Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

Opet 'odrzavaju' zeca...
 
Pobogu,zar opet.....[emoji35]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Konacno je danas proradio za moj nalog... posle vise od mesec ipo dana cekanja. Prvo je odobrena neka sica a zatim sam pokusao povlacenje ostatak od 4eth - a i proslo je u roku od par min. Iskrneno, ne znam sta je pomoglo, da li poslata dokumenta za level2, takodje poslata pre dva meseca, ili citavi romani poslati supportu. Zavrsi se agaonija za mene sto i svima vama zelim sto imate problem sa povlacenjem sredstava. Bojim se da me tamo vise nece videti. [emoji16]

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Brzo ga nesto odblokirali...
 
Vec sam mislio da ce opet zaglaviti par dana...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel ima neko problema sa cancel-ovanjem ordera na Poloniexu ? celo popodne ne mogu da poništim ni jedan buy/sell order ni na regularnoj verziji ni na mobilnoj ?! ni posle multiple refresha rekonektovanja, ponovnih logovanja..
 
Ne znam da li se nesto promenilo ali ja sam cancelovao order i transferovao na coinbase
 
šta god da probam neće.. jedino još nisam probao da iščupam komp iz struje ili bateriju iz fona ;)
 
Meni stoji otvoren ticket od 25.6 do dan danas bez odgovora, a gledao sam nisam jedini...
 
Jel jos nekom zadnja transakcija na Poloniexu bila noćas u 00:00h i od tada nista?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako mislis za deposit?

Complete 1.06040000
2017-08-01 11:21:28

edit: ali od tada pool jos nije poslao na polon*
 
Poslednja izmena:
To to....zadnja transakcija ZEC-a sa poola na poloniju mi je stigla nocas u 00:00h,isto kao i drugaru....od tad nista...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
sta se desava? kopa mi ceo dan u prazno? :D bas to 31.7 22:30 poslednja, o cemu je rec?
 
Prema zadnjoj promeni pravila igre Poloniex se "oprao" bukvalno od svega. Posebno iritira njihovo negiranje problema sa slanjem coina na i sa berze i neresavanje problema na prigovore. Ko zeli neka mu poloniex, pametnom dovoljno. Sad se svi cude kako smo "svi" zavrsili na BTC-E, pa da... bas cudno, jedino je on radio.

You are aware of and accept the risk of operational challenges. Poloniex may experience sophisticated cyber attacks, unexpected surges in activity, or other operational or technical difficulties that may cause interruptions in the Service. You understand that the Service may experience operational issues that lead to delays on our platform. You agree to accept the risk of transaction failure resulting from unanticipated or heightened technical difficulties, including those resulting from sophisticated attacks. You agree not to hold Poloniex accountable for any related losses.
 
Poslednja izmena:
zato postoje bittrex, bitfinex, cex, bitstamp, yobit, cryptopia...
 
uh svi nabrojani su isti ili gori od poloniex-a sto se tice sigurnosti...
 
Bittrex mama :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
stamp je mozda i najjsigurniji
 
Bas tako sta trgovat na stampu, moras istresat negdje altcoine pa vuci na stamp, a ako ces drzat BTC ne vidim onda ni potrebu da se koristi Bitstamp opet ima mnogo sigurniji nacina...
 
sto jes jes, sal krastavac sta ces...
 
Nemoze vise ni da se pristupi sajtu.

CONNECTION ERROR

Sorry, we're unable to connect to the server at the moment.
Please try again in a few minutes.

Error reference number: 502
 
pridruzio se ekipi sa btc-e
 
Ovoga puta Amera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno