Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

Crko polonix

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
pojavio se u 23:30 al na kratko.. API još kraće..
jučeračni Tearms of Use koji je promenjen tako da oni nisu nizašta odgovorni, je tako očigledno ukazivao na to šta može da se desi..
povlačim sve samo ako uspem.. ne želim sebi novi Gox i BTC-e.

Čim (nadamo se) proradi Polo kontam da će altovi opet da se dampuju u BTC da bi se isti povukao bilo gde na iole sigurno mesto..
 
proradilo je sve kako treba na polo, upravo sam prebacio nesto ETH na CEX
 
ko nije povukao sve sa Poloa a zeli, ja sam uspeo u zadnjih sat, najbolje preko ETH, instant ide potvrda...
 
polo nije ni potvrdio da ce podrzati bcc
 
Meni ostalo tamo par BTC-a. Povukao sve u wallet.

Necu se vise zezati sa menjacnicama. 90% mi se nalazi u novcaniku.

Preostalih 10% na Finexu i to mi sluzi za trade. Odmah se mirnije spava.
 
sa paskalom ili eth/etc?

meni stoje dva na pendingu od 02.08, a 4 su izgubljena na putu..
 
Cudi me da iko i dalje tamo bilo sta salje, bezite od njih.
 
Nikad ni jedan problem do sada sa polo, ni za uplate ni za isplate, al nebitno.
Nego negdje na netu procita da ce i polo retroaktivno da podjeli bitcoin cash ko je imao btc tamo za vrijeme forka.
Neprovjerena informacija, nisam imao btc pa nisam ni trazio dali je tacna info ili ne.
 
Ljudi jel moguce da mi na polo stoji ticket dva meseca i da nema jos uvek odgovora ?
Jel imao neko ovakvu situaciju i ako jeste kako ste je resavali ?
 
Imas bezbroj takvih slucajeva na redditu. Ljudima stoje ticketi po 6+ meseci.
 
E naopako. I sta ocekujes da ce biti ? Mislis da ce resiti ili ce biti pojela maca . Eth je u pitanju.
 
Meni su jutros legli posle 2 meseca. Nema me vise na poloniexu.
 
Legao etc posle dva meseca sta ce biti dalje videcemo :)
 
Sad sam usao tamo posle ko zna koliko vremena i traze mi profile verification da bih povukao neki AEON koji imam tamo, medjutim ja nikako ne mogu da odradim tu verifikaciju. Hteo sam da odradim Level 1 ali ne mogu da izaberem zemlju, jednostavno stoji zamraceno i nista se ne moze izabrati.
Jel imao neko slican problem?

Da li je moguce da ce i oni ponovo pod led pa su namerno namestili bug da ljudi ne mogu povlaciti sredstva?
 
Poslednja izmena:
Mislim da je problem do aeon-a i njihovih novcanika.

Ali svakako bez support ticket-a/verifikacije neces moci nista da uradis.

Gde si ga hteo prebaciti?



Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Sad sam usao tamo posle ko zna koliko vremena i traze mi profile verification da bih povukao neki AEON koji imam tamo, medjutim ja nikako ne mogu da odradim tu verifikaciju. Hteo sam da odradim Level 1 ali ne mogu da izaberem zemlju, jednostavno stoji zamraceno i nista se ne moze izabrati.
Jel imao neko slican problem?

Da li je moguce da ce i oni ponovo pod led pa su namerno namestili bug da ljudi ne mogu povlaciti sredstva?

ne mozes jer si stavio neku 10tu temlju kad si se registrovao. pisi supportu da ti omoguci update profila.
 
^Ma nisam stavljao nista, nalog je registrovan mozda jos 2013-14, tad nisu ni trazili nista, to je bilo jos pre da prvi put odu pod led.
Nema sta da mi omoguci update kad ja i nemam Level 1, imam samo mail kod njih, nista vise. Za lvl 1 treba ime, prezime i zemlja, ja ubacim ime i prezime ali polje za izbor zemlje ne otvara padajuci meni da izaberem zemlju.

@ctr99
Ma nece da povuce jer traze verifikaciju a ja ne mogu da odradim verifikaciju.
Hteo sam ga prebaciti na HitBTC jer Bittrex ima blokiran wallet i ne moze se tamo prebaciti.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    80.5 KB · Pregleda: 218
Poslednja izmena od urednika:
Otvaraj support ticket i nadaj se cudu da odgovore u razumnom periodu.

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Otvorio sam ali se ne nadam, vidim da ljudi cekaju i po 2 meseca na support.
Nosim se mislju da je to nameran bug...
 
Nazad
Vrh Dno