Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

Pozdrav
Procitah sve stranice na ovoj temi i ako izuzmem zajednicki problem svih nas a to je povlacenje iskopanih novcica na neku od menjacnica , ne videh da je neko imao situaciju da support salje ovakve mailove : http://imgur.com/21PISVi
Inace imam na poloniex-u zarobljenih nekoliko eth-a sa kojim ne mogu nista, kada pokusam povlacenje na cex, nedeljama stoji "awaiting approval" i onda jednostavno vrate nazad na acc. Poslao sam im sva potrebna dokumenta za level 2 verifikaciju i to je u procsu odobravanja skoro mesec dana. O pisanju tiketa supportu i da ne pricam, niko nikad nije odgovorio. Ne znam da li bi uspelo povlacenje na na neku drugu menjacnicu npr bittrex ili na neki drugi polo acc. Sve mi mirise da cu uskoro dobiti drugi zuti karton.
a da, da neko ne pomisli da negde gresim, vec par meseci sam prebacivao sa polo na cex po ustaljenoj proceduri i nije bilo nikakvih poblema do pre mesec dana.
 

Prilozi

  • img.png
    img.png
    56.7 KB · Pregleda: 142
Pa to nisi trebao raditi....... mislim da je vec bilo prica da zameraju ako berzu koristis samoz a deposit, ja i vecina ipak tradujemo u dugu valutu, mada realno skoro ni jedna menjacnica se ne zali ako samo deponujes.........
A sto se tice povlacenja povuces i ako pise awaiting approval cekas i otvoris SAMO jedan ticket i to je to, ko ih smara njih oce da spustaju da cekaju jos duze
 
Jesi li konacno, ako jos uvek radis, prebacio wallet adresu eth-a da ti kopa na CEX(recimo) direktno. Oni te opominju da na menjacnici nemas nikakve aktivnosti, sto je tacno i iz onoga sto si i ti rekao, a to je da ono sto pretpostaljam iskopas ...ti samo transferujes dalje, rposto ako hoces samo da depozitujes koine na cuvanje i bolje ti je da koristis druge servise. Inace realno ni ja ne vidim poentu tvog koriscenja poloniex-a :)

Ako oces da resis problem napravi neku izmenu eth-a u nesto ...LTC recimo :-D pa onda probaj da saljes dalje. Usput im napisi u odgovoru da si iz neznanja berzu koristio samo za dalje transferisanje koina.


Vojkane brisi ovaj post ... ovde Zeljko dezura 24h, ne mozes ni da procaskas sa ljudima da se on ne ukljuci :)
 
Poslednja izmena:
Hvala Molex i Zeljko na pomoci...Cim se pojavio problem sa poloniex -om prebacio sam se na cex, evo skoro vec mesec dana sve iskopano ide tamo.
Probacu sa tim trejdovima u Ltc ili Btc pa na Cex.

Послато са TTL8 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam vec 10-ak dana prebacio kopanje na kraken, na polo imam jos 2 ETH-a, 1 ETC su mi ukrali, t.j. vec 20 nigde ga nema
 
Ja cekam withdrawl vec 10 dana 2 eth-a u dve transakcije. Moja greska sto sam koristio poloniex samo za deposit. Pa je verovatno zbog toga zastoj. Prebacio sam sve na drugu menjacnicu.
 
nije problem u "leganju" eth, vec u podizanju.. previse ljudi znam da imaju problem sa ETH na polo, ostali coini za sad normalno rade
 
Da se prijavim kao jos jedan slucaj koji ima problema sa njima. Bittrex radi normalno u mom slucaju, nov sam i majnam zadnjih 2 meseca pa to treba uzeti u obzir.
Verifikacija je na cekanju vise od mesec dana takodje i nesto eth, etc sto sam do tada napravio. Generalno je to sve ****** i moze im se da zezaju miseve.
Isto je oko nestasice gpu i skoka cena sve jedno sa drugim u kombinaciji. poz srecno svima
 
Od sinoc je na Poloniex prestao da mi stize depozit za iskopan Zec, a od danas vidim da im je ta valuta 'temporaly disabled'.

Da li u ovakvoj situaciji ostaviti rig da kopa, hoce li se 'proknjiziti' kada budu resili problem?
 
Da,i ja sad videh.....sta ciniti? Back to Coinotron?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Problemi sa isplatom ETC-a (Ethereum classic)

Pozdrav svima,

da li neko ima problema se isplatama ETC-a u menjacnicu?

Iskopao sam 7 ETC-a (Ethereum classic) koristio sam nanopool.

Nanopool je poslao 7 ETC coin-a http://gastracker.io/ i tu je stalo.

Pisao sam http://gastracker.io/ i oni su mi odgovorili na mail da je to problem do menjacnice (poloniex) i da oni treba da samo prime te coin-e?

Medjutim ja sam poloniex-u vise puta pisao i niko mi ne odgovara.

OD 26.juna pa do danas mi nisu odgovorili :(


Da li ima neko predlog kako bi moglo ovo da se resi?


Hvala

Dejan
 
Poslednja izmena:
Vec neko vreme Poloniex ima problem sa tim, tako da je jedino resenje da cekas...
 
i meni sa 24 juna stoji tako zaglaven jedan ETC. Sa poloniexa nista ne odgovaraju i digao sam ruke t.j. cekam...
 
prosli put im je trebalo oko 2 nedelje da mi prebace ETC... mislim uzas
 
Slicnu situaciju sam iskusio ali za malo vise od jednog ETC... Kad se proverava wallet van menjacnjce stoji ispravno stanje ali kad se isti wallet proverava preko Poloniex-a stanje je 0. I tako skoro mesec dana kod mene. Sva sreca pa sam video upozorenje na Ethermine da Poloniex ima problem pa sam samo jedan poslao i stao sa kopanjem ETC-a. Na ticket nisu ni odgovorili.
 
Zec wallet je prso i na poloniji i na bitrex-u....takodje Cex je trenutno down.....:)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kakva je situacija sa LBC? Ortak mi je posalo, ali meni ne stiže. Njemu nema u walletu. Sad piše supportu al dok njih dočaka. Je l još neko ima isti problem?
 
Pozdrav meni je tek danas prosao ticket i odgovor od agenta Javana i to posle 16 dana. Razlog je bio sto sam koristio Poloniex samo za deposit i withdraw a nisam trgovao. Pa je zbog toga acoount bio pod flegom i ovo je bio warning.
 
Moras da ostavljas fee i na taj nacin.. jako se bune ako uzimaju harac samo za deposit/withdrawal...
 
Možda je ta situacija, pošto nije trgovao... Al smešni su iznosi. Ostavio sam ja i za njega fee. :)
Hvala na inf
 
Evo da napisem koju rec, i ja sam kao vecina koristio poloniex za skupljanje novcica i prebacivanje na cex ali pre 8 dana su mi blokirali jednu isplatu a pre tri dana i drugu i napisao sam im poruku i za neverovati za 3 dana su odgovorili i odblokirali novcice koji su cekali odobrenje da budu poslati na cex ali sada dugi i treci maler jer problemi nikada nejdu sami pa tako je eth od pre 8 dana sa 270 spao danas na 200 a pritom jos ni cex sada ne radi.

Sve bolje od boljeg.

Inace ako saljete ticket poloniex budite kulturni i ne drski nego ponizni i izvinite im se i kazite da takvu gresku necete vise praviti. Ako nemate alternativu i morate poloniex da koristite kada im posaljete novcice uradite konvertovanje u btc ili nesto drugo pa tek tada saljite.

Ja sam dobio upozorenje:

Please be advised that Poloniex is not a web wallet or address changing service. Continued use of your Poloniex account to deposit and withdraw funds without trading could lead to freezes and possible account closure.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno