Šta je novo?

probemi sa radom Poloniex

Upravo mi legao eth od 20-og[emoji106]

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Prosao je i meni eth sto je bio 22-og ali posle prebacivanja na cex stoji vec dva dana na awaiting approval poloniex. Ludnica
 
Da li je normalno da ticket stoji otvoren 2 dana a approwal vec treci dan ?
 
Slobodno dodaj i koju nulu na te brojeve
 
Meni ETC ovi stoje nedelju dana a da se ne pojavljuju ..a ticket 2 dana ..ovo je prvi put da sam im pisao ticket
 
Meni ETC ovi stoje nedelju dana a da se ne pojavljuju ..a ticket 2 dana ..ovo je prvi put da sam im pisao ticket
Menjaj menjacnicu,ja povremeno posaljem 1.1 etc na poloniex ali ne stize,evo 6-7 dana nista.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Koliko je siguran poloniex uopste da se ne prodje kao sa cripsijem?
 
Siguran trenutno ko dafina i jezda..500$ mi stoje u depozitu u ETC i ETH a da se ne pojavljuju tamo evo vec dugo vremena..mislim da sam krenuo da se oprastam od tih para...support ne postoji..idi na twiter ..gomila ljudi koji se zale gde im ne odgovaraju ni posle mesec dana
 
Samo lud čovek može tamo da šalje novčiće sa takvim stanjem koje već dugo traje.
 
A kada posaljete novcice negde drugo stignu odmah?
Na bittrex za sada odmah stigne depozit,nakon par minuta,cak sam i sa poloniexa tamo povlacio,sada mi je zakucano oko 3 ETC-a u gastrackeru,jos pise failed nesto,nemam pojma sta da radim,dal je ostao "bez goriva"(gasa)? :)

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
ETH, btc ltc dash, widrawal uvek u roku od par minuta zadnjih 5 dana. Level 1. Uvek full dozvoljena cifra
 
Connection Error

Sorry, we're unable to connect to the server at the moment.
Please try again in a few minutes.

Ray ID: 377826c289c87c8a

Error reference number: 502

Check our Twitter page for status updates.
 
Odoše na godišnji odmor :)

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
ETH, btc ltc dash, widrawal uvek u roku od par minuta zadnjih 5 dana. Level 1. Uvek full dozvoljena cifra

Polako ,Dok ne stignes i ti na red :D Ja sam pisao support odavno i to niko i ne gleda ..a vidim na twiteru i sa brojem 100 000 manjim od mene jos nisu dobili odgovor nikakav ..po meni dva scenarija..prvi gase se i to sto si im poslao ostaje njima kao mint pal ,crypsy itd..a drugi ostaju ali da bi bili solventni odredjenom broju clanova kradu novcice i prave se ludi zauvek i vrate samo onim koji ih tuze ..ovaj prvi mi verovatniji a sa obzirom poloniex menjacnica sa ubedljivo najvecim volume za alt coine onda ce i oni debelo dole...treca je da ponovo rade normalno ali mi to sad vise ne deluje realno sa obzirom da nikom nista ne odgovaraju
 
Meni awaiting stoji vec 6 dana nista se desava, ticket 5 dana. I tako... dobice jos ovih 0.5 posto im je sada to minimala za deposit i ja prelazim na drugu menjacnicu.
 
Ja napisah za widraw. Povukao sam 4,5 btc sve ukupno,dan za danom. Nemam vise ništa tamo.
 
Meni isto sve normalno radi, tako da ne vidim razlog za paniku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma sigurno ljudi imaju problema. Ja sam samo izneo kod mene da je sve proslo kako treba i za koje coine
 
Je l' imao neko ovaj problem dok je slao na Poloniex?
4f1fc36e23e9634dfb909ea44530c23e.jpg


Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Ja pisem da mi ne stize a da support ne postoji neki i dalje salju tamo
 
Ja pisem da mi ne stize a da support ne postoji neki i dalje salju tamo
Znam za to,i ne saljem tamo vise,ovo je poslato pre 12 dana,ETC,pa sam poslao 0.56 kako bih "progurao" ali to ne pali ocigledno_Ovo "OUT Failed" mi nije jasno,a nisu ni vraceni na adresu sa koje sam poslao.No nebitno,nije ogromna suma(trenutno) :)

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Ja povlacio po 0.2 zeca i prolazilo lvl1, mrzelo me da menjam adrwsu pa cekam da se nakupi pa povucem od majnovanja

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Ma svaka je u slicnim go\/nima, supporta nema ili se javi nako 7-20 dana :d nekome prolzi sve, nekome zapinje, polo ima najvise korisnika pa je izgleda i eksponencijalno veci broj problema
 
Lvl 2, sve prolazi gotovo instantno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odavno sam verifikovan za lvl2, sad kazu da verifikacije idu dosta sporije - cini mi se da su meni verifikovali za ~2-3h.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno