahtevati jace napajanje od dobrog 600-650W.

Mozda neki ekstreman slucaj, sa FX 9590 i Fury X pa da razmislis da li da ih stavis na 650W, ovako nemas o cemu da razmisljas.
 
I to sto kazes. Kada koristim ovo sadasnje ovo od 650w bice odlicno. Vec 4 godina kako koristim ovaj chieftec 700w gps-700a8 pa bi uskoro da promenim nista njemu ne fali ali bi uzeo malo bolje.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Tako i ja planiram uskoro, da penzionisem Chiefteca koji me otprilike isto toliko sluzi.
Nista mu ne fali, pri punom opterecenju(mislim na puno opterecenje konfe iz potpisa) izbacuje mlak vazduh, bukvalno [emoji4]
 
Kod mene je cpu i gpu klokovan i nikakvih problema ali eto mislim da je vreme za neko kvalitetnije to nikada ne skodi :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Uzmi 750, ako se dobro secam taj model od 650 nije ista platforma kao na napajanju od 750.Proguglaj malo nisam siguran, proslo je malo vise vremena od kako sam nabavio to napajanje.

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Uzmi 750, ako se dobro secam taj model od 650 nije ista platforma kao na napajanju od 750.Proguglaj malo nisam siguran, proslo je malo vise vremena od kako sam nabavio to napajanje.

Sent from my m2 using Tapatalk
Nista pogledacu onda da vidim o cemu se radi. Posteno 750w mi je nepotrebno ali ako stvarno ima nekih razlika u kavlitetu onda cu uzeti to. Slobodno mi kazite za jos neko po vama koje je dobro napajanje ne mora evga.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kakva je ova serija EVGA SuperNOVA NEX750B 750W ?



Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sto bi menjao kad te to jos sluzi, uzmi neki monitor bolji ostatak konfe je dobar.
GPS-700A8 je i vise nego dovoljno za tu konfu a i kazes da je si usao u četvrtu godinu otkad ga imas tako da nije ni mnogo staro...
Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pa monotor mi je dobar i zadovoljan sam njime jedino kada bi prelazi na monitor isao bi na 2K ali da ne idemo u off sada.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno